W Polsce nie spotkałem ale jak byłem na wakacje w Anglii, to piłem..."> W Polsce nie spotkałem ale jak byłem na wakacje w Anglii, to piłem...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#97503 11/01/2006 09:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Stella - trzyma poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

W Polsce nie spotkałem ale jak byłem na wakacje w Anglii, to piłem tylko to piwo, bo Fostersy czy inne Carlingi mi nie podchodziły.

Bonus: Unibet
#97504 11/01/2006 11:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Moim zdaniem w tym morzu chmielowych sikaczy, która niestety zalała nas kraj ,zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się to piwo :
[Linked Image]
Pomorski Browar Amber ,powrócił do produkcji tego piwa po 100 letniej przerwie .
Smak tego cudeńka to nuta nostalgi za światem ,który już odszedł połączona ze śmiałym wyzwaniem wobec przyszłości.
Mam nadzieję ,że taki smak kożlka Browar Amber utrzyma jeszcze długo

#97505 11/01/2006 11:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
Wkradl sie blad oczywiscie piwko nazywa sie Franziskaner.
A skoro tak mowisz Eldorado, to jak bede we Wrocku to na pewno tam wpadne, bo wyglada to zachecająco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
to jest ten typ piwa które się pije powoli bo ba hejnał rozsadza żołądek bo tyle piany wytwarza??:p jeśli tak to jest to piwo dla koneserów a nie dla takich alkoholików jak ja:D ale zeby nie byłe ze tamtego tesh nie piłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#97506 11/01/2006 11:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Eldorado powiedz gdzie to cudenko mozna dostac i ile mniej wiecej kosztuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#97507 11/01/2006 11:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ja kupuje to w Leclerku za 4 zł za butelke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97508 11/01/2006 11:51
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Moja ulubiona marka to Tyskie , litrami spijam to piwo , ale nie da sie tym spić ale piwo jak sie mowi pije sie dla smaku

W Dalszej kolejnosci lubię Leżajsk .

Nie pogardze Warką , kiedys jak jeszcze było Eb to też to piłem .

Dla smaku lubie od czasu do czasu kupic sobie Freeq czy jakos tak to malinowe niedawno weszło na rynek .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#97509 11/01/2006 12:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
ja od lat wierny okocimowi mocnemu, nowy zagloba tez jest calkiem dobry, natomiast jak ktos wczesniej wspomnial piwo w spizu we wrocku dobre jest, tak samo w ck browarze w krakowie. jedna rura i od razu swiat kolorow nabiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97510 11/01/2006 13:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Łeeee... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> jakieś malinowo-gingersowo-coolerowe wynalazki- to jest po prostu niestrawne !
Nie wiem jak można to pić, ale skoro ludzie to kupują. Gingersa kiedyś kupiłem, bo ktoś zachwalał, wypiłem dwa łyki i wyrzuciłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Jeśli sok to tylko w małej ilości do grzanego i tylko w zimie.

A ulubione marki to:

1. Tyskie ponad wszystkie ex aequo z Warką Strong <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3. Żywiec
4. Tyskie Książęce
5. Leżajsk - to z polskich.

Z zagranicznych lubię czeskie, słowackie, ale to wiadomo, że słabizna. Z holenderskich nie lubię za bardzo Heinekena, bo ma dla mnie taki za mało goryczkowy-neutralny smak. Grolsch już dużo lepszy. Oprócz tego duńskie Faxe bardzo dobre, zwłaszcza jak kiedyś było na promocji parę lat temu to się spijało tego mnóstwo a kosztowało taniej niż polskie trunki te co wymieniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z angielskich Guiness mi jakoś nie podszedł jak go piłem, z ciemnych generalnie tylko Newcastle Brown mi podeszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97511 11/01/2006 16:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
już 5 dzień bez alkoholu lalallala 2 dni do rekordu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97512 11/01/2006 16:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
W ogóle za piwkiem jakos ostatnio nie przepadam.
Raczej wódeczka mi lepiej wchodzi [; Ale jesli juz
atmosfera nakazuje pic mi piwo to Żywiec, Tyskie, Warka
i Carlsberg ;] Ostatnio piłem Guinessa... 2 łyki i oddałem
kumplowi tongue

#97513 11/01/2006 17:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
w swoim życiu piwosza byłem przywiązany tylko do trzech marek: jakies 5-6 lat temu Brok, 3-4 lata temu Lech, ostatnie 2 lata Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#97514 11/01/2006 17:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Wiec tak Warka Czerwona , Lezajsk to u mnie dwa piwa ktorych w zyciu najwiecej wypilem. Swego czasu gdy ostro popijalem w rodzinie smiali sie ze podpisalem kontrakt z Lezajskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oko mocne dla mnie takze okej. Zubry Harnasie maja tez swoja historie. Harnasie naogol pilem z takim kolesiem gdy byly mecze zuzlowe i przy skokach co roku jak byl puchar swiata Zakopane.Zubr z kolei to inny super kumpel gdzie jak wchodzilismy do baru to szef od razu nucil cos w stylu nie pamietam dokladnie jak w reklamie " tan tara tan" .Teraz pije Lezajska. Wczoraj pilem z kumplem i zrobilismy sobie mieszanke Warka,lezajsk,Harnas,Zubr,Oko Mocne hehe. Nigdy jakos za Lechem nie przepadalem.Ale jedno jest pewne nie wazne jakie piwo wazne z kim sie to pije.Jesli jest to doborowe towarzystwo to kazde piwko smakuje dobrze.Pozdro dla tych osob,chociaz nawet nie wiedza ze to teraz pisze tutaj.Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#97515 11/01/2006 18:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Wyciągne temat a co .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Polskie:
1. Specjal (Elbląg)
2. Żubr ( Dojlidy )
3. Warka (czerwona)
4. Tatra
5. Okocim Zagłoba
Niepolskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1. Heineken
2. Steffl
3. Pilsner Urquell
4. Faxe
5. Budweiser

Cytat z 2002 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Generalnie z polskich piw pierwsza piątka się nie zmieniła, może tylko nasz elbląski Specjal stracił troszkę u mnie na popularności na rzecz Żubra i Tatry.
Zagranica: Carlsberg jednak .. Heineken jakby się opuścił, Steffgla już dawno nie widziałem, Pilsner Urquell i Faxe od czasu do czasu ...

Mocne i ciemne piwa u mnie nie mają szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie trawię i już ... lekkie, jasne piwo o zawartości alkoholu najlepiej do max. 5,5% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na święta dostałem specjalną przesyłkę z anglii z kilkoma ichnimi wynalazkami .... i raczej nie oplubię piwa rodem z wysp.

Newcastle Brown Ale - ciemne, bez smaku, generalnie do dupy
Bombardier - fajna butelka ... i chyba tyle, bo poza tym przeleciało przeze mnie bez większego entuzjazmu ...
Hobgoblin - patrz wyżej
Bluebird - najlepsze chyba z tych wszystkich,jasne i wreszcie przypominało w smaku nasze pwio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Były jeszcze dwie lub trzy butelki, ale ani nie pamiętam nazwy, ani smaku, więc nie ma co wspominać. British beer, not for me <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Szkoda mi EB - całkiem znośne piwo, kiedyś bardzo dobre i sławne ... obecnie wycofane z produkcji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jeszcze jakiś czas temu warzono Specjal Full Light - lekkie piwo chyba 4,8% ... mniamnuśne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Super smak, można było pić i pić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr opoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#97516 11/01/2006 20:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966

Jeszcze jakiś czas temu warzono Specjal Full Light - lekkie piwo chyba 4,8% ... mniamnuśne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Super smak, można było pić i pić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr opoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote]


Full Light dalej ważą,tylko bez nazwy Specjal.Ten sprzed paru lat był o niebo lepszy, oczywiście w starych poczciwych butelczynach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

#97517 11/01/2006 21:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Jeszcze jakiś czas temu warzono Specjal Full Light - lekkie piwo chyba 4,8% ... mniamnuśne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Super smak, można było pić i pić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr opoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Full Light dalej ważą,tylko bez nazwy Specjal.Ten sprzed paru lat był o niebo lepszy, oczywiście w starych poczciwych butelczynach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. [/quote]

Widzę, że kolega tylko w tematach "alkoholowaych" się udziela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wracając do sedna sprawy - ma ktoś doświadczenia z Kaperkiem ? Piwo - rakieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wali w łeb niespodziewanie i w najmniej oczekiwanym momencie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#97518 12/01/2006 02:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Polecam mixturę - nieprzespana noc, potem przeżycie dnia o dwóch kawach i 3 piwka (zimne) - stajesz się wywłoką (dla przewartościowanych)! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97519 12/01/2006 06:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Dębowe Mocne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#97520 12/01/2006 10:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Spiż we Wrocławiu jest super, ale to jest też jedyny problem tego miasta. Bo jak już tam pójdziesz i zasmakujesz tego wspaniałego piwa to we wszystkich innych knajpach będziesz musiał coś innego pić. Żywiec czy inne McDonaldsy piwne już Ci nie wejdą i pierwsze co pomyślisz to "jak ja mogłem kiedyś coś takiego pić?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja jak jestem we Wrocku to 3 razy dziennie tam jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W Warszawie są teraz dwa nowootwarte minibrowary i piwo też jest wyśmienite:
http://www.browarmia.pl
http://www.bierhalle.pl

A teraz jeśli chodzi o piwa to...

Najczęściej piję Tuskie/Lecha oraz Okocim.
Najczęściej unikam Żywca (jeszcze nigdy nie było takie złe)

Z zagranicznych to praktycznie tylko piwa przeniczne kupuje.

EB były kiedyś zdecydowanie najlepszym piwem w kraju, ale po przejęciu przez McDonalds... przepraszam, Żywiec, poziom mógł pójść tylko w dół. Szkoda. Dlatego nigdy ni kupuję produktów grupy Żywiec.

[T]-error, Hobgoblin było jednym z moich ulubionych piw w Anglii. Bardzo fajne piwko, można było czuć taki lekki smak czekolady oraz paru innych rzeczy. Fajna sprawa.

#97521 12/01/2006 10:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Aha, jeszcze jedna rzecz. Jak by ktoś był w Łodzi to polecam lokal Peron 6 na ulicy Piotrkowskiej. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby w karcie piw było około 170 pozycji i wszystko było dostępne. Po prostu szok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#97522 12/01/2006 12:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mało osób widze przepada za Harnasiem a dla mnie to piwo jest calkiem calkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego leszek ktory ostatnio coraz gorszy mi sie wydaje, a no i oczywiscie Tatra mocna godna uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1