|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
a chwile wczesniej tak z gosciem pojechalem:
HAND ACTIONS Player Action Action Data Time Stamp greg77 Set dealer/Bring in spot 2 2007-02-19 11:23:43 FiskarnRIK Ante/Small blind 0.10 2007-02-19 11:23:43 Marcinek Big blind/Bring in 0.20 2007-02-19 11:23:43 greg77 Card dealt to a spot 2007-02-19 11:23:43 FiskarnRIK Card dealt to a spot 2007-02-19 11:23:43 Marcinek Card dealt to a spot 3 A 2007-02-19 11:23:43 discoguy Card dealt to a spot 2007-02-19 11:23:43 ThePharmacist Card dealt to a spot J A 2007-02-19 11:23:43 discoguy Fold 0.00 2007-02-19 11:23:49 ThePharmacist Raise 0.80 2007-02-19 11:23:53 greg77 Fold 0.00 2007-02-19 11:23:54 FiskarnRIK Fold 0.10 2007-02-19 11:23:59 Marcinek Call 0.60 2007-02-19 11:24:01 Betting round completed Last active pot = 1.70 2007-02-19 11:24:01 Card dealt to table 5 3 Q 2007-02-19 11:24:01 Marcinek Check 2007-02-19 11:24:04 ThePharmacist Bet 1.20 2007-02-19 11:24:07 Marcinek Call 1.20 2007-02-19 11:24:10 Card dealt to table A 2007-02-19 11:24:10 Betting round completed Last active pot = 4.10 2007-02-19 11:24:10 Marcinek Check 2007-02-19 11:24:13 ThePharmacist Bet 3.00 2007-02-19 11:24:15 Marcinek Raise 6.00 2007-02-19 11:24:18 ThePharmacist Call 3.00 2007-02-19 11:24:24 Betting round completed Last active pot = 16.10 2007-02-19 11:24:24 Card dealt to table 8 2007-02-19 11:24:24 Marcinek Bet 6.40 2007-02-19 11:24:28 ThePharmacist Showdown Muck card: Pair A A Q J 8 2007-02-19 11:24:31 ThePharmacist Call 6.40 2007-02-19 11:24:31 Rake amount 0.50 2007-02-19 11:24:31 Betting round completed Last active pot = 28.40 2007-02-19 11:24:31 Marcinek Showdown Show card: Two Pair A A 3 3 Q 2007-02-19 11:24:31 Marcinek Hand result 28.40 2007-02-19 11:24:31
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
ladnie raul, co to za pokerroom? soft jak na Titanie. a co miał Twój przeciwnik? AA555? Jak nizej widac to CDPoker  A przecwinik mial na lapie A8 czyli tak jak mowisz tego Fulla  Ale to byla taka wygrana chyba tylko na chwile bo pod koniec gry dostalem Q10czerwo FLOP: 794czerwo wszystko Goscio bet 16$ ja re raise 32$ on re raise 56$ ja allin 280$ on all in 210$ i pokazuje 99 Turn A River 7.............Tak sie wkurzylem no ale nic zdarzaja sie te badbeaty chociaz moglem to rozgerac lepiej i stracic mniej no ale nic trzeba zyc dalej... Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
HU na betssonie, za tego ticketa 50+5$ ja jakies 1680 , przeciwnik 1320 ja 83 z bb, on tylko call to za darmo ogladam flopa: flop: 8 5 2 (tęcza) ja all inn, i ten &*^&^* all inn. miał 76. turn: 8 i moje szanse na zwyciestwo i 100$ wynoszą 86%... river: 9  poźniej juz z tą resztą cipsów nie miałem szans  bad beaty łapie na stolikach z kosmiczną czestotliwościa. Przegrywam przez bad beata dosłownie co chwile! Ale czy do cholery ten jeden jedyny pieprzony raz nie mogłoby sie rozdanie zakończyć normalnie??!!  nie wiem czy jestem bardziej  czy raczej  ale podsumowanie to --> a na betssonie juz nie gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo czesto przegrywam z AA i KK na reku. Zawsze komus dochodzi do strita, flusha albo dwoch niskich par. Wczoraj tylko wyjatkowo w przeciagu 30 minut dwa razy wygralem z AA.
Dzis mialem KK. Raisuje 1$. Dwoch wchodzi. Flop jakies 8,9,x. tecza. Raisuje 2$. Jeden wchodzi. Turn jakies gowno. Raisuje 2$, goscio wchodzi i river 10. Typ podbija 6$ ja wchodze. Na rece mial 9,10o i wygral z tymi swoimi dwiema parami. Kto normalny z 9,10 na preflopie tak by gral? I potem z para 9.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Dzis mialem KK. Raisuje 1$. Dwoch wchodzi. Flop jakies 8,9,x. tecza. Raisuje 2$. Jeden wchodzi. Turn jakies gowno. Raisuje 2$, goscio wchodzi i river 10. Typ podbija 6$ ja wchodze. Na rece mial 9,10o i wygral z tymi swoimi dwiema parami. Kto normalny z 9,10 na preflopie tak by gral? I potem z para 9. jeśli to by bylo na stawkach 25/50c i ty byś byl na mp a ja na buttonie lub bb to bez problemu bym tak zagral. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
HU na betssonie, za tego ticketa 50+5$ ja jakies 1680 , przeciwnik 1320 ja 83 z bb, on tylko call to za darmo ogladam flopa: flop: 8 5 2 (tęcza) ja all inn, i ten &*^&^* all inn. miał 76. turn: 8 i moje szanse na zwyciestwo i 100$ wynoszą 86%... river: 9  poźniej juz z tą resztą cipsów nie miałem szans  bad beaty łapie na stolikach z kosmiczną czestotliwościa. Przegrywam przez bad beata dosłownie co chwile! Ale czy do cholery ten jeden jedyny pieprzony raz nie mogłoby sie rozdanie zakończyć normalnie??!!  nie wiem czy jestem bardziej  czy raczej  ale podsumowanie to --> a na betssonie juz nie gram Tylko trzeba się zastanowić czy wchodzenie z para 8 all in mimo ze to najwyzsza para stolu to nie proszenie się o lanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Mateusz, to head&head tam sie wchodzi z takimi rzeczami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Mateusz, to head&head tam sie wchodzi z takimi rzeczami  a nawet podbija 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
Tak przegrałem z dwoma AA
imageshack.us
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ładnie spamujesz. łatwiej by ci bylo gdybyś robil sobie podgląd wiadomości przed wyslaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
freeroll na betwayu: > Dealing Hole Cards(7s 6d ) > kleppgutt folded > Einis folded > randik folded > Judith67 folded > Life_lover folded > pokkis folded > darkey77 folded > gruzawix called for 200 > _-_Juris_-_ called for 100 > bkbk checked > Dealing the Flop(6c 6s 6h ) > _-_Juris_-_ checked > bkbk checked > gruzawix checked > Dealing the turn(2s ) > _-_Juris_-_ checked > bkbk checked > gruzawix checked > Dealing the river(2d ) > _-_Juris_-_ checked > bkbk went all-in for 1,080 > gruzawix called for 1,080 > _-_Juris_-_ called for 1,080 > bkbk shows Four of a Kind, Sixes (6c 6s 6h 6d 7s ) > gruzawix mucked > _-_Juris_-_ mucked > bkbk wins 3,840 with Four of a Kind, Sixes bkbk> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Jak długo można mieć dobrą ręke i mase szczęścia?
Ja 12k, druga osoba 8k
1 rozdanie: ja KQ, on 44 . On all in, ja wchodze. Turn, river, flop = NIC.
2 rozdanie: On znowu all in, ja pas, 2 osoby na stole wchodzą. On KQ, dostaje na flopie KQ2 i pozamiatane.
3 rozdanie: Znowu allin, ja znowu pas, znowu ktoś wchodzi. On 8Q, druga osoba AK. Flop - nic, Turn - Q, river- 4.
4 rozdanie: znowu allin, ja JQ wchodze. On AA
:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Trzeba powiedzieć, że wchodzenie z KQ za 3/4 swojego stacka jest błędem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dodam,że KQ w kolorze  Nawet nie dziwi mnie to, że przegrałem, bardziej to, że on wygrał rozdania z rzędu grając all in cały czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przed chwila mialem K3 na rece i nie wszedlem. Flop 33, river K. Dwoch typow alliny. Jeden mial JJ, drugi TT. Wygralbym 50$. Ale zaluje ze nie sprawdzilem flopa za nedzne 0,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
eee tam, wychodzac z takiego zalozenia trzebaby sprawdzac ze wszystkim, bo moze cos akurat dojdzie i wygramy sporo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|