Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
JuN #964835 15/02/2007 21:44
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku laugh


w srodku, w kieszeni, w portfelu laugh


Otóż to - chyba że to jakaś lekarka ze specjalizacją gastroenterologiczną - to wtedy trzeba to potraktować bardziej dosłownie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Buty - 1800
Spodnie, marynarka - 2750
koszula 500
bielizna + skarpetki(tylko jeden raz) - 120
zegarek - bezcenny Patek
smiglowiec + odrzutowiec - w leasingu


"maj nejm Jan, Jan Kulczyk" papa

LOL
Temat miesiaca laugh


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
a ja wole wiecej zaplacic i chodzic w rzeczach, w ktorych nie chodzi pol miasta, a co gorsza isc na impreze i spotkac 10 ludzi w tych samych sweterkach np smile nie wiem tak juz mam, a te buty mi sie podobaja, nie kazdemu musza, nie sa do nabycia w Polsce ani w Niemczech, smile - i tu nie chodzi o zaden lans, boo...

na rzeczach nie masz napisanej ceny - chyba ze nie sciagacie metek grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Szewczenko
Originally Posted by nOcnY
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku laugh

Chyba w spodniach laugh

ja tam nie przywiązuję wagi do ceny, kupuję to co mi się podoba ale nigdy nie dam za buty 500 PLN, za jeansy 300 PLN itd.

Wolę sobie dobry trunek kupić grin

bo Ty alkoholik jestes grin

swoja droga na pierwszy rzut oka buty JuN'a mi sie nie spodobaly, ale po glebszych ogledzinach wydaja sie calkiem fajne

pasowalby do mojej zajebistej, eleganckiej koszulki z House'a laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Na imprezach wszyscy kolesie maja takie same sweterki w paski laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Szewczenko
ja tam nie przywiązuję wagi do ceny, kupuję to co mi się podoba ale nigdy nie dam za buty 500 PLN, za jeansy 300 PLN itd.
Mądre słowa ..
Wg mnie ciuchy za 600 zl czy 300 czy iles tam kupuja tylko zadufani w sobie dla ktorych liczy sie tylko marka, meteczka na ubraniu smirk
Ja również kupuje to co mi się podoba, nie mam tak ze jak cos kosztuje np. 50 zl i nie jest 'markowe' to sobie nie kupie.

Zreszta ktos ze znanych prezenterow jakiś czas powiedział : w firmowych ciuchach chodzą tylko wieśniaki którzy chca sie podobac chyba samym sobie ..

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
wczoraj furore robily sweterki na golym ciele laugh

kurde, a ja glupi poszedlem w bialej koszuli laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
@JuN

Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową...

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Szczypior
a tak na poważnie to strasznie lewy ten temat blush

za grosz poczucia humoru blush

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
@ platynowy007

Ja mam buciwo za ktore dalem chyba 315zł. Podobaly mi sie jako jedyne chyba, a przeszukalem cale miasto a w necie ciuchow nie kupuje. To ze mam takie buty oznacza ze jestem zadufany w sobie?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
... i tak mnie bolało ze musialem dac az tyle kasy. Butow za 400zł np. juz bym nie kupil sobie na pewno.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Szewczenko
@JuN

Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową...


dobrze, ale czy odrazu trzeba krytykowac ? przeciez kazdy ubiera sie/chodzi w tym czym lubi

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zamknijcie ten temat, bo wywoła zaraz niepotrzebne kłótnie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by shane
... i tak mnie bolało ze musialem dac az tyle kasy. Butow za 400zł np. juz bym nie kupil sobie na pewno.

dlaczego nie?

jezeli podobalyby mi sie i moj budzet pozwlalby na to, to kupilbym sobie

JuN #964877 15/02/2007 21:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Szewczenko
@JuN

Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową...


dobrze, ale czy odrazu trzeba krytykowac ? przeciez kazdy ubiera sie/chodzi w tym czym lubi

It's nothing personal smile

peace

JuN #964881 15/02/2007 21:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Szewczenko
@JuN

Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową...


dobrze, ale czy odrazu trzeba krytykowac ? przeciez kazdy ubiera sie/chodzi w tym czym lubi

JuN przeciez to nie byla zadna krytyka

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..

Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.

Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[

Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują ..
Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził..
Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł.
Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych.
Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej ..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by platynowy007
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..

Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.

Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[

Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują ..
Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził..
Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł.
Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych.
Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej ..


laugh

piwo ;-)

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Szewczenko & Nocny looozik piwo

teraz planuje kupic zegarek, polecacie jakis konkretnie ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by platynowy007
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..

Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.

Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[

Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują ..
Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził..
Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł.
Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych.
Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej ..

no to akurat dla mnie jest smieszne

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1