|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Coz przeczytalem odzew na moj post zwiazany z progresja.I postanowilem po raz ostatni pokazac wam jak nalezy grac progresja.Niebede robil tego aby cos komus udowadniac,chce jedynie pokazac ze matematyka w moim przypadku rowna sie zero. Jesli ktos zrozumial co mam na mysli to dziekuje. Wiec ostatni raz podejme probe aby ktos cos pojal o progresji. dziekuje i odsylam do dzialu tenis tam bede podawal swoje typy.Juz za chwile pojawi sie tam moj typ na dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Mam gocącą prośbe! Jeżeli już jesteśmy przy temacie progresji , to czy może ktoś mi wytłumaczy ,dlaczego gra progresją w KASYNIE na kolory lub parzyste - nieparzyste nie jest oplacalna ?... ...jeżeli w ogóle nie jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z góry dziękuje. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Maciejev: [qb]Mam gocącą prośbe! Jeżeli już jesteśmy przy temacie progresji , to czy może ktoś mi wytłumaczy ,dlaczego gra progresją w KASYNIE na kolory lub parzyste - nieparzyste nie jest oplacalna ?... ...jeżeli w ogóle nie jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z góry dziękuje. :rolleyes: [/qb] nigdy nie bylem w kasynie, ale ostatnio ktos wspominal przy mnie, ze ponoc gra progresja jest zakazana przy ruletce??? czy ktos moze to potwierdzic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Oryginalnie wysłał DMK: [qb] nigdy nie bylem w kasynie, ale ostatnio ktos wspominal przy mnie, ze ponoc gra progresja jest zakazana przy ruletce??? czy ktos moze to potwierdzic??[/qb] To jest bzdura, nie ma zakazu gry progresją, są jedynie limity stołów czyli ustalone maksymalne stawki za jakie możemy grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
witam
w kasynie nie jest zakazana gra progresja ,ale mozna max na kolor polzyc tylko 200 pln . pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam
Jeszcze wroce do gry w kasynie na progresje otoz w poprzednim moim poscie pomylilem sie , zapominajac dodac jedno zero ( W kasynie w Katowicach w hotelu Warszawa )mozna grac na kolor min 25 pln a max 2000 pln.Dzisiaj mialem okazje wyprobowac gre na ruletce systemem progresyjnym , grajac na przedzialy 1-19 lub 19-36 i powiem szczerze ze nawet sie udalo i to bardzo !!!!!!
pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Trzeba było równocześnie jechać czarne-czerwone i parzyste-nieparzyste, a także kolumny. Byłoby 4 razy więcej albo 4 razy szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
dwa lata temu na Wegrzech stracilem sporo pieniedzy na ruletce, grajac wlasnie progresja, 14 razy ne pojawil sie kolor czarny i takim to wlasnie sposobem przez ostatni tydzien moich wakacji bylem na utrzymaniu swojej dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Tak poważnie, to nic to nie daje bo gdyby było takie proste to kasyna by dawno zbankrutowały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) Panowie powiem wam jedno jak bedziecie grali progresyjnie na ruletce na czarne czy czerowne lub przedzialy 1-19 19-36 caly czas to nigdy nie wygracie , ja proponuje gre z tzn. doskoku( ja to wczoraj zastosowalem i powiodlo sie ) ,chodzi o to aby nie wchodzic za kazdym razem jak krupierka rzuca kulka , ja obserwowalem kilka kolejnych rzutow jakie numery ida ( jezeli szly wysokie to gralem na male zaczynajac od 25 pln i raz tylko skonczylem na 400 pln zazwyczaj konczylem na 100 pln) .... moze mialem wczoraj fart . Chociaz obserwujac inne stoly widzialem ze liczby wysokie szly kolejno 26 razy , a wtedy gracz ktory gra progresja jest skonczony ( cale szczescie ze gralem z doskoku na tamtym stole .......)
ale i tak poker jest najlepszy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb]Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) Panowie powiem wam jedno jak bedziecie grali progresyjnie na ruletce na czarne czy czerowne lub przedzialy 1-19 19-36 caly czas to nigdy nie wygracie , ja proponuje gre z tzn. doskoku( ja to wczoraj zastosowalem i powiodlo sie ) ,chodzi o to aby nie wchodzic za kazdym razem jak krupierka rzuca kulka , ja obserwowalem kilka kolejnych rzutow jakie numery ida ( jezeli szly wysokie to gralem na male zaczynajac od 25 pln i raz tylko skonczylem na 400 pln zazwyczaj konczylem na 100 pln) .... moze mialem wczoraj fart . Chociaz obserwujac inne stoly widzialem ze liczby wysokie szly kolejno 26 razy , a wtedy gracz ktory gra progresja jest skonczony ( cale szczescie ze gralem z doskoku na tamtym stole .......)
ale i tak poker jest najlepszy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ze nie gralem na tamtym stole
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na ruletce można tylko stracić. Obstawiając rzut monety w stosunku 1:1 wiemy, że nasze szanse wynoszą 50%. Na krocie zyski nie ma co liczyć bo powinniśmy tyle samo razy wygrać co przegrać. W ruletce za czarne/czerwone/parzyste/nieparzyste płacą 1:1 ale szanse nie masz równe. 16 pol daje Ci wygraną, a 17 przegraną, czyli szanse wynoszą już tylko 48.64%. Na długą metę częściej będziesz przegrywał niż wygrywał, matematyki nie uszukasz. Progresja "działa" dopóki 'x' razy pod rząd nie będziesz miał pecha, bo wtedy tracisz wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb]Witam
Jeszcze wroce do gry w kasynie na progresje otoz w poprzednim moim poscie pomylilem sie , zapominajac dodac jedno zero ( W kasynie w Katowicach w hotelu Warszawa )mozna grac na kolor min 25 pln a max 2000 pln.Dzisiaj mialem okazje wyprobowac gre na ruletce systemem progresyjnym , grajac na przedzialy 1-19 lub 19-36 i powiem szczerze ze nawet sie udalo i to bardzo !!!!!!
pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] to jaka jest stawka minimalna na kolor zalezy od tego na jakim stole grasz. jezeli jest stol gdzie na min. na numer wynosi 2.5 to wtedu na kolor min jest 25zl a jezeli na numer jest 1zl to min na kolor 10zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb]Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) Panowie powiem wam jedno jak bedziecie grali progresyjnie na ruletce na czarne czy czerowne lub przedzialy 1-19 19-36 caly czas to nigdy nie wygracie , ja proponuje gre z tzn. doskoku( ja to wczoraj zastosowalem i powiodlo sie ) ,chodzi o to aby nie wchodzic za kazdym razem jak krupierka rzuca kulka , ja obserwowalem kilka kolejnych rzutow jakie numery ida ( jezeli szly wysokie to gralem na male zaczynajac od 25 pln i raz tylko skonczylem na 400 pln zazwyczaj konczylem na 100 pln) .... moze mialem wczoraj fart . Chociaz obserwujac inne stoly widzialem ze liczby wysokie szly kolejno 26 razy , a wtedy gracz ktory gra progresja jest skonczony ( cale szczescie ze gralem z doskoku na tamtym stole .......)
ale i tak poker jest najlepszy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] kanion nie koniecznie trzeba grac z doskoku.zgadza sie mozna opuscic kilka spinow zeby zobaczyc jak sie sytuacja wyklaruje. mozna grac progresja na wszystkie zaklady tzn(czerwone-czarne,przyste-nieparzyste,wysokie-niskie).mozesz te progresje przeplatac ze soba i wtedy nie konieczna jest gra z doskoku. najlepszym jednak rozwiazaniem jest stosowanie progresji na przemian z innymi systemami (jak np linia szczescia),wtedy zmnijeszamy ryzyko porazki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
jeszcze jedno,kasyna wirtualne maja sie nijak do kasyn w realu.
jako ciekawostke moge dodac ze wprawny krupier potrafi poslac kulke w okreslony sektor. kiedys pewien krupier zrobil numer popisowy i wyrzucil 10 razy z rzedu ten sam numer (jest to mozliwe). dlatego najlepiej obstawiac jak juz ruletka pojdzie w ruch. stosowanie pewnych regul ktorych jest wiele pozwala zmniejszyc przewage kasyna nad graczem.
pozdrowinia dla wszystkich milosnikow lokalu w ktorym jedynym ekscytujacym dzwiekiem jest odglos wirujacej kulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Oryginalnie wysłał sznikers: [qb]
...najlepszym jednak rozwiazaniem jest stosowanie progresji na przemian z innymi systemami (jak np linia szczescia),wtedy zmnijeszamy ryzyko porazki.[/qb] Linia szczęścia ????? :eek: Co to takiego, wytłumacz plizzzzzz, bo nie kumam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
set jak chcesz to na gg mozemy na ten temat pogadac. postaram ci sie wyjasnic,tylko ze to jest jeden z systemow.
nie ma takeij mozliwosci w rulecie zebysmy miwli przewage nad kasynem wiec jesli cie bylbys zaintersowany tym tematem to zapraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Według badań amerykańskich, podczas pełni Księżyca wypłaty graczy rosną średnio o około 2% w stosunku do dnia "zwykłego"...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|