|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Kto zagra przez sieć w tą gre ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39 |
Co to za gra (domyślam się że o futbolu) i o co w niej biega :-)? CHEESE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif) Jak to o co ? Żeby kopać piłe.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie wiem jak wy, ale dla mnie best gierką kopaną jest GOAL! na amige..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Cześć
Ja pykam od czasu do czasu w NHL 2001 na PS2 wg mnie to zajebista gierka. Fifa 2001 na PS2 też jest niezła prawie jak ISS na PSX. Kumpel ma Dreamcasta i nieraz pykamy w NBA 2k1 i Virtua tenis - dwie super gierki. A tak w ogóle interesują mnie tylko sportowe gry. Na PS2 mam tylko 4 gry: NHL 2001, Fifa 2001, NFL Madden 2001 (futbol amerykański - rewelacja), NBA 2001 (syf!!!! - tyle kasy za orginał w błoto )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ostatnio kupiłem Sega Dreamcast i gra Virtua Tennis jest rewelacyjna. Teraz szukam grę w nogę - jakieś propozycje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Wiele osób zachwyca się FIFA, ja w nią grałem u znajomego to niezbyt mi się spodobała. Akcja trwa zbyt szybko, nie jest oddana żeczywistość rozgrywania piłki, boisko zbyt małe. Moim zdaniem najlepsza gra gdzie można jeszcze jako tako rozgrywać piłkę była FIFA 97 (lub 96 nie pamiętam)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Osobiście mogę polecić ci na Dreamcasta grę NBA 2K1 - rewelacja jak virtua tenis tylko to kosz ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) Jeśli lubisz futbol ameryk. to NFL 2K1 jest też super. Może nie tak dobra jak NHL 2001 na PS2, ale też niezła jest NHL 2K. Niestety nie ma dobrej piłki nożnej na Dreamcasta, a te co są to kpina.PSX i PS2 pod tym względem prezentują się znakomicie.Ale za to jak wspomniałem NBA 2001 PS2(tyle kasy w błoto) do NBA 2K1 ma się jak syrenka do mercedesa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Dzisiaj grałem w Baesball 2K1 na dreamcasta. Niezła grafa ale ogólnie kicha. Chciałem coś skumać o zasdach gry, ale dalej jestem Forest Gump w tym temacie.
ps. dzięki graniu w gry o NFL jestem prawie ekspertem w przepisach ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka