|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
No jasne same mądrale !!!!!!!! A 10 to tragiczna karta przy karcie 6 9 ?! lol Zastanówcie się co piszecie chyba że wchodzicie all-in z 6 9 to chylę czoła przed mistrzami pokera. Odinstalowałem to badziewie bo nie pierwszy raz tam takie numery są.
Fantomas dziwne jest to co doszło, ale przecież to normalka w internetowym pokerze, chyba się przerzucę tylko na kasyno.
Pozdrawiam mistrzów pokera i już się nie wypowiadam na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja wygrałem all ina z 73s vs JJ doszło mi do strita i porównaj sobie moje rozdanie do Twojego, pomyśl trochę i możesz zacząć znowu coś pisać w tym dziale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
Landziat chylę czoła przed mistrzem!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
7 3 naprawde silna karta lepsza niż A 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
radziu nie obraz sie ale wchodzenie allinem z AT na poczatku turnieju jest bardzo zlym pomyslem czego zreszta doswiadczyles soft jest softem ale wbrew pozorom AT nie jest dobra karta na granie all-ina przed flopem pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Radziu mistrzowie nie grają we freerollach  a co do twoich pretensji do softu dla mnie smieszne , źle zagrałeś i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
Soft Expektu to syf i nie zmienie zdania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja za A10o nawet bym nie podbil przed flopem, ale ja slabo gram w pokera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
No jasne same mądrale !!!!!!!! A 10 to tragiczna karta przy karcie 6 9 ?! lol Zastanówcie się co piszecie chyba że wchodzicie all-in z 6 9 to chylę czoła przed mistrzami pokera. Odinstalowałem to badziewie bo nie pierwszy raz tam takie numery są.
Fantomas dziwne jest to co doszło, ale przecież to normalka w internetowym pokerze, chyba się przerzucę tylko na kasyno.
Pozdrawiam mistrzów pokera i już się nie wypowiadam na tym forum. Niezły jesteś.... Powodzenia w ogrywaniu kasyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Uaa przegralem wszystko co mialem w tym AZA Poker... Zaczelo sie od tego ze bylo malo ludzi na stolach wiec poszedlem sobie na wyzsze blindy niz powinienem  No a skonczylo sie all inem po flopie. Mialem 66, podwoilem swojego BB, zostalem 1x1 z kolesiem. Flop 6 9 3 Typ dal all ina, a ze byl blefiarzem mocnym (serio, byl juz po 2 rebuyach, ogolnie strasznie slaby grajek :/ ) i jakos dziwnie gral, to scallowalem... Okazalo sie ze ma 99 :/ Dalsze karty bez znaczenia No trudno, dla tej karety asow warto bylo sie pobawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
czepiliscie sie chlopaka; co do alina na preflopie, to kazdy jest ryzykowny i nie ma takiej reki ktora by gwarantowala wygrana czy porazke, wiec dalsza dyskusja jest bezcelowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Wczoraj gram free na CDpoker i mam KK na łapie i gość all in ja 40K gość 20K i ma 99 flop xxx turn: 9  river x, wtedy było nas 16 dotarłem do finałowego stołu i zostało nas 8 ja na 3 miejscu 50K gość ciągle all iny, miał 100K i dostaję na łape KK on all in to wchodzę pokazuje 99 i na flopie 9 no jak się wkur*** to nie jestem w stanie tego opisać 2 razy przegrałem KK vs 99 no jakbym wygrał tego all ina to bym był liderem a tak 7.5$ tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
@Alfa: no pewnie że nie, ale odinstalowywac soft i wyzywać pokerroom od oszustów ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Starting Hand #5744768-20 zaceking is the Dealer Shuffling Cards CELIL2007 Posted Small Blind $0.10 semike Posted Big Blind $0.25 Dealing Cards You Were Dealt (5c, 2c)  Myshie Folds Godzilla86 Folds grovey Folds DIGGIDIE Folds & Leaves SuzieQ72 Calls $0.25 Capi2412 has been seated. Bzyku1 Calls $0.25 zaceking Raised to $0.75CELIL2007 Calls $0.65 semike Folds SuzieQ72 Calls $0.50 Bzyku1 Calls $0.50 Dealing Flop (4c,3s,6h) CELIL2007 Checks SuzieQ72 Checks Bzyku1 Bets $0.70 zaceking Raised to $2.00CELIL2007 Folds CELIL2007 Leaves HUNKisZ has been seated. SuzieQ72 Folds Bzyku1 Raised to $4.90 zaceking Calls $2.90 Dealing Turn (9c)Bzyku1 Bets $3.60 zaceking Calls $3.60 Dealing River (Jc) Bzyku1 All In zaceking Calls $3.36 Bzyku1 Shows (5c, 2c) zaceking Shows (Ah, 9h) Bzyku1 Wins $25.63 from Pot 1 with : Flush Jack High*** Przed chwilą na poker.com to było. Sam nie wiem, dlaczego w to wlazłem, ale skończyło się super 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Na turnieju w Ladbrokes. Mam AA i raise 2xbb 2 gości wchodzi na flopie: K67 gość raise 3xbb ja all in, trzeci wchodzi ma tyle samo prawie chipsów a pierwszy fold i pokazuje 66  na turnie doszedł 3 trefl a miałem jednego trefla i może kolor dojdzie a tam nie  i poległem na 52 miejscu, jakbym wygrał all ina bym prowadził w turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
No, no bzyku podziwiam odwage grania tak niskiego Flusha all-inem  . Ja ostatnio mialem podobne rozdanko (szczegolow nie pamietam), ale: Ja 9h 6h oczywiscie na BB Flop 2 kiery ja call az do river, a na river upragniony kier  idzie bet ja raise koles all-in  i tu 20 sekund pauzy bo jesli ma wyzszego flusha to caly godzinny urobek diabli wezma  Wkoncu sprawdzam przeciwnik pokazuje 8h 5h  i 17$ wpadlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Dealing Hole Cards(Ad Qc ) > brammesh88 folded > 20201 went all-in for $2.22 > Pera_X called for $2.22 > denbie folded > Weaver70 folded > Maslo1 folded > newcolor77 folded > TENNER folded > Dealing the Flop(Qs 8s Ac ) > Dealing the turn(9d ) > Dealing the river(2s ) > 20201 shows Two Pair, Aces over Queens (Ac Ad Qs Qc 9d ) > Pera_X shows Three of a Kind, Eights (8s 8c 8h Ac Qs ) > Pera_X wins $4.44 with Three of a Kind, Eights po flopie juz bylem pewny wygranej  PS dlaczego na stolach po all ini e nie odkrywaja sie karty tylko po wylozeniu wsyztskich kart
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|