Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Mr.Eco #946173 09/02/2007 21:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
"Wiele konkretnych i udokumentowanych badań potwierdza fakt, że ziemia w przeszłości przechodziła właśnie przebiegunowanie i zawsze "

podaj mi te konkretne i udokumentowane badania potwierdzajace "fakt" ? Najlepiej bedzie jak przedstawisz mi zdjecia co sie dzialo podczas jakiegos przebiegunowania piwo

po pierwsze dla mnie jedynym faktem jest to ze jestem u siebie w domu i pisze tego posta . To co bylo tysiace miliony lat temu ,to co przedstawiaja nam naukowcy dla mnie nie jest zadnym faktem jest to w mojej ocenie jest to tylko i wylacznie wizja tego co bylo kiedyś laugh

Bonus: Unibet
Mr.Eco #946192 09/02/2007 21:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
http://www.tajemniczyswiat.ija.pl/news.php?readmore=98 A co wy na to ??
piepszenie że można takie motywy zrobić za pomocą deski i kawałka sznurka można sobie w d.. wsadzić hehehe

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Rysio i tutaj musze Cie zaskoczyc ... zdecydowana wiekszosc kregow w zbozu jest wlasnie robiona za pomoca deski i sznurka ... smile wystarczy tylko to sobie dobrze zaplanować .

http://www.zagadkiswiata.prv.pl/indexxx.html jeszcze raz polecam

Mr.Eco #946208 09/02/2007 21:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
"zdecydowana wiekszość..." powiadzasz dobre dobre
To wysmaruj taki obrazek w pare minut (sznurek i deske daje gratis)

Mr.Eco #946209 09/02/2007 21:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Mr.Eco
Jezeli mowa o ciekawych stronkach to polecam
http://www.zagadkiswiata.prv.pl

genialna strona smile bardzo ciekawe artykuly

Fajna, fajna smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Nie bede mi nic smarowal laugh i jezeli ktos sie za takie cos zabiera to zbiera spora ekipe i nie robia tego w pare minut ... smile


Rysio a widzialeś taki filmik jak krag w zbozu robi taka kula ?


Mr.Eco #946227 09/02/2007 21:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194

Mr.Eco #946245 09/02/2007 21:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Owszem ,niektóre mozna wykonać "metodą chałupniczą" ale cześć z nich jest tak skomplikowana ,że "reczna robota" rczej odpada.Jeżeli juz to wchodzi tu w grę technika wojskowa .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
5 lat to kupa czasu, zdążę studia ukończyć wink tylko teraz muszę przyśpieszyć planowany zakup porządnego auta, a co za tym idzie, szybciej ograć buki niż planowałem smile

_Korver_ #946524 10/02/2007 00:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
straszny ten obraz z działu o duchach frown przerazilem sie niezle

Rancorn #946584 10/02/2007 00:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Quote
Swoją wiedzę przekazali następnym pokoleniom chociażby w piramidach, ale oficjalnie nadal pozostają one niezbadane. W rzeczywistości prawda o tym co zawierają jest ukrywana i zatajana

A ty wiesz moze co one kryją?? smile to sie pochwal ??

kajtek #946626 10/02/2007 01:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
kór.... koniec z jakimiś przepowiedniami :/ wierzymy w jednego boga czy w steki bzdur którzy cos powiedzieli i niechcqco sie stwierdziło. Dlatego nie wierze w zadne wrózby i przepowiednie. Nie czytam horoskopu ani nie obchodzi mnie co bedzie za 10 lat. niby 1999 miał byc koniec swiata i co ? HWDH tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Tak naprawde koniec swiata bedzie w 2012 bo wtedy zorganizujemy ME i to dopiero bedzie blamaz dla nas ..... :/

Kylo #947176 10/02/2007 11:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by Kylo
" Podczas tej nawałnicy zniszczeniu ma ulec wschodnia część Polski."

2010 frown

*urwa zawsze wschodnia... nie moze byc z raz zachodnia :/

P.s. widze ze temat ladnie chodzi... moze przemianowac go na "Zagadki Świata" tak jak w tej stronce i tu bysmy pisali o koncu swiata, UFO, duchach, Lepperze itp.

co wy na to ? moze mod moglby tak zrobic ????

slawiola #947197 10/02/2007 11:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
a tak p.s. to jak ma byc 2010 to bawet MŚ w noge nie obejrzymy ale pompa :/

slawiola #947240 10/02/2007 11:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Prawda jest jedna.... żadnego restartu systemu nie bedzie, za takie brednie ktos bierze takie pieniądze że nie macie pojęcia.. tyle

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
T3NnIs Chi3F, a ty wiesz kto i jakie?

Rancorn, jakie zagadki są ukrywane w piramidach? Są tajne, ale ty wiesz, że one istnieją?

Kurde, mamy na forum ludzi, którzy wiedzą o rzeczach, do których dostęp ma pewnie kilku ludzi na świecie.

A tak serio, to trochę mi was żal. Bo naczytaliście się takich stronek albo naoglądaliście się Strefy 11 i myślicie, że znacie zagadki tego świata. A tak naprawdę to są kity żeby wyciągać od takich ludzi kasę na książki lub filmy o niewyjaśnionych zjawiskach. Już widzę jak któryś z was napisał, że nie kupiliście nigdy żadnej książki ani filmu. No ok, udało wam się. Ale setki tysięcy innych ludzi podobnych do was kupiło smile

Zbigniew #947618 10/02/2007 13:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Hehe, ale gafa. To nie do Rancorna miało być tylko jakiegoś marcina27. Sorry tongue A druga część wypowiedzi o ludziach nabierających się na te historyjki nie jest do tennis czifa :]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Rysio Ochudzki
http://www.tajemniczyswiat.ija.pl/news.php?readmore=98 A co wy na to ??
piepszenie że można takie motywy zrobić za pomocą deski i kawałka sznurka można sobie w d.. wsadzić hehehe

No patrz, nawet kosmici używają Firefoksa smile

[Linked Image]

Zbigniew #947777 10/02/2007 14:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Zbigniew widze ze odwidziles ta strone co podalem smile

poczytaj artykuly naprawde ciekawe sa artykuly o miejscach , niewyjasnionych i budowlach piwo

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1