|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku  w srodku, w kieszeni, w portfelu  Otóż to - chyba że to jakaś lekarka ze specjalizacją gastroenterologiczną - to wtedy trzeba to potraktować bardziej dosłownie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Buty - 1800 Spodnie, marynarka - 2750 koszula 500 bielizna + skarpetki(tylko jeden raz) - 120 zegarek - bezcenny Patek smiglowiec + odrzutowiec - w leasingu "maj nejm Jan, Jan Kulczyk"  LOL Temat miesiaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
a ja wole wiecej zaplacic i chodzic w rzeczach, w ktorych nie chodzi pol miasta, a co gorsza isc na impreze i spotkac 10 ludzi w tych samych sweterkach np  nie wiem tak juz mam, a te buty mi sie podobaja, nie kazdemu musza, nie sa do nabycia w Polsce ani w Niemczech,  - i tu nie chodzi o zaden lans, boo... na rzeczach nie masz napisanej ceny - chyba ze nie sciagacie metek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
co za roznica jak wygladacie - przeciez wiadomo, ze dla kobiet liczy sie to macie w srodku  Chyba w spodniach  ja tam nie przywiązuję wagi do ceny, kupuję to co mi się podoba ale nigdy nie dam za buty 500 PLN, za jeansy 300 PLN itd. Wolę sobie dobry trunek kupić  bo Ty alkoholik jestes  swoja droga na pierwszy rzut oka buty JuN'a mi sie nie spodobaly, ale po glebszych ogledzinach wydaja sie calkiem fajne pasowalby do mojej zajebistej, eleganckiej koszulki z House'a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Na imprezach wszyscy kolesie maja takie same sweterki w paski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
ja tam nie przywiązuję wagi do ceny, kupuję to co mi się podoba ale nigdy nie dam za buty 500 PLN, za jeansy 300 PLN itd. Mądre słowa .. Wg mnie ciuchy za 600 zl czy 300 czy iles tam kupuja tylko zadufani w sobie dla ktorych liczy sie tylko marka, meteczka na ubraniu Ja również kupuje to co mi się podoba, nie mam tak ze jak cos kosztuje np. 50 zl i nie jest 'markowe' to sobie nie kupie. Zreszta ktos ze znanych prezenterow jakiś czas powiedział : w firmowych ciuchach chodzą tylko wieśniaki którzy chca sie podobac chyba samym sobie ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
wczoraj furore robily sweterki na golym ciele  kurde, a ja glupi poszedlem w bialej koszuli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
@JuN
Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
a tak na poważnie to strasznie lewy ten temat  za grosz poczucia humoru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
@ platynowy007
Ja mam buciwo za ktore dalem chyba 315zł. Podobaly mi sie jako jedyne chyba, a przeszukalem cale miasto a w necie ciuchow nie kupuje. To ze mam takie buty oznacza ze jestem zadufany w sobie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
... i tak mnie bolało ze musialem dac az tyle kasy. Butow za 400zł np. juz bym nie kupil sobie na pewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
@JuN
Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową... dobrze, ale czy odrazu trzeba krytykowac ? przeciez kazdy ubiera sie/chodzi w tym czym lubi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zamknijcie ten temat, bo wywoła zaraz niepotrzebne kłótnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
... i tak mnie bolało ze musialem dac az tyle kasy. Butow za 400zł np. juz bym nie kupil sobie na pewno. dlaczego nie? jezeli podobalyby mi sie i moj budzet pozwlalby na to, to kupilbym sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
@JuN
Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową... dobrze, ale czy odrazu trzeba krytykowac ? przeciez kazdy ubiera sie/chodzi w tym czym lubi It's nothing personal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
@JuN
Inna sprawa, że nie każdego stać żeby sobie kupować rzeczy za średnią krajową... dobrze, ale czy odrazu trzeba krytykowac ? przeciez kazdy ubiera sie/chodzi w tym czym lubi JuN przeciez to nie byla zadna krytyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..
Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.
Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[
Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują .. Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził.. Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł. Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych. Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..
Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.
Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[
Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują .. Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził.. Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł. Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych. Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej ..  ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Szewczenko & Nocny looozik  teraz planuje kupic zegarek, polecacie jakis konkretnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..
Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.
Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[
Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują .. Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził.. Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł. Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych. Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej .. no to akurat dla mnie jest smieszne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|