Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
No jasne same mądrale !!!!!!!!
A 10 to tragiczna karta przy karcie 6 9 ?! lol
Zastanówcie się co piszecie chyba że wchodzicie all-in z 6 9 to chylę czoła przed mistrzami pokera.
Odinstalowałem to badziewie bo nie pierwszy raz tam takie numery są.

Fantomas dziwne jest to co doszło, ale przecież to normalka w internetowym pokerze, chyba się przerzucę tylko na kasyno.

Pozdrawiam mistrzów pokera i już się nie wypowiadam na tym forum.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ja wygrałem all ina z 73s vs JJ doszło mi do strita i porównaj sobie moje rozdanie do Twojego, pomyśl trochę i możesz zacząć znowu coś pisać w tym dziale papa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Landziat chylę czoła przed mistrzem!!!!!!!!!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
7 3 naprawde silna karta lepsza niż A 10

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
radziu nie obraz sie ale wchodzenie allinem z AT na poczatku turnieju jest bardzo zlym pomyslem czego zreszta doswiadczyles
soft jest softem ale wbrew pozorom AT nie jest dobra karta na granie all-ina przed flopem
pozdro

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Radziu mistrzowie nie grają we freerollach wink a co do twoich pretensji do softu dla mnie smieszne , źle zagrałeś i tyle smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Soft Expektu to syf i nie zmienie zdania

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
Odinstalowałem to badziewie bo nie pierwszy raz tam takie numery są.

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

A jak grasz w karty na żywo i komuś tak dojdzie to co robisz, drzesz karty? Rzucasz krzesłem? Rozwalasz stół? Ucinasz ręce dealerowi? laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja za A10o nawet bym nie podbil przed flopem, ale ja slabo gram w pokera.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by RRadziu31
No jasne same mądrale !!!!!!!!
A 10 to tragiczna karta przy karcie 6 9 ?! lol
Zastanówcie się co piszecie chyba że wchodzicie all-in z 6 9 to chylę czoła przed mistrzami pokera.
Odinstalowałem to badziewie bo nie pierwszy raz tam takie numery są.

Fantomas dziwne jest to co doszło, ale przecież to normalka w internetowym pokerze, chyba się przerzucę tylko na kasyno.

Pozdrawiam mistrzów pokera i już się nie wypowiadam na tym forum.

Niezły jesteś....
Powodzenia w ogrywaniu kasyna papa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Uaa przegralem wszystko co mialem w tym AZA Poker...

Zaczelo sie od tego ze bylo malo ludzi na stolach wiec poszedlem sobie na wyzsze blindy niz powinienem wink

No a skonczylo sie all inem po flopie.

Mialem 66, podwoilem swojego BB, zostalem 1x1 z kolesiem.

Flop 6 9 3

Typ dal all ina, a ze byl blefiarzem mocnym (serio, byl juz po 2 rebuyach, ogolnie strasznie slaby grajek :/ ) i jakos dziwnie gral, to scallowalem...

Okazalo sie ze ma 99 :/
Dalsze karty bez znaczenia

No trudno, dla tej karety asow warto bylo sie pobawic laugh laugh laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
czepiliscie sie chlopaka; co do alina na preflopie, to kazdy jest ryzykowny i nie ma takiej reki ktora by gwarantowala wygrana czy porazke, wiec dalsza dyskusja jest bezcelowa

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Wczoraj gram free na CDpoker i mam KK na łapie i gość all in ja 40K gość 20K i ma 99 flop xxx turn: 9 mad river x, wtedy było nas 16 dotarłem do finałowego stołu i zostało nas 8 ja na 3 miejscu 50K gość ciągle all iny, miał 100K i dostaję na łape KK on all in to wchodzę pokazuje 99 i na flopie 9 no jak się wkur*** to nie jestem w stanie tego opisać 2 razy przegrałem KK vs 99 no jakbym wygrał tego all ina to bym był liderem a tak 7.5$ tylko frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
@Alfa: no pewnie że nie, ale odinstalowywac soft i wyzywać pokerroom od oszustów ? laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Starting Hand #5744768-20
zaceking is the Dealer
Shuffling Cards
CELIL2007 Posted Small Blind $0.10
semike Posted Big Blind $0.25
Dealing Cards
You Were Dealt (5c, 2c) wink
Myshie Folds
Godzilla86 Folds
grovey Folds
DIGGIDIE Folds & Leaves
SuzieQ72 Calls $0.25
Capi2412 has been seated.
Bzyku1 Calls $0.25
zaceking Raised to $0.75
CELIL2007 Calls $0.65
semike Folds
SuzieQ72 Calls $0.50
Bzyku1 Calls $0.50
Dealing Flop (4c,3s,6h) cool
CELIL2007 Checks
SuzieQ72 Checks
Bzyku1 Bets $0.70
zaceking Raised to $2.00

CELIL2007 Folds
CELIL2007 Leaves
HUNKisZ has been seated.
SuzieQ72 Folds
Bzyku1 Raised to $4.90
zaceking Calls $2.90
Dealing Turn (9c)

Bzyku1 Bets $3.60
zaceking Calls $3.60
Dealing River (Jc)
Bzyku1 All In
zaceking Calls $3.36
Bzyku1 Shows (5c, 2c)
zaceking Shows (Ah, 9h)
Bzyku1 Wins $25.63 from Pot 1 with : Flush Jack High



***

Przed chwilą na poker.com to było. Sam nie wiem, dlaczego w to wlazłem, ale skończyło się super grin

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Na turnieju w Ladbrokes. Mam AA i raise 2xbb 2 gości wchodzi na flopie: K67 gość raise 3xbb ja all in, trzeci wchodzi ma tyle samo prawie chipsów a pierwszy fold i pokazuje 66 frown na turnie doszedł 3 trefl a miałem jednego trefla i może kolor dojdzie a tam nie frown i poległem na 52 miejscu, jakbym wygrał all ina bym prowadził w turnieju frown

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
No, no bzyku podziwiam odwage grania tak niskiego Flusha all-inem smile. Ja ostatnio mialem podobne rozdanko (szczegolow nie pamietam), ale:

Ja 9h 6h oczywiscie na BB

Flop 2 kiery
ja call az do river, a na river upragniony kier smile
idzie bet ja raise koles all-in blush i tu 20 sekund pauzy bo jesli ma wyzszego flusha to caly godzinny urobek diabli wezma wink Wkoncu sprawdzam

przeciwnik pokazuje 8h 5h laugh i 17$ wpadlo smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Dealing Hole Cards(Ad Qc )
> brammesh88 folded
> 20201 went all-in for $2.22
> Pera_X called for $2.22
> denbie folded
> Weaver70 folded
> Maslo1 folded
> newcolor77 folded
> TENNER folded
> Dealing the Flop(Qs 8s Ac )
> Dealing the turn(9d )
> Dealing the river(2s )
> 20201 shows Two Pair, Aces over Queens
(Ac Ad Qs Qc 9d )
> Pera_X shows Three of a Kind, Eights
(8s 8c 8h Ac Qs )
> Pera_X wins $4.44 with Three of a Kind, Eights

po flopie juz bylem pewny wygranej smile frown

PS dlaczego na stolach po all ini e nie odkrywaja sie karty tylko po wylozeniu wsyztskich kart

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1