Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
TABELA GRUPY 2 po 3 kolejkach:


LM. PKT. BRAM.
1. Fasol Team 3 9:0 12:0
2. WENECJA 3 6:3 9:2
3. full wypas 3 3:6 6:6
4. GKS Gorzow 3 0:9 0:19

Bonus: Unibet
yaaho #959993 14/02/2007 16:16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
widze ze z 3 miejsca awans
full wypas (263257) i
LKS WZDÓW (476943)

Jak sie myle to mnie prosze poprawic smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Koncowa tabela grupy 3

LM. PKT. BRAM.
1. Brzozovianka 3 9:0 14:2
2. www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] 3 6:3 15:7
3. Gobi Boy Wegorzewo 3 3:6 7:12
4. Inter Wzdow 3 0:9 0:15

yaaho #960249 14/02/2007 17:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Koncowa tabela grupy 1

LM. PKT. BRAM.
1. Zicheneuerstadt FC 3 7:2 14:4
2. SPOCENI 3 7:2 11:4
3. LKS WZDÓW 3 3:6 3:9
4. FC Węgorzewo 3 0:9 2:13

yaaho #960305 14/02/2007 17:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
AWANSE (w nawiasach rozstawienie do rundy pucharowej) :

grupa 1:
LM. PKT. BRAM.
1. Zicheneuerstadt FC 3 7:2 14:4 (3)
2. SPOCENI 3 7:2 11:4 (4)
3. LKS WZDÓW 3 3:6 3:9
4. FC Węgorzewo 3 0:9 2:13

grupa 2:
1. Fasol Team 3 9:0 12:0 (1)
2. WENECJA 3 6:3 9:2 (6)
3. full wypas 3 3:6 6:6 (7)
4. GKS Gorzow 3 0:9 0:19

grupa 3:
1. Brzozovianka 3 9:0 14:2 (2)
2. http://WWW.NEOSPORT.PL 3 6:3 15:7 (5)
3. Gobi Boy Wegorzewo 3 3:6 7:12 (8)
4. Inter Wzdow 3 0:9 0:15

yaaho #960355 14/02/2007 17:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
pary polfinalowe, gospodarze na pierwszym miejscu:

1) Gobi Boy Węgorzewo - Fasol Team
2) Brzozovianka - full wypas
3) Zicheneuerstadt FC - WENECJA
4) www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] - SPOCENI

gospodarze podani na pierwszym miejscu

pary polfinalowe:
1-4
2-3

gospodarze wysylaja wyzwania (sparing w systemie pucharowym) najpozniej do niedzieli

yaaho #960376 14/02/2007 17:56
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Oczywiscie składam reklamacje ponieważ w grupie 1 drużyna FC Węgorzewo rozegrała mecz jedynie ze mna natomiast drużyna z grupy 3 Gobi Boy Wegorzewo dostała walkowera z Inter Wzdow i ta roznica bramek wedlug tych tabel pozwolila jej awansowac. Prosze o decyzje sponsora pucharu.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by krzysztof l
teraz tak
FC Węgorzewo (870069) - SPOCENI (871851) vo 0:5 - druga kolejka
FC Węgorzewo (870069) Zicheneuerstadt FC vo 0:5 - trzecia koleja

Ponieważ FC Węgorzewo nie rozegrało dwóch spotkań wnosze o przyznanie mi walkowera w I kolejki FC Węgorzewo (870069)- LKS WZDÓW (476943). Mecz zakonczył sie wynikiem 2:3 dla LKS WZDÓW (476943)

do tabel policzylem normalnie 3:2, ale nie ja tu jestem organizatorem, wedlug mnie za rozegrany mecz walkowera byc nie powinno, czekamy na opinie organizatora, do tego czasu nie bede potwierdzac swojego meczu cwiercfinalowego

Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
FC Węgorzewo nie mogło rozegrac meczy poniewaz nie miałem internetu przez 2 tygodnie i nie miałem w ogóle dostepu. Przepraszam

yaaho #960439 14/02/2007 18:08
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
obie druzyny w mojej grupie dostały walkowera i 5 bramek do przodu. nie mial bym nic jakby druzyna Gobi Boy Wegorzewo nie awansowala dzieki walkowerowi. decyzje podejmnie sponsor.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Dziekuje za podsumowanie,
nie mialem nestu dzisaj.
Sprawa Wegorzewa skomplikowana
mecz sie odbyl czyli wynik powinien zostac uznany a nie walkower wstecz
Poza tym druzyna Wegorzewa zglosila sie na mecz pucharowy
Z 2 strony team krzysztofa l rozegral wszsytkie mecze i krzysztof l powaznie podszedl do turnieju.
Co sadzisie napiszcie ciezko podjac decyzje ale na 100% zapadnie.
dziekuje i pozdrawiam

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe


Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
PS: to troche paranoja aby druzyna, ktora oddala 2 mecze walkowerem awansowala dalej.
Decyzja jutro
czekam na wasze sugestie i rady bo ciezko podjac ta decyzje

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by neosport
PS: to troche paranoja aby druzyna, ktora oddala 2 mecze walkowerem awansowala dalej.
Decyzja jutro
czekam na wasze sugestie i rady bo ciezko podjac ta decyzje

mylisz druzyny smile sprawa dotyczy dwoch druzyn

grupa 1:
LM. PKT. BRAM.
3. LKS WZDÓW 3 3:6 3:9

grupa 3:
3. Gobi Boy Wegorzewo 3 3:6 7:12


Gobi Boy Węgorzewo przegralo dwa mecze (z www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] 2:8 i Brzozovianka 0:4) i wygralo jeden mecz walkowerem 5:0, a LKS przegral dwa mecz z SPOCENI 0:2 i Zicheneuerstadt FC 0:5 i wygrali z FC Wegorzewo 3:2 (i to byl jedyny mecz rozegrany przez FC Wegorzewo, w pozostalych dwoch byly walkowery) podliczajac te 3 mecze awans ma Gobi, prezes LKS chce, zeby mu zaliczyc walkower za mecz z FC Wegorzewem (co jest wedlug mnie lekko bez sensu), tak wiec decyzja nalezy do sponsora czy wynik mecz LKS WZDOW-FC Wegorzewo, ktory zakonczyl sie wynikiem 3:2 bedzie podtrzymany czy bedzie uznany jak mecz, ktory sie nie odbyl i wynik skorygowany na 5:0



yaaho #962498 15/02/2007 11:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Yaaho,
oczywiscie masz racje pomylilem teamy przez te WALENTYNKI wczorajsze.
Uwazam, ze wynik z boiska nalezy zachowac wobec powyzszego rozklad meczy jest taki jak podal Yaahu w postach powyzej.
Najgorsze jest to, ze reklamacja dotyczy bezposrednio pomyslodawcy pucharu i tu mam duzy zgryz.
Jednak tak samo postapilbym w przypadku kazdej innej druzyny i choc decyzja ciezka to sumienie mam czyste.
Niestety LKS WZDÓW nie awansuje do rozgrywek pucharowych gdyz zachowany jest wynik z boiska z rozegranego spotkania.

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe


yaaho #962678 15/02/2007 12:20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Originally Posted by yaaho
pary polfinalowe, gospodarze na pierwszym miejscu:

1) Gobi Boy Węgorzewo - Fasol Team
2) Brzozovianka - full wypas
3) Zicheneuerstadt FC - WENECJA
4) www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] - SPOCENI

gospodarze podani na pierwszym miejscu

pary polfinalowe:
1-4
2-3

gospodarze wysylaja wyzwania (sparing w systemie pucharowym) najpozniej do niedzieli

zapraszam do ustawiania spotkan

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by krzysztof l
obie druzyny w mojej grupie dostały walkowera i 5 bramek do przodu. nie mial bym nic jakby druzyna Gobi Boy Wegorzewo nie awansowala dzieki walkowerowi. decyzje podejmnie sponsor.

przegladnalem teraz temat i widze, ze dzieki swojemu koledze, ktory nie bral udzialu w pucharze odpadles z rozgrywek...Gobi Boy dostalo walkowera 5:0 z druzyna Inter Wzdow, ktora zglosiles do rozgrywek smile i te 5 bramek zadecydowalo, ze nie grasz juz z nami...a szkoda, bo byles pomyslodawca pucharu

Originally Posted by krzysztof l
drużyna kolegi:
Brzozovianka (476319)


Kraj: Polska
Region: Podkarpackie
Stadion: Brzozovianka Arena
Język: Polski
Liga: Miejsce 7. w VI.701
Ranking krajowy: 9610


drugi kolega

Inter Wzdów (261957)


Kraj: Polska
Region: Podkarpackie
Stadion: Inter Wzdów Arena
Język: Polski
Liga: Miejsce 3. w VII.673
Ranking krajowy: 13389

yaaho #963138 15/02/2007 14:49
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Nie ma sprawy w nastepnym pucharze bedzie zapis "Drużyna która nie rozegrała wszystkich spotkań dostaje walkowera we wszystkich meczach"
A co za tym idzie przed tego typu rozgrywkami trzeba napisac odpowiedni regulamin przewidujac wszystkie mozliwosci.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
O ile pamiętam to mecze w fazie pucharowej miały się odbywać na boiskach neutralnych. Niestety nie miałem ostatnio dostepu do netu więc nie przypilnowałem tego. Niech przynajmniej w półfinałach i finale ta zasada obowiązuje.

KIDD #968201 17/02/2007 11:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by KIDD
O ile pamiętam to mecze w fazie pucharowej miały się odbywać na boiskach neutralnych. Niestety nie miałem ostatnio dostepu do netu więc nie przypilnowałem tego. Niech przynajmniej w półfinałach i finale ta zasada obowiązuje.

rzeczywiscie, moj blad, ze napisalem pary piszac, ze gospodarze graja na pierwszym miejscu...zasugerowalem sie tym:

Originally Posted by KIDD
Proponuję od razu ustalić pary półfinałowe:

1-2, 3-4
lub
1-3, 2-4
lub
1-4, 2-3


Niech ktoś wybierze 1 z 3 podanych wyżej schematów.

Oczywiście gospodarzem będzie drużyna niżej rozstawiona w dniu zgłoszenia.

Niech organizator zadecyduje czy finał ma się odbyć na neutralnym boisku czy także obowiązywać będzie zasada niższego rozstawienia.

ale pare postow nizej jest info od sponsora, ze jednak gramy cala runde pucharowa na neutralnych stadionach, przepraszam za blad i polfinaly gramy juz na neutralnych oczywiscie, pozdro

yaaho #970376 18/02/2007 08:22
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Witam,
zdecydowanie na neutralach, choc tez sie zasugerowalem informacja Yaaho w tej kolejce.

Nastepna runda i kolejne na neutralach.

KIDD dziekuje za czujność.

pozdrawiam wszsytkich uczestników i kibiców

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,868 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1