Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#96911 05/02/2001 21:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Kto zagra przez sieć w tą gre ?

Bonus: Unibet
#96912 07/02/2001 22:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39
Co to za gra (domyślam się że o futbolu) i o co w niej biega :-)?
CHEESE

#96913 08/02/2001 01:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
[Linked Image]

#96914 08/02/2001 02:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]
Jak to o co ?
Żeby kopać piłe.

#96915 12/03/2001 21:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie wiem jak wy, ale dla mnie best gierką
kopaną jest GOAL! na amige..

#96916 30/03/2001 02:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Cześć

Ja pykam od czasu do czasu w NHL 2001 na PS2
wg mnie to zajebista gierka. Fifa 2001 na PS2 też jest niezła prawie jak ISS na PSX.
Kumpel ma Dreamcasta i nieraz pykamy w NBA 2k1 i Virtua tenis - dwie super gierki.
A tak w ogóle interesują mnie tylko sportowe gry.
Na PS2 mam tylko 4 gry: NHL 2001, Fifa 2001, NFL Madden 2001 (futbol amerykański - rewelacja), NBA 2001 (syf!!!! - tyle kasy za orginał w błoto )

#96917 30/03/2001 16:00
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ostatnio kupiłem Sega Dreamcast i gra Virtua Tennis jest rewelacyjna. Teraz szukam grę w nogę - jakieś propozycje?

#96918 30/03/2001 20:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wiele osób zachwyca się FIFA, ja w nią grałem u znajomego to niezbyt mi się spodobała. Akcja trwa zbyt szybko, nie jest oddana żeczywistość rozgrywania piłki, boisko zbyt małe. Moim zdaniem najlepsza gra gdzie można jeszcze jako tako rozgrywać piłkę była FIFA 97 (lub 96 nie pamiętam)

#96919 31/03/2001 05:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Osobiście mogę polecić ci na Dreamcasta grę NBA 2K1 - rewelacja jak virtua tenis tylko to kosz [Linked Image]
Jeśli lubisz futbol ameryk. to NFL 2K1 jest też super.
Może nie tak dobra jak NHL 2001 na PS2, ale też niezła jest NHL 2K. Niestety nie ma dobrej piłki nożnej na Dreamcasta, a te co są to kpina.PSX i PS2 pod tym względem prezentują się znakomicie.Ale za to jak wspomniałem NBA 2001 PS2(tyle kasy w błoto) do NBA 2K1 ma się jak syrenka do mercedesa.

#96920 06/04/2001 03:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Dzisiaj grałem w Baesball 2K1 na dreamcasta.
Niezła grafa ale ogólnie kicha. Chciałem coś skumać o zasdach gry, ale dalej jestem Forest Gump w tym temacie.

ps. dzięki graniu w gry o NFL jestem prawie ekspertem w przepisach ;-)


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei), 1,868 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,593
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1