|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
TABELA GRUPY 2 po 3 kolejkach:
LM. PKT. BRAM. 1. Fasol Team 3 9:0 12:0 2. WENECJA 3 6:3 9:2 3. full wypas 3 3:6 6:6 4. GKS Gorzow 3 0:9 0:19
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
widze ze z 3 miejsca awans full wypas (263257) i LKS WZDÓW (476943) Jak sie myle to mnie prosze poprawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Koncowa tabela grupy 3 LM. PKT. BRAM. 1. Brzozovianka 3 9:0 14:2 2. www.NEOSPORT.PL [ neosport.pl] 3 6:3 15:7 3. Gobi Boy Wegorzewo 3 3:6 7:12 4. Inter Wzdow 3 0:9 0:15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Koncowa tabela grupy 1
LM. PKT. BRAM. 1. Zicheneuerstadt FC 3 7:2 14:4 2. SPOCENI 3 7:2 11:4 3. LKS WZDÓW 3 3:6 3:9 4. FC Węgorzewo 3 0:9 2:13
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
AWANSE (w nawiasach rozstawienie do rundy pucharowej) : grupa 1: LM. PKT. BRAM. 1. Zicheneuerstadt FC 3 7:2 14:4 (3) 2. SPOCENI 3 7:2 11:4 (4) 3. LKS WZDÓW 3 3:6 3:9 4. FC Węgorzewo 3 0:9 2:13 grupa 2: 1. Fasol Team 3 9:0 12:0 (1) 2. WENECJA 3 6:3 9:2 (6) 3. full wypas 3 3:6 6:6 (7) 4. GKS Gorzow 3 0:9 0:19 grupa 3: 1. Brzozovianka 3 9:0 14:2 (2) 2. http://WWW.NEOSPORT.PL 3 6:3 15:7 (5) 3. Gobi Boy Wegorzewo 3 3:6 7:12 (8) 4. Inter Wzdow 3 0:9 0:15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
pary polfinalowe, gospodarze na pierwszym miejscu: 1) Gobi Boy Węgorzewo - Fasol Team 2) Brzozovianka - full wypas 3) Zicheneuerstadt FC - WENECJA 4) www.NEOSPORT.PL [ neosport.pl] - SPOCENI gospodarze podani na pierwszym miejscu pary polfinalowe: 1-4 2-3 gospodarze wysylaja wyzwania (sparing w systemie pucharowym) najpozniej do niedzieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
Oczywiscie składam reklamacje ponieważ w grupie 1 drużyna FC Węgorzewo rozegrała mecz jedynie ze mna natomiast drużyna z grupy 3 Gobi Boy Wegorzewo dostała walkowera z Inter Wzdow i ta roznica bramek wedlug tych tabel pozwolila jej awansowac. Prosze o decyzje sponsora pucharu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
teraz tak FC Węgorzewo (870069) - SPOCENI (871851) vo 0:5 - druga kolejka FC Węgorzewo (870069) Zicheneuerstadt FC vo 0:5 - trzecia koleja
Ponieważ FC Węgorzewo nie rozegrało dwóch spotkań wnosze o przyznanie mi walkowera w I kolejki FC Węgorzewo (870069)- LKS WZDÓW (476943). Mecz zakonczył sie wynikiem 2:3 dla LKS WZDÓW (476943) do tabel policzylem normalnie 3:2, ale nie ja tu jestem organizatorem, wedlug mnie za rozegrany mecz walkowera byc nie powinno, czekamy na opinie organizatora, do tego czasu nie bede potwierdzac swojego meczu cwiercfinalowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
FC Węgorzewo nie mogło rozegrac meczy poniewaz nie miałem internetu przez 2 tygodnie i nie miałem w ogóle dostepu. Przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
obie druzyny w mojej grupie dostały walkowera i 5 bramek do przodu. nie mial bym nic jakby druzyna Gobi Boy Wegorzewo nie awansowala dzieki walkowerowi. decyzje podejmnie sponsor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
Dziekuje za podsumowanie, nie mialem nestu dzisaj. Sprawa Wegorzewa skomplikowana mecz sie odbyl czyli wynik powinien zostac uznany a nie walkower wstecz Poza tym druzyna Wegorzewa zglosila sie na mecz pucharowy Z 2 strony team krzysztofa l rozegral wszsytkie mecze i krzysztof l powaznie podszedl do turnieju. Co sadzisie napiszcie ciezko podjac decyzje ale na 100% zapadnie. dziekuje i pozdrawiam www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
PS: to troche paranoja aby druzyna, ktora oddala 2 mecze walkowerem awansowala dalej. Decyzja jutro czekam na wasze sugestie i rady bo ciezko podjac ta decyzje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
PS: to troche paranoja aby druzyna, ktora oddala 2 mecze walkowerem awansowala dalej. Decyzja jutro czekam na wasze sugestie i rady bo ciezko podjac ta decyzje mylisz druzyny  sprawa dotyczy dwoch druzyn grupa 1: LM. PKT. BRAM. 3. LKS WZDÓW 3 3:6 3:9 grupa 3: 3. Gobi Boy Wegorzewo 3 3:6 7:12 Gobi Boy Węgorzewo przegralo dwa mecze (z www.NEOSPORT.PL [ neosport.pl] 2:8 i Brzozovianka 0:4) i wygralo jeden mecz walkowerem 5:0, a LKS przegral dwa mecz z SPOCENI 0:2 i Zicheneuerstadt FC 0:5 i wygrali z FC Wegorzewo 3:2 (i to byl jedyny mecz rozegrany przez FC Wegorzewo, w pozostalych dwoch byly walkowery) podliczajac te 3 mecze awans ma Gobi, prezes LKS chce, zeby mu zaliczyc walkower za mecz z FC Wegorzewem (co jest wedlug mnie lekko bez sensu), tak wiec decyzja nalezy do sponsora czy wynik mecz LKS WZDOW-FC Wegorzewo, ktory zakonczyl sie wynikiem 3:2 bedzie podtrzymany czy bedzie uznany jak mecz, ktory sie nie odbyl i wynik skorygowany na 5:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
Yaaho, oczywiscie masz racje pomylilem teamy przez te WALENTYNKI wczorajsze. Uwazam, ze wynik z boiska nalezy zachowac wobec powyzszego rozklad meczy jest taki jak podal Yaahu w postach powyzej. Najgorsze jest to, ze reklamacja dotyczy bezposrednio pomyslodawcy pucharu i tu mam duzy zgryz. Jednak tak samo postapilbym w przypadku kazdej innej druzyny i choc decyzja ciezka to sumienie mam czyste. Niestety LKS WZDÓW nie awansuje do rozgrywek pucharowych gdyz zachowany jest wynik z boiska z rozegranego spotkania. www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
pary polfinalowe, gospodarze na pierwszym miejscu: 1) Gobi Boy Węgorzewo - Fasol Team 2) Brzozovianka - full wypas 3) Zicheneuerstadt FC - WENECJA 4) www.NEOSPORT.PL [ neosport.pl] - SPOCENI gospodarze podani na pierwszym miejscu pary polfinalowe: 1-4 2-3 gospodarze wysylaja wyzwania (sparing w systemie pucharowym) najpozniej do niedzieli zapraszam do ustawiania spotkan www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
obie druzyny w mojej grupie dostały walkowera i 5 bramek do przodu. nie mial bym nic jakby druzyna Gobi Boy Wegorzewo nie awansowala dzieki walkowerowi. decyzje podejmnie sponsor. przegladnalem teraz temat i widze, ze dzieki swojemu koledze, ktory nie bral udzialu w pucharze odpadles z rozgrywek...Gobi Boy dostalo walkowera 5:0 z druzyna Inter Wzdow, ktora zglosiles do rozgrywek  i te 5 bramek zadecydowalo, ze nie grasz juz z nami...a szkoda, bo byles pomyslodawca pucharu drużyna kolegi: Brzozovianka (476319)
Kraj: Polska Region: Podkarpackie Stadion: Brzozovianka Arena Język: Polski Liga: Miejsce 7. w VI.701 Ranking krajowy: 9610
drugi kolega
Inter Wzdów (261957)
Kraj: Polska Region: Podkarpackie Stadion: Inter Wzdów Arena Język: Polski Liga: Miejsce 3. w VII.673 Ranking krajowy: 13389
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
Nie ma sprawy w nastepnym pucharze bedzie zapis "Drużyna która nie rozegrała wszystkich spotkań dostaje walkowera we wszystkich meczach" A co za tym idzie przed tego typu rozgrywkami trzeba napisac odpowiedni regulamin przewidujac wszystkie mozliwosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
O ile pamiętam to mecze w fazie pucharowej miały się odbywać na boiskach neutralnych. Niestety nie miałem ostatnio dostepu do netu więc nie przypilnowałem tego. Niech przynajmniej w półfinałach i finale ta zasada obowiązuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
O ile pamiętam to mecze w fazie pucharowej miały się odbywać na boiskach neutralnych. Niestety nie miałem ostatnio dostepu do netu więc nie przypilnowałem tego. Niech przynajmniej w półfinałach i finale ta zasada obowiązuje. rzeczywiscie, moj blad, ze napisalem pary piszac, ze gospodarze graja na pierwszym miejscu...zasugerowalem sie tym: Proponuję od razu ustalić pary półfinałowe:
1-2, 3-4 lub 1-3, 2-4 lub 1-4, 2-3
Niech ktoś wybierze 1 z 3 podanych wyżej schematów.
Oczywiście gospodarzem będzie drużyna niżej rozstawiona w dniu zgłoszenia.
Niech organizator zadecyduje czy finał ma się odbyć na neutralnym boisku czy także obowiązywać będzie zasada niższego rozstawienia. ale pare postow nizej jest info od sponsora, ze jednak gramy cala runde pucharowa na neutralnych stadionach, przepraszam za blad i polfinaly gramy juz na neutralnych oczywiscie, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131 |
Witam, zdecydowanie na neutralach, choc tez sie zasugerowalem informacja Yaaho w tej kolejce. Nastepna runda i kolejne na neutralach. KIDD dziekuje za czujność. pozdrawiam wszsytkich uczestników i kibiców www.neosport.pl [ neosport.pl] Szybkie obuwie sportowe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|