|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Prosż epowiedzcie mi jakz grac dokument z pdfa do worda???Prosze pomózcie.To dla mnie bardzo ważne.Dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie wiecie czy na torrent.org tez liczy sie ratio? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Prosż epowiedzcie mi jakz grac dokument z pdfa do worda???Prosze pomózcie.To dla mnie bardzo ważne.Dziękuje Programem pdf 2 doc Powinieneś znaleźć z google
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Ma ktoś jakieś tutoriale do accessa (najlepiej 2003)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136 |
szukam gotowego skryptu lub jakiejś metody abym mógł wysłać mailem obrazek. Chcę aby on był widoczny w wiadomości razem z tekstem, a nie w załączniku. THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeżeli maila wysyłasz jako tekst to nei ma takiej możliwości. Jeżeli wysyłasz jako html to wklej znaczniki obrazka htmla. Powinno podziałać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Z tym ciężko będzie. Sam znacznik obrazka nic nie da. Długo się z tym męczyłem i trzeba robić jakieś ramki i inne pierdoły i dopiero w środku obrazek. Zrezygnowałem z tego sposobu i zainstalowałem sobie ThunderBirda, w którym komponowanie ciekawo wyglądających maili jest proste jak konstrukcja cepa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136 |
Zbigniew piwko sie należy <piwo> wielkie dzieki ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
ma ktos cd-key do KAV_6.0 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
Witam.
Znajomy zadał mi kilka pytan a ze nie znam sie to pytam was:
Sprzęt: Windows SE Procesor .....Intel celeron 413mhz płyta......Asus P2B AGP pamiec........192mb SDRAM Grafika......nvida GF 2mx 100/200
I teraz pytania:
1. Czy na takim kompie kamera internetowa pójdzie a jesli nie to co by wymienic? 2.jesli pójdzie na w/w kompie to jaki najlepszy program (mało obciązajacy system) lub komunikator. 3.jesli znajomy ma na tym kompie Windows SE to czy nie bedzie miał problemów łaczyc sie przez komunikator z innymi co mają windows xp? 4. Czy do takiego kompa warto wogóle podlączac kamere czy dac sobie spokój bo bedzie lipa.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wg mnie: 1. pamięć przede wszystkim 2. Miranda zajmuje najmniej pamięci 3. łączność komunikatorów nie zależy od systemu tylko od łącza (ogólnie powiedziane) 4. Można spróbować. Przecież to nie boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 68 |
Z tymi polskimi znakami już nieaktualne. Poradziłem sobie z tym problemem  Możesz napisać jak sobie poradziłeś bo mam podobny problem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
3.jesli znajomy ma na tym kompie Windows SE to czy nie bedzie miał problemów łaczyc sie przez komunikator z innymi co mają windows xp? Pozdrawiam Minimalne lacze przeciez wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
mam pytanie odnosnie Acera Aspire 3100. Jak mozna podlaczyc go, aby obraz bym widoczny na ekranie telewizora. czy potrzebna jakas przejsciowka?? jak mozecie to pomozcie
dzieki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
potrzebujesz przejscioweczke s-video. jak polaczysz kompa z telewizorem to powinen wykryc telewizor. a jak nie wykryje to wejdz w ustawienia ekarnu i tam powinny byc juz dwa monitory i mozesz wybrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Możecie wypisać parametry jakiegoś kompa do 2 tys bez monitora Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Witam. Mam problem w drukowaniem wzorow PIT. Gdy chce wydrukować dany pit to drukuje tylko kawałek. Nie wiecie co może być przyczyną? Moja drukarka to Canon PIXMA ip1500
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Specjaliści mam do Was pytanie...dla Was to pewnie błahe, a mnie to po prostu denerwuje. Mianowicie chodzi mi o to, że ikonki filmów mam takie same jak mp.3-jek. Jak to zmienić?! pzdr i dzięki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Specjaliści mam do Was pytanie...dla Was to pewnie błahe, a mnie to po prostu denerwuje. Mianowicie chodzi mi o to, że ikonki filmów mam takie same jak mp.3-jek. Jak to zmienić?! pzdr i dzięki za pomoc  Napisze jak ja bym to zrobił. Wchodzisz w narzędzia, opcje folderów i tam zakładkę typy plików. Wybierasz np. avi i zmieniasz program jakim ma być ten typ plików otwierany na jaki chcesz i przy okazji zmieniasz ikonę  Pozdrawiam!
|
|
|
Link skopiowany do schowka