Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#9286 08/10/2001 17:48
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Coz przeczytalem odzew na moj post zwiazany z progresja.I postanowilem po raz ostatni pokazac wam jak nalezy grac progresja.Niebede robil tego aby cos komus udowadniac,chce jedynie pokazac ze matematyka w moim przypadku rowna sie zero.
Jesli ktos zrozumial co mam na mysli to dziekuje.
Wiec ostatni raz podejme probe aby ktos cos pojal o progresji.
dziekuje i odsylam do dzialu tenis tam bede podawal swoje typy.Juz za chwile pojawi sie tam moj typ na dzisiaj.

Bonus: Unibet
#9287 11/10/2001 19:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Mam gocącą prośbe!
Jeżeli już jesteśmy przy temacie progresji , to czy może ktoś mi wytłumaczy ,dlaczego gra progresją w KASYNIE na kolory lub parzyste - nieparzyste nie jest oplacalna ?...
...jeżeli w ogóle nie jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z góry dziękuje. :rolleyes:

#9288 11/10/2001 19:04
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Maciejev:
[qb]Mam gocącą prośbe!
Jeżeli już jesteśmy przy temacie progresji , to czy może ktoś mi wytłumaczy ,dlaczego gra progresją w KASYNIE na kolory lub parzyste - nieparzyste nie jest oplacalna ?...
...jeżeli w ogóle nie jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z góry dziękuje. :rolleyes: [/qb]
nigdy nie bylem w kasynie, ale ostatnio ktos wspominal przy mnie, ze ponoc gra progresja jest zakazana przy ruletce??? czy ktos moze to potwierdzic??

#9289 11/10/2001 19:23
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]
nigdy nie bylem w kasynie, ale ostatnio ktos wspominal przy mnie, ze ponoc gra progresja jest zakazana przy ruletce??? czy ktos moze to potwierdzic??[/qb]


To jest bzdura, nie ma zakazu gry progresją, są jedynie limity stołów czyli ustalone maksymalne stawki za jakie możemy grać.

#9290 11/10/2001 19:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
witam

w kasynie nie jest zakazana gra progresja ,ale mozna max na kolor polzyc tylko 200 pln .
pozdrawiam

#9291 12/10/2001 09:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam

Jeszcze wroce do gry w kasynie na progresje otoz w poprzednim moim poscie pomylilem sie , zapominajac dodac jedno zero ( W kasynie w Katowicach w hotelu Warszawa )mozna grac na kolor min 25 pln a max 2000 pln.Dzisiaj mialem okazje wyprobowac gre na ruletce systemem progresyjnym , grajac na przedzialy 1-19 lub 19-36 i powiem szczerze ze nawet sie udalo i to bardzo !!!!!!

pozdrawiam


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9292 12/10/2001 20:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Trzeba było równocześnie jechać czarne-czerwone i parzyste-nieparzyste, a także kolumny. Byłoby 4 razy więcej albo 4 razy szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9293 12/10/2001 21:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
dwa lata temu na Wegrzech stracilem sporo pieniedzy na ruletce, grajac wlasnie progresja, 14 razy ne pojawil sie kolor czarny i takim to wlasnie sposobem przez ostatni tydzien moich wakacji bylem na utrzymaniu swojej dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#9294 12/10/2001 23:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Tak poważnie, to nic to nie daje bo gdyby było takie proste to kasyna by dawno zbankrutowały.

#9295 13/10/2001 01:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

Panowie powiem wam jedno jak bedziecie grali progresyjnie na ruletce na czarne czy czerowne lub przedzialy 1-19 19-36 caly czas to nigdy nie wygracie , ja proponuje gre z tzn. doskoku( ja to wczoraj zastosowalem i powiodlo sie ) ,chodzi o to aby nie wchodzic za kazdym razem jak krupierka rzuca kulka , ja obserwowalem kilka kolejnych rzutow jakie numery ida ( jezeli szly wysokie to gralem na male zaczynajac od 25 pln i raz tylko skonczylem na 400 pln zazwyczaj konczylem na 100 pln) .... moze mialem wczoraj fart . Chociaz obserwujac inne stoly widzialem ze liczby wysokie szly kolejno 26 razy , a wtedy gracz ktory gra progresja jest skonczony ( cale szczescie ze gralem z doskoku na tamtym stole .......)

ale i tak poker jest najlepszy

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9296 13/10/2001 01:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

Panowie powiem wam jedno jak bedziecie grali progresyjnie na ruletce na czarne czy czerowne lub przedzialy 1-19 19-36 caly czas to nigdy nie wygracie , ja proponuje gre z tzn. doskoku( ja to wczoraj zastosowalem i powiodlo sie ) ,chodzi o to aby nie wchodzic za kazdym razem jak krupierka rzuca kulka , ja obserwowalem kilka kolejnych rzutow jakie numery ida ( jezeli szly wysokie to gralem na male zaczynajac od 25 pln i raz tylko skonczylem na 400 pln zazwyczaj konczylem na 100 pln) .... moze mialem wczoraj fart . Chociaz obserwujac inne stoly widzialem ze liczby wysokie szly kolejno 26 razy , a wtedy gracz ktory gra progresja jest skonczony ( cale szczescie ze gralem z doskoku na tamtym stole .......)

ale i tak poker jest najlepszy

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

ze nie gralem na tamtym stole

#9297 13/10/2001 04:00
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na ruletce można tylko stracić. Obstawiając rzut monety w stosunku 1:1 wiemy, że nasze szanse wynoszą 50%. Na krocie zyski nie ma co liczyć bo powinniśmy tyle samo razy wygrać co przegrać. W ruletce za czarne/czerwone/parzyste/nieparzyste płacą 1:1 ale szanse nie masz równe. 16 pol daje Ci wygraną, a 17 przegraną, czyli szanse wynoszą już tylko 48.64%. Na długą metę częściej będziesz przegrywał niż wygrywał, matematyki nie uszukasz. Progresja "działa" dopóki 'x' razy pod rząd nie będziesz miał pecha, bo wtedy tracisz wszystko.

#9298 13/10/2001 04:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]Witam

Jeszcze wroce do gry w kasynie na progresje otoz w poprzednim moim poscie pomylilem sie , zapominajac dodac jedno zero ( W kasynie w Katowicach w hotelu Warszawa )mozna grac na kolor min 25 pln a max 2000 pln.Dzisiaj mialem okazje wyprobowac gre na ruletce systemem progresyjnym , grajac na przedzialy 1-19 lub 19-36 i powiem szczerze ze nawet sie udalo i to bardzo !!!!!!

pozdrawiam


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]


to jaka jest stawka minimalna na kolor zalezy od tego na jakim stole grasz.
jezeli jest stol gdzie na min. na numer wynosi 2.5 to wtedu na kolor min jest 25zl a jezeli na numer jest 1zl to min na kolor 10zl

#9299 13/10/2001 04:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

Panowie powiem wam jedno jak bedziecie grali progresyjnie na ruletce na czarne czy czerowne lub przedzialy 1-19 19-36 caly czas to nigdy nie wygracie , ja proponuje gre z tzn. doskoku( ja to wczoraj zastosowalem i powiodlo sie ) ,chodzi o to aby nie wchodzic za kazdym razem jak krupierka rzuca kulka , ja obserwowalem kilka kolejnych rzutow jakie numery ida ( jezeli szly wysokie to gralem na male zaczynajac od 25 pln i raz tylko skonczylem na 400 pln zazwyczaj konczylem na 100 pln) .... moze mialem wczoraj fart . Chociaz obserwujac inne stoly widzialem ze liczby wysokie szly kolejno 26 razy , a wtedy gracz ktory gra progresja jest skonczony ( cale szczescie ze gralem z doskoku na tamtym stole .......)

ale i tak poker jest najlepszy

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

kanion nie koniecznie trzeba grac z doskoku.zgadza sie mozna opuscic kilka spinow zeby zobaczyc jak sie sytuacja wyklaruje.
mozna grac progresja na wszystkie zaklady tzn(czerwone-czarne,przyste-nieparzyste,wysokie-niskie).mozesz te progresje przeplatac ze soba i wtedy nie konieczna jest gra z doskoku.
najlepszym jednak rozwiazaniem jest stosowanie progresji na przemian z innymi systemami (jak np linia szczescia),wtedy zmnijeszamy ryzyko porazki.

#9300 13/10/2001 05:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
jeszcze jedno,kasyna wirtualne maja sie nijak do kasyn w realu.

jako ciekawostke moge dodac ze wprawny krupier potrafi poslac kulke w okreslony sektor.
kiedys pewien krupier zrobil numer popisowy i wyrzucil 10 razy z rzedu ten sam numer (jest to mozliwe).
dlatego najlepiej obstawiac jak juz ruletka pojdzie w ruch.
stosowanie pewnych regul ktorych jest wiele pozwala zmniejszyc przewage kasyna nad graczem.

pozdrowinia dla wszystkich milosnikow lokalu w ktorym jedynym ekscytujacym dzwiekiem jest odglos wirujacej kulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9301 13/10/2001 22:11
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Quote
Oryginalnie wysłał sznikers:
[qb]

...najlepszym jednak rozwiazaniem jest stosowanie progresji na przemian z innymi systemami (jak np linia szczescia),wtedy zmnijeszamy ryzyko porazki.[/qb]

Linia szczęścia ????? :eek:

Co to takiego, wytłumacz plizzzzzz, bo nie kumam.

#9302 14/10/2001 01:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
set jak chcesz to na gg mozemy na ten temat pogadac.
postaram ci sie wyjasnic,tylko ze to jest jeden z systemow.

nie ma takeij mozliwosci w rulecie zebysmy miwli przewage nad kasynem wiec jesli cie bylbys zaintersowany tym tematem to zapraszam.

#9303 14/10/2001 05:31
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Według badań amerykańskich, podczas pełni Księżyca wypłaty graczy rosną średnio o około 2% w stosunku do dnia "zwykłego"...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,037 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1