Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
a chwile wczesniej tak z gosciem pojechalem:

HAND ACTIONS
Player Action Action Data Time Stamp
greg77 Set dealer/Bring in spot 2 2007-02-19 11:23:43
FiskarnRIK Ante/Small blind 0.10 2007-02-19 11:23:43
Marcinek Big blind/Bring in 0.20 2007-02-19 11:23:43
greg77 Card dealt to a spot 2007-02-19 11:23:43
FiskarnRIK Card dealt to a spot 2007-02-19 11:23:43
Marcinek Card dealt to a spot 3 A 2007-02-19 11:23:43
discoguy Card dealt to a spot 2007-02-19 11:23:43
ThePharmacist Card dealt to a spot J A 2007-02-19 11:23:43
discoguy Fold 0.00 2007-02-19 11:23:49
ThePharmacist Raise 0.80 2007-02-19 11:23:53
greg77 Fold 0.00 2007-02-19 11:23:54
FiskarnRIK Fold 0.10 2007-02-19 11:23:59
Marcinek Call 0.60 2007-02-19 11:24:01
Betting round completed Last active pot = 1.70 2007-02-19 11:24:01
Card dealt to table 5 3 Q 2007-02-19 11:24:01
Marcinek Check 2007-02-19 11:24:04
ThePharmacist Bet 1.20 2007-02-19 11:24:07
Marcinek Call 1.20 2007-02-19 11:24:10
Card dealt to table A 2007-02-19 11:24:10
Betting round completed Last active pot = 4.10 2007-02-19 11:24:10
Marcinek Check 2007-02-19 11:24:13
ThePharmacist Bet 3.00 2007-02-19 11:24:15
Marcinek Raise 6.00 2007-02-19 11:24:18
ThePharmacist Call 3.00 2007-02-19 11:24:24
Betting round completed Last active pot = 16.10 2007-02-19 11:24:24
Card dealt to table 8 2007-02-19 11:24:24
Marcinek Bet 6.40 2007-02-19 11:24:28
ThePharmacist Showdown Muck card: Pair
A A Q J 8 2007-02-19 11:24:31
ThePharmacist Call 6.40 2007-02-19 11:24:31
Rake amount 0.50 2007-02-19 11:24:31
Betting round completed Last active pot = 28.40 2007-02-19 11:24:31
Marcinek Showdown Show card: Two Pair
A A 3 3 Q 2007-02-19 11:24:31
Marcinek Hand result 28.40 2007-02-19 11:24:31





Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by marzano
ladnie raul, co to za pokerroom? soft jak na Titanie. a co miał Twój przeciwnik? AA555?

Jak nizej widac to CDPoker smile

A przecwinik mial na lapie A8 czyli tak jak mowisz tego Fulla smile

Ale to byla taka wygrana chyba tylko na chwile bo pod koniec gry dostalem Q10czerwo FLOP: 794czerwo wszystko Goscio bet 16$ ja re raise 32$ on re raise 56$ ja allin 280$ on all in 210$ i pokazuje 99 Turn A River 7.............Tak sie wkurzylem no ale nic zdarzaja sie te badbeaty chociaz moglem to rozgerac lepiej i stracic mniej no ale nic trzeba zyc dalej...


Pozdro

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
HU na betssonie, za tego ticketa 50+5$

ja jakies 1680 , przeciwnik 1320

ja 83 z bb, on tylko call to za darmo ogladam flopa:

flop: 8 5 2 (tęcza)

ja all inn, i ten &*^&^* all inn. miał 76.

turn: 8
i moje szanse na zwyciestwo i 100$ wynoszą 86%...

river: 9 puke

poźniej juz z tą resztą cipsów nie miałem szans frown

bad beaty łapie na stolikach z kosmiczną czestotliwościa. Przegrywam przez bad beata dosłownie co chwile! Ale czy do cholery ten jeden jedyny pieprzony raz nie mogłoby sie rozdanie zakończyć normalnie??!! puke

nie wiem czy jestem bardziej mad czy raczej frown

ale podsumowanie to --> puke
a na betssonie juz nie gram

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo czesto przegrywam z AA i KK na reku. Zawsze komus dochodzi do strita, flusha albo dwoch niskich par. Wczoraj tylko wyjatkowo w przeciagu 30 minut dwa razy wygralem z AA.

Dzis mialem KK. Raisuje 1$. Dwoch wchodzi. Flop jakies 8,9,x. tecza. Raisuje 2$. Jeden wchodzi. Turn jakies gowno. Raisuje 2$, goscio wchodzi i river 10. Typ podbija 6$ ja wchodze. Na rece mial 9,10o i wygral z tymi swoimi dwiema parami. Kto normalny z 9,10 na preflopie tak by gral? I potem z para 9.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Originally Posted by Logan
Dzis mialem KK. Raisuje 1$. Dwoch wchodzi. Flop jakies 8,9,x. tecza. Raisuje 2$. Jeden wchodzi. Turn jakies gowno. Raisuje 2$, goscio wchodzi i river 10. Typ podbija 6$ ja wchodze. Na rece mial 9,10o i wygral z tymi swoimi dwiema parami. Kto normalny z 9,10 na preflopie tak by gral? I potem z para 9.

jeśli to by bylo na stawkach 25/50c i ty byś byl na mp a ja na buttonie lub bb to bez problemu bym tak zagral. smile

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Originally Posted by rockeman
HU na betssonie, za tego ticketa 50+5$

ja jakies 1680 , przeciwnik 1320

ja 83 z bb, on tylko call to za darmo ogladam flopa:

flop: 8 5 2 (tęcza)

ja all inn, i ten &*^&^* all inn. miał 76.

turn: 8
i moje szanse na zwyciestwo i 100$ wynoszą 86%...

river: 9 puke

poźniej juz z tą resztą cipsów nie miałem szans frown

bad beaty łapie na stolikach z kosmiczną czestotliwościa. Przegrywam przez bad beata dosłownie co chwile! Ale czy do cholery ten jeden jedyny pieprzony raz nie mogłoby sie rozdanie zakończyć normalnie??!! puke

nie wiem czy jestem bardziej mad czy raczej frown

ale podsumowanie to --> puke
a na betssonie juz nie gram

Tylko trzeba się zastanowić czy wchodzenie z para 8 all in mimo ze to najwyzsza para stolu to nie proszenie się o lanie ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
To bylo na 10/25

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Mateusz,
to head&head

tam sie wchodzi z takimi rzeczami wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Mateusz,
to head&head

tam sie wchodzi z takimi rzeczami wink

a nawet podbija wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Tak przegrałem z dwoma AA

imageshack.us

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Post deleted by Bzyku

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Nie mogę wkleić screena

Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ładnie spamujesz. łatwiej by ci bylo gdybyś robil sobie podgląd wiadomości przed wyslaniem.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
freeroll na betwayu:

> Dealing Hole Cards(7s 6d )
> kleppgutt folded
> Einis folded
> randik folded
> Judith67 folded
> Life_lover folded
> pokkis folded
> darkey77 folded
> gruzawix called for 200
> _-_Juris_-_ called for 100
> bkbk checked
> Dealing the Flop(6c 6s 6h )
> _-_Juris_-_ checked
> bkbk checked
> gruzawix checked
> Dealing the turn(2s )
> _-_Juris_-_ checked
> bkbk checked
> gruzawix checked
> Dealing the river(2d )
> _-_Juris_-_ checked
> bkbk went all-in for 1,080
> gruzawix called for 1,080
> _-_Juris_-_ called for 1,080
> bkbk shows Four of a Kind, Sixes
(6c 6s 6h 6d 7s )
> gruzawix mucked
> _-_Juris_-_ mucked
> bkbk wins 3,840 with Four of a Kind, Sixes
bkbk> laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jak długo można mieć dobrą ręke i mase szczęścia?

Ja 12k, druga osoba 8k

1 rozdanie: ja KQ, on 44 . On all in, ja wchodze. Turn, river, flop = NIC.

2 rozdanie: On znowu all in, ja pas, 2 osoby na stole wchodzą. On KQ, dostaje na flopie KQ2 i pozamiatane.

3 rozdanie: Znowu allin, ja znowu pas, znowu ktoś wchodzi. On 8Q, druga osoba AK. Flop - nic, Turn - Q, river- 4.

4 rozdanie: znowu allin, ja JQ wchodze. On AA

:/

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Trzeba powiedzieć, że wchodzenie z KQ za 3/4 swojego stacka jest błędem....

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dodam,że KQ w kolorze wink Nawet nie dziwi mnie to, że przegrałem, bardziej to, że on wygrał rozdania z rzędu grając all in cały czas.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przed chwila mialem K3 na rece i nie wszedlem. Flop 33, river K. Dwoch typow alliny. Jeden mial JJ, drugi TT. Wygralbym 50$. Ale zaluje ze nie sprawdzilem flopa za nedzne 0,20 frown

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
eee tam, wychodzac z takiego zalozenia trzebaby sprawdzac ze wszystkim, bo moze cos akurat dojdzie i wygramy sporo

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1