Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#943251 08/02/2007 23:59
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
W 2012 roku ma zajść cykliczna zmiania biegunów Ziemii. Nie ma być żadnej zagłady, z nieba nie zejdzie Jezus i nie biędzie sądu ostatecznego. Zmiana biegunów pociągnie za sobą efekt jak był w filmie "Pojutrze" (tak wyśmiewanym przez pseudofachowców - ale też chwalony w niektórych naukowych czasopismach). W ciągu kilkudziesięciu godzin w Europie dla przykładu temperatura spadnie do -50 stopni, nastąpią trzęsienia ziemii i ziemię zaleją falę tsunami. Oczywiście to pociągnie za sobą śmierć ogromnej ilości społeczeństwa i pod tym względem będzie można mówić o zagładzie. Ale duża liczba osób świadomi prawdopodobonie pozwoli im na przeżycie. Takie zmiany zachodzą cyklicznie co 11,5 tysięcy lat. Nie dawno znaleziono mamuta z pokarmem w ustach - wysuwano teorię, że wpadł do wody i zamarł. Prawda jest taka, że to efekt ostatniej zmiany biegunów - gwałtowany spadek temperatury nastąpił jego nagłe zamrożenie. Coś takiego nastąpi w 2012 roku. Po kilku tygodniach sytuacja się unormuje, ale zniszczenia będę ogromne i straty w ludziach. Taka jest NATURA naszej planety! Taka "fizyka" działa w naszym wszechświecie. To szukujące, ale tu nie ma żadnej magii.




z onetu. co o Tym sadzicie...? tongue

Bonus: Unibet
bazyl #943253 09/02/2007 00:06
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Jeśli to prawda to trudno wink

Jeszcze 5 lat, wiec luzik.

bazyl #943256 09/02/2007 00:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Słyszałem o tym kilka razy m.in w "Nie do wiary". Jak się dokładnie nazywa ta przepowiednia?
Jakoś nie moge przyswoić myśli, że takie coś będzie miało miejsce. No cóż euro 2012 nam minie i po co te stadiony będą budowane. smile

koszałek #943257 09/02/2007 00:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
-50 "stopniów Celsjuszowskich", to mamy jak w Banku że Ruskie za gaz "podnioso" grin

koszałek #943258 09/02/2007 00:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
zmiana biegunow .... ciekawe

koszałek #943259 09/02/2007 00:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
coś nie bardzo mi sie wydaje.
niby jak wplyw mialaby zmiana biegunów magnetycznych na temperature??

koszałek #943260 09/02/2007 00:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Czytałem już tyle teorii (pseudo)naukowców i jedni twierdzą,że przemagnesowanie nie wystąpi( i nigdy nie występowało), a inni, że i owszem, że już nie wiem co o tym myśleć. Czyli myśle, że nic 21.12.2012 sie nie wydarzy.

ozzy123 #943261 09/02/2007 00:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Tak na poważnie, gdyby to byla prawda (mam nadzieje, ze nie), to jednak europejskie i nie tylko europejskie Kolosy podjęły by działanie w celu prewencji, czy niwelowania ewemtualnych skutków. Tak mi sie wydaje.

ozzy123 #943262 09/02/2007 00:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
"Wydarzenie takie zapowiadał Nostradamus, według którego po tym nastąpi nowy okres w dziejach ludzkości. Wielu interpretatorów jego centurii uważa, że wielki jasnowidz przewidywał zmianę biegunów ziemskich, co ma spowodować katastrofalne wręcz skutki."

jak już Nostradamusa wpierniczają to nic z tego nie będzie. laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
ps. za 5 lta odswiezymy ten temat i wtedy bedziemy wiedziec;-)
Ciekawo w jakim gronie bedziemy za te 5 lat, czy w ogole bedziemy, i czy bedzie to forum...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Mam nadzieje ze pozyjemy wiecej niz te 5 lat. A jak juz umierac to w jakiś cywilizowany sposób a nie w skutek jakiegoś kataklizmu :|


Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ciekawie sie zapowiada, trzeba kupić aparat smile

hbr #943278 09/02/2007 00:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja już przeżyłem 3 końce świata, a moi rodzice mówią, że ponad 10 już było.

Zbigniew #943283 09/02/2007 00:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
jakby komputery padly tak jak mialy w 2000 nei czytalbym teraz tych bredni laugh

shiva #943352 09/02/2007 05:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by shiva
Słyszałem o tym kilka razy m.in w "Nie do wiary". Jak się dokładnie nazywa ta przepowiednia?
Jakoś nie moge przyswoić myśli, że takie coś będzie miało miejsce.

Przepowiednia Oriona

Stoin #943361 09/02/2007 06:13
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=1138&st=285

Tutaj ludzie już się przygotowują na nadejscie sądnej daty wink .


W sumie do 2012 wyrobie sie z wszystkimi " sprawami " to mi to wisi co bedzie wink

Ozeszlol #943376 09/02/2007 07:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Rzucam szkołe hura Po co mi ona jak 5 lat ledwo bym skończył tongue

laugh

Kameleon #943380 09/02/2007 07:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Joj tragedia ['] frown

Kylo #943383 09/02/2007 07:17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
"nie znacie dnia ni godziny" kto zna datę , godzinę , kłamie po prostu ............

ELDORADO #943459 09/02/2007 08:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Jaka przepowiednia nostradamusa ? laugh
O ile mni pamiec nie myli to przepowiedzial koniec swiata w 2000 roku laugh

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1