Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kto mądry mi powie jak przeglądnąć telefon (Siemens CX65) przez kabel USB pod Ubuntu?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by (J)
Originally Posted by Pierniczek
Specjaliści mam do Was pytanie...dla Was to pewnie błahe, a mnie to po prostu denerwuje. Mianowicie chodzi mi o to, że ikonki filmów mam takie same jak mp.3-jek. Jak to zmienić?! pzdr i dzięki za pomoc piwo

Napisze jak ja bym to zrobił. Wchodzisz w narzędzia, opcje folderów i tam zakładkę typy plików. Wybierasz np. avi i zmieniasz program jakim ma być ten typ plików otwierany na jaki chcesz i przy okazji zmieniasz ikonę smile

Pozdrawiam!

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale nie pomogło :/ Wiesz może dlaczego?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
pewnie odtwarzasz mp3 i filmy w media plejerze ustaw winampa jako podstawowy odtwazacz mp3

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie mp.3 odtwarzam w winampie, a fily w SuBedit'cie...ale mimo to nadal mam ten problem :/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
w winampie w opcjach masz funkcje zmiany ikony dla kazdego formatu z osobna

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Pierniczek to zmien jeszcze w Winampie ze tylko Audio Only (to jest w opcjach i preferencjach, pierwsza zakładka). A potem w subedicie narzedzia i opcje i skojarzenia i tam zaznacz co chcesz. Jak to nie pomoże to...moja wiedza jest zbyt mała żeby rozwiązać Twój problem smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Pomocie ... jak najlepiej usunoc KONIE TROJANSKIE.

Przeskanowalem dysk skanerem on-line i mam 2 konie trojanskie

C:\Program Files\Save\ACM.dll

i drugi

C:\Program Files\Save|Save.exe

co z tym zrobic? jakims Nortonem ? czy trzeba sformatowac dysk i na nowo wgrac windowsa ? jaki jest najlatwiejszy sposob ??

Plisss pomozcie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
bakubak i (J) ale Wy jesteście smerfastyczni smile Dzięki, pomogło piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Originally Posted by RaphY
Witam. Mam problem w drukowaniem wzorow PIT. Gdy chce wydrukować dany pit to drukuje tylko kawałek. Nie wiecie co może być przyczyną? Moja drukarka to Canon PIXMA ip1500

odkurzam i ponownie prosszę o pomoc bo mam w choooj roboty a nie mam czym drukować... PLX HELP piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by ComeWithMe
Pomocie ... jak najlepiej usunoc KONIE TROJANSKIE.

Przeskanowalem dysk skanerem on-line i mam 2 konie trojanskie

C:\Program Files\Save\ACM.dll

i drugi

C:\Program Files\Save|Save.exe

co z tym zrobic? jakims Nortonem ? czy trzeba sformatowac dysk i na nowo wgrac windowsa ? jaki jest najlatwiejszy sposob ??

Plisss pomozcie.

1. Możesz to zrobić programem typu: AdAware
2. Możesz spróbować usunąć to ręcznie
3. Możesz usunąć to ręcznie z konsoli poleceń

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by RaphY
Witam. Mam problem w drukowaniem wzorow PIT. Gdy chce wydrukować dany pit to drukuje tylko kawałek. Nie wiecie co może być przyczyną? Moja drukarka to Canon PIXMA ip1500
Inne dokumenty się normalnie drukują?
Jeśli tak, to wina programu. Może jest gdzieś opcja podobna do tej z Acrobat Readera: "rozciągnij do kartki".

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
sciagnolem program AdAware, ale mozesz powiedzec cos wiecej jak usunac te trojany ? ...bo zabardzo nie wiem

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W opcjach odznacz kwarantannę, przeskanuj, w rezultatach zaznacz trojany i NEXT (o ile dobrze pamiętam). Powinny się usunąć. Dużo osób poleca jeszcze Spybot Search & Destroy.
papa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Uzywajac netlimitera i ustawiajac np 10kb/s uploadu na BITCOMETA tak w rzeczywistosci wysyla on ookolo 3-4x wiecej niz mu przydzielilem (nie widac tego w netlimiterze ale widac w programie zainstalowanym na serverze z DSLka).
Zna ktos jakis pomysl jak zrobic zeby wysylal tyle ile mu kaze bez tracenia na transferach ?

pozdr

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Piszę w Wordzie pracę i ma stworzony do niej spis treści.

Pytanie:
Jak to się robi, żeby przy tym spisie treści pojawiły się numery stron i żeby te numery odpowiadały rzeczywistemu miejscu dnaego rozdziału w mojej pracy i żeby te numery automatycznie się zmieniały jak będę coś dopisywał/kasował i dane rozdziały będa zmieniały swoje położenie?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Tomo. Najlepiej bedzie jak zrobisz nowy spis.
Sformatuj tytuly rozdzialow jako Naglowek1 (Styl w pasku narzedzi)
Nastepnie Wstaw ->Indeks i spisy. Tam wybierz spis tresci i w opcjach odpowiednio go dostosuj do swoich potrzeb.
Jezeli chcesz spis wielopoziomowy to nastepne poziomy sformatuj Naglowek2 Naglowek3 itd.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Panowie! ma ktoś jakieś dobre podręczniki do Access'a? Najlepiej dla "całkowitych leszczy"

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mam nadzieję, że mi wybaczysz, ale ja jestem tak tępy w pewnych sprawach, że nic z tego wyjasnienia nie zrozumiałem... frown

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
W tresci dokumentu wyszukaj akapity/zdania ktore sa tytulami rozdzialow. Kazdy z nich po kolei z osobna zaznacz i sformatuj jako Naglowek1 (w pasku narzedzi Styl - powinno to byc tuz obok czcionki - zwykle w tym miejscu jest wybrany "Standardowy" -> zmien to na Naglowek 1).
Kiedy to zrobisz reszta bedzie banalna.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Powie mi ktos czy takie program oznaczony licencjią(Adware) jest legalne na kompie.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1