|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
witam.mam pytanie do posiadaczy konta w tym banku.chciałbym i ja ta sobie konto załozyc chodzi mi o eKonto.jakie sa opłaty bo nie wiem ana stronie nie pisze pewnie wszystko.jakie opłaty?????????????
prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
nie ma żadnych opłat. za przelewy płacisz 50 groszy. chybaże chcesz wyrobić ekarte, to tam chyba 20 zl za rok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
E-karta kosztuje 25zł za rok. Jak ktoś chce korzystać z konta do wpłat/wypłat u buków to polecam. Nie jest drogo, a zaoszczędzi się wiele czasu i nerwów gdy musieli byśmy do buków wpłacać TYLKO przelewami.
Za zwykły przelew w obrębie mbanku - 0zł Za przelew do inengo banku - 0,50zł Za prowadzenie konta - 0zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Bzyku, masz eKonto czy eMax ? Chciałbym przejść na to drugie ale najpierw chciałbym się dowiedzieć czy warto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja mam Ekonto Nie wiem jaka jest między nimi różnica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
w skrócie eMax to lokata - nie można z niego dokonywać przelewów przelewy tylko na jedno wcześniej zdefiniowane konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
w skrócie eMax to lokata - nie można z niego dokonywać przelewów przelewy tylko na jedno wcześniej zdefiniowane konto Dzięki za odpowiedź  Jakie oprocentowanie proponują ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Oprocentowanie na eMax to 3.60% w skali roku. To nawet nie tyle lokata co rachunek oszczednosciowy. Roznica jest taka, ze tutaj mozemy dysponowac swoimi srodkami nie tracac odsetek, ktore dopisywane sa co miesiac do ogolnej sumy oszczednosci. Ponadto w kazdej chwili mozemy doplacic jakas kwote oraz raz w miesiacu wyplacic. Kazda kolejna wyplata w miesiacu odbywa sie poprzez kontakt tel. z siedziba mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy wplata na konto buka ekarta mbanku jest realizowana w czasie rzeczywistym (natychmiast)? Sa buki ktore jej nie akceptuja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dzięki XsebaX za odpowiedź.
Jednocześnie podłączam się pod pytanie Logana, bo właśnie sobie zamówiłem eKartę i na dniach powinna przyjść.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czy wplata na konto buka ekarta mbanku jest realizowana w czasie rzeczywistym (natychmiast)? Sa buki ktore jej nie akceptuja? Natychmiast - jeszcze nie spotkałem takiego, który takiej wpłaty nie akceptował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Mam pytanko
Czy jest mozliwosc wstawienia na ekarte obrazka ze zdjeciem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mam pytanie, co byście wybrali, Inteligo czy mBank? Konto potrzebne do zwykłych przelewów, przeważnie do (i z) buków. No i raz na jakiś czas wypłata z bankomatu (mieszkam w sporym, 120-tysięcznym mieście).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja mam mBank i nie narzekam. W Koszalinie nie powinieneś mieć problemów z wypłatą z bankomatu (sprawdź listę bankomatów w swoim mieście na stronie mBanku). Prowadzenie konta nic nie kosztuje, wydanie karty debetowej również. Przelewy to koszt 0.50 gr. Dużym plusem jest możliwość wyrobienia eKarty. Minusem może być mała ilość bankomatów w mniejszych miastach ale myślę, że z czasem i to się zmieni. Co do Inteligo, nie wypowiadam się, bo szczerze mówiąc nie odczuwam potrzeby zakładania tam konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
odpowiedź jest prosta  i to i to inteligo do wpłat i wypłat wszędzie (PKO BP) no i karta akceptowana przez buki - nie trzeba wyrabiać e-karty mbank bo praktycznie darmowy co Ci szkodzi mieć obydwa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja chyba sobie zaloze jeszcze i konto w mBanku bo ostatnio robie duzo przelewow i troche to jednak kosztuje w Inteligo ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie jestem zbyt dobrze zorientowany w temacie, ale gdzieś czytałem na forum, że w Inteligo jest jakaś blokada środków jak sie wypłaca na karte? (bardzo możliwe, że coś przekręciłem) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
nie jestem zbyt dobrze zorientowany w temacie, ale gdzieś czytałem na forum, że w Inteligo jest jakaś blokada środków jak sie wypłaca na karte? (bardzo możliwe, że coś przekręciłem)  Standardowo tak, do 500zl wyplacajac od bukmachera nie mroza. Powyzej tej kwoty dzwonisz do nich wyjasniasz, ze to od bukmachera i nie robia problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
z tego co pamiętam to mi blokowali każdą kwotę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
z tego co pamiętam to mi blokowali każdą kwotę Moze cos sie odmienilo po roku, ale fakt, faktem, ze po telefonie "odmrażają"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|