Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#883710 21/01/2007 16:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
witam.mam pytanie do posiadaczy konta w tym banku.chciałbym i ja ta sobie konto załozyc chodzi mi o eKonto.jakie sa opłaty bo nie wiem ana stronie nie pisze pewnie wszystko.jakie opłaty?????????????

prosze o pomoc

Bonus: Unibet
$port #883719 21/01/2007 16:14
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
nie ma żadnych opłat. za przelewy płacisz 50 groszy. chybaże chcesz wyrobić ekarte, to tam chyba 20 zl za rok

hbr #883882 21/01/2007 17:18
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
E-karta kosztuje 25zł za rok. Jak ktoś chce korzystać z konta do wpłat/wypłat u buków to polecam. Nie jest drogo, a zaoszczędzi się wiele czasu i nerwów gdy musieli byśmy do buków wpłacać TYLKO przelewami.

Za zwykły przelew w obrębie mbanku - 0zł
Za przelew do inengo banku - 0,50zł
Za prowadzenie konta - 0zł

Bzyku #884192 21/01/2007 18:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Bzyku, masz eKonto czy eMax ? Chciałbym przejść na to drugie ale najpierw chciałbym się dowiedzieć czy warto ?

Szewa #884289 21/01/2007 18:49
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja mam Ekonto

Nie wiem jaka jest między nimi różnica smile

Bzyku #884303 21/01/2007 18:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
w skrócie eMax to lokata - nie można z niego dokonywać przelewów
przelewy tylko na jedno wcześniej zdefiniowane konto

KeeP #884322 21/01/2007 19:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by KeeP
w skrócie eMax to lokata - nie można z niego dokonywać przelewów
przelewy tylko na jedno wcześniej zdefiniowane konto

Dzięki za odpowiedź smile

Jakie oprocentowanie proponują ?

Szewa #885202 22/01/2007 02:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Oprocentowanie na eMax to 3.60% w skali roku. To nawet nie tyle lokata co rachunek oszczednosciowy. Roznica jest taka, ze tutaj mozemy dysponowac swoimi srodkami nie tracac odsetek, ktore dopisywane sa co miesiac do ogolnej sumy oszczednosci. Ponadto w kazdej chwili mozemy doplacic jakas kwote oraz raz w miesiacu wyplacic. Kazda kolejna wyplata w miesiacu odbywa sie poprzez kontakt tel. z siedziba mbanku.

XsebaX #885411 22/01/2007 09:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy wplata na konto buka ekarta mbanku jest realizowana w czasie rzeczywistym (natychmiast)? Sa buki ktore jej nie akceptuja?

Logan #885418 22/01/2007 09:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dzięki XsebaX za odpowiedź.

Jednocześnie podłączam się pod pytanie Logana, bo właśnie sobie zamówiłem eKartę i na dniach powinna przyjść.

Logan #885459 22/01/2007 09:55
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Logan
Czy wplata na konto buka ekarta mbanku jest realizowana w czasie rzeczywistym (natychmiast)? Sa buki ktore jej nie akceptuja?


Natychmiast - jeszcze nie spotkałem takiego, który takiej wpłaty nie akceptował wink

Bzyku #944872 09/02/2007 16:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Mam pytanko

Czy jest mozliwosc wstawienia na ekarte obrazka ze zdjeciem?

Kylo #946243 09/02/2007 21:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mam pytanie, co byście wybrali, Inteligo czy mBank? Konto potrzebne do zwykłych przelewów, przeważnie do (i z) buków. No i raz na jakiś czas wypłata z bankomatu (mieszkam w sporym, 120-tysięcznym mieście).

_Korver_ #946320 09/02/2007 22:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja mam mBank i nie narzekam. W Koszalinie nie powinieneś mieć problemów z wypłatą z bankomatu (sprawdź listę bankomatów w swoim mieście na stronie mBanku). Prowadzenie konta nic nie kosztuje, wydanie karty debetowej również. Przelewy to koszt 0.50 gr. Dużym plusem jest możliwość wyrobienia eKarty. Minusem może być mała ilość bankomatów w mniejszych miastach ale myślę, że z czasem i to się zmieni.

Co do Inteligo, nie wypowiadam się, bo szczerze mówiąc nie odczuwam potrzeby zakładania tam konta smile

Szewa #946336 09/02/2007 22:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
odpowiedź jest prosta smile
i to i to
inteligo do wpłat i wypłat wszędzie (PKO BP) no i karta akceptowana przez buki - nie trzeba wyrabiać e-karty
mbank bo praktycznie darmowy
co Ci szkodzi mieć obydwa??

KeeP #946500 10/02/2007 00:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ja chyba sobie zaloze jeszcze i konto w mBanku bo ostatnio robie duzo przelewow i troche to jednak kosztuje w Inteligo ...

rivex #949446 10/02/2007 22:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nie jestem zbyt dobrze zorientowany w temacie, ale gdzieś czytałem na forum, że w Inteligo jest jakaś blokada środków jak sie wypłaca na karte? (bardzo możliwe, że coś przekręciłem) wink

_Korver_ #949930 11/02/2007 10:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by _Korver_
nie jestem zbyt dobrze zorientowany w temacie, ale gdzieś czytałem na forum, że w Inteligo jest jakaś blokada środków jak sie wypłaca na karte? (bardzo możliwe, że coś przekręciłem) wink

Standardowo tak, do 500zl wyplacajac od bukmachera nie mroza. Powyzej tej kwoty dzwonisz do nich wyjasniasz, ze to od bukmachera i nie robia problemow.

Kylo #949960 11/02/2007 10:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
z tego co pamiętam to mi blokowali każdą kwotę

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by wHiTe_StAr
z tego co pamiętam to mi blokowali każdą kwotę

Moze cos sie odmienilo po roku, ale fakt, faktem, ze po telefonie "odmrażają"

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1