|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
W 2012 roku ma zajść cykliczna zmiania biegunów Ziemii. Nie ma być żadnej zagłady, z nieba nie zejdzie Jezus i nie biędzie sądu ostatecznego. Zmiana biegunów pociągnie za sobą efekt jak był w filmie "Pojutrze" (tak wyśmiewanym przez pseudofachowców - ale też chwalony w niektórych naukowych czasopismach). W ciągu kilkudziesięciu godzin w Europie dla przykładu temperatura spadnie do -50 stopni, nastąpią trzęsienia ziemii i ziemię zaleją falę tsunami. Oczywiście to pociągnie za sobą śmierć ogromnej ilości społeczeństwa i pod tym względem będzie można mówić o zagładzie. Ale duża liczba osób świadomi prawdopodobonie pozwoli im na przeżycie. Takie zmiany zachodzą cyklicznie co 11,5 tysięcy lat. Nie dawno znaleziono mamuta z pokarmem w ustach - wysuwano teorię, że wpadł do wody i zamarł. Prawda jest taka, że to efekt ostatniej zmiany biegunów - gwałtowany spadek temperatury nastąpił jego nagłe zamrożenie. Coś takiego nastąpi w 2012 roku. Po kilku tygodniach sytuacja się unormuje, ale zniszczenia będę ogromne i straty w ludziach. Taka jest NATURA naszej planety! Taka "fizyka" działa w naszym wszechświecie. To szukujące, ale tu nie ma żadnej magii. z onetu. co o Tym sadzicie...? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Jeśli to prawda to trudno  Jeszcze 5 lat, wiec luzik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Słyszałem o tym kilka razy m.in w "Nie do wiary". Jak się dokładnie nazywa ta przepowiednia? Jakoś nie moge przyswoić myśli, że takie coś będzie miało miejsce. No cóż euro 2012 nam minie i po co te stadiony będą budowane. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
-50 "stopniów Celsjuszowskich", to mamy jak w Banku że Ruskie za gaz "podnioso" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
zmiana biegunow .... ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
coś nie bardzo mi sie wydaje. niby jak wplyw mialaby zmiana biegunów magnetycznych na temperature??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Czytałem już tyle teorii (pseudo)naukowców i jedni twierdzą,że przemagnesowanie nie wystąpi( i nigdy nie występowało), a inni, że i owszem, że już nie wiem co o tym myśleć. Czyli myśle, że nic 21.12.2012 sie nie wydarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Tak na poważnie, gdyby to byla prawda (mam nadzieje, ze nie), to jednak europejskie i nie tylko europejskie Kolosy podjęły by działanie w celu prewencji, czy niwelowania ewemtualnych skutków. Tak mi sie wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
"Wydarzenie takie zapowiadał Nostradamus, według którego po tym nastąpi nowy okres w dziejach ludzkości. Wielu interpretatorów jego centurii uważa, że wielki jasnowidz przewidywał zmianę biegunów ziemskich, co ma spowodować katastrofalne wręcz skutki." jak już Nostradamusa wpierniczają to nic z tego nie będzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ps. za 5 lta odswiezymy ten temat i wtedy bedziemy wiedziec;-) Ciekawo w jakim gronie bedziemy za te 5 lat, czy w ogole bedziemy, i czy bedzie to forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Mam nadzieje ze pozyjemy wiecej niz te 5 lat. A jak juz umierac to w jakiś cywilizowany sposób a nie w skutek jakiegoś kataklizmu :|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ciekawie sie zapowiada, trzeba kupić aparat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja już przeżyłem 3 końce świata, a moi rodzice mówią, że ponad 10 już było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
jakby komputery padly tak jak mialy w 2000 nei czytalbym teraz tych bredni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Słyszałem o tym kilka razy m.in w "Nie do wiary". Jak się dokładnie nazywa ta przepowiednia? Jakoś nie moge przyswoić myśli, że takie coś będzie miało miejsce. Przepowiednia Oriona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Rzucam szkołe  Po co mi ona jak 5 lat ledwo bym skończył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Joj tragedia ['] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
"nie znacie dnia ni godziny" kto zna datę , godzinę , kłamie po prostu ............
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Jaka przepowiednia nostradamusa ?  O ile mni pamiec nie myli to przepowiedzial koniec swiata w 2000 roku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|