|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mecz kwalifikacyjny do Euro 2008 zamiast w Krakowie zostanie rozegrany w Warszawie. Więcej informacji tutaj: http://sport.onet.pl/0,1248770,1487691,wiadomosc.html Dziwi mnie natomiast, że nie zdecydowali się na rozegranie obu spotkań w Kielcach, na najnowocześniejszym obiekcie w Polsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Dla mnie to info to jeden wielki blef!!!!!! Nie chca sie przyznac w Krakowie ze nie zdarza z remontem na mecz eliminacyjny, to dali info o wielkiej bojce kibicow... nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac z ich glupoty!! A co w Warszawie to nie beda sie bili jakby chcieli?? a po pierwsze to na meczach reprezentacyjnych nigdy nie dochodzi do zadnych bojek...
Je.ać PZPN!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
a po pierwsze to na meczach reprezentacyjnych nigdy nie dochodzi do zadnych bojek... nigdy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no moze i kiedys dochodzi, ja osobiscie nie pamietam jakis wielkich awantur kibicow na meczach reprezentacji, mojego zdania nikt nie zmieni, mimo ze PZPN juz ledwo zipie to nadal szuka winnych wszedzie tylko nie w swoich szeregach, tym razem padlo na kibicow... a wlasnie od kiedy kibice sie bija?? z tego co wiem to bija sie chuligani  ehh ten onet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie wiem czy dobrze pamietam, ale ostatnia to chyba byla podczas meczu z Anglikami u nas. Roku juz nie pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a po pierwsze to na meczach reprezentacyjnych nigdy nie dochodzi do zadnych bojek... nigdy? najlepszy mecz to byl z norwegia na wyjezdzie jak norwedzy nie wiedzieli co sie dzieje jak sie polacy nawazjem bic zaczeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
A co w Warszawie to nie beda sie bili jakby chcieli?? a po pierwsze to na meczach reprezentacyjnych nigdy nie dochodzi do zadnych bojek... Je.ać PZPN!!! Wisla i Cracovia pewnie wszystko logistycznie by przygotowaly.W Wawie na to nie byloby szans.Jaki podzial wsrod hools w Polsce jest to wszyscy wiemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
faworyzowana Warszawka ,jak zwykle...
bez napinki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Według mnie wszystkie mecze powinne być rozgrywane w stolicy Polski, i tak jak Anglicy mają swój Wembley to i my powinniśmy mieć stadion narodowy w Warszawie. Ale dopóki takiego stadionu nie ma to reprezentacja będzie przypominała cyrk jeżdżący z jednego miasta do drugiego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
No racja ,skoro już chcą ,żeby repra grała tylko i wyłącznie tam ,to wreszcie wybudowali by stadion z prawdziwego zdarzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Narazie to powinni grać w Kielcach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
Nie wiem czy dobrze pamietam, ale ostatnia to chyba byla podczas meczu z Anglikami u nas. Roku juz nie pamietam Rok 1993 kiedy to Angole dostali niezly wpierdol w parku w Wawie po czym sami na mecuz byli zdziwieni ze Polacy leja sie emidzy soba na stadionie. Od 5 lat jest w Polskiej hooligance zawarty pakt o nieagresji i na meczach Repry wszyscy trzymaja sie razem nie ma zadym ala Wisła-Craxa czy Legia-Polonia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak pamiętam to - podobno kibole jednego z klubów sami wtedy wyrzucili policję ze stadionu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Jak zwykle Warszawka wyjebała Kraków, ale to przecież norma, vide euro 2012 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966 |
Nie wiem czy dobrze pamietam, ale ostatnia to chyba byla podczas meczu z Anglikami u nas. Roku juz nie pamietam Maj 1993r. Latające ławki na Śląskim, brama Adamczuka, krzyk Darka i Włodka (teraz, teraz, teraz i gooooool!!!),  który później trafił do czołówki programu Wielka Piłka , dwie "setki" spartaczone przes Leśniaka (ach, ten Chris Woods)i Ian Wright.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Szansaaaaaaaa.... no ajjj Jezus Mariaaaaaaa.... W taki oto legendarny już sposób komentował Dariusz Szpakowski  To, jeśli się nie mylę - z tego meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Według mnie wszystkie mecze powinne być rozgrywane w stolicy Polski, i tak jak Anglicy mają swój Wembley to i my powinniśmy mieć stadion narodowy w Warszawie. Ale dopóki takiego stadionu nie ma to reprezentacja będzie przypominała cyrk jeżdżący z jednego miasta do drugiego.  Zgadzam się z tobą Conrad w 100%. Wiem że w polskiej piłce nie dzieje się ostatnio najlepiej ale czy musi się to przekładać również na piłke reprezentacyjną?  Troche szkoda że mimo tego iż nasza reprezentacja gra coraz lepszą piłke, już drugi raz z rzędu zakwalifikowała się do MŚ to mimo to nadal nie ma stadiony na którym mogła by rozgrywać wszystkie mecze. Nie mówie tutaj o zbudowaniu nowego stadiony, ale mam na myśli modernizacje np. Stadionu Śląskie czy chocby rozgrywanie meczy na wcześniej wspomnianym stadionie Korony Kielce, który jest rewelacją jak na nasze polskie warunki  Z całym szacunkem do warszawiaków muszę przyznąć że stadion przy ulicy Łazienkowskiej nie przekonuje mnie do konca. Jest mało atrakcyjny i nie pasuje do meczy reprezentacji. Wiem że stolica to stloica i nie mam nic do tego aby to tam było rozgrywane mecze reprezenatcji ale jakaś modrnizacja z cała pewnością by mu sie przydała  Misiu Listkiewicz i całe brygada z PZPN chciaby aby to tam był rozgrywany każdy mecz ale jeśli chca mieć wspaniałe mecze to stadion musi być równie wspaniały. Nie wiem jak to jest dokładnie ale nasz zwiazek powinien chyba miec otwartą kieszeń na potrzeby tego obiektu a jakoś za specjalnych ruchów tam nie widze.  No ale jeśli mamy takich ludzi w zarzadzie polskiej piłki to nie mam zbytnio sie co dziwić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966 |
Szansaaaaaaaa.... no ajjj Jezus Mariaaaaaaa.... W taki oto legendarny już sposób komentował Dariusz Szpakowski  To, jeśli się nie mylę - z tego meczu  Ależ oczywiście. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|