Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#98312 08/09/2002 23:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Piszcie jakie...
Więcej znajdziecie tutaj:
http://www.stadiony.goal.pl/

Bonus: Unibet
#98313 08/09/2002 23:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Suche Stawy :rolleyes:

#98314 08/09/2002 23:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Millennium Stadium w Cardiff.

#98315 09/09/2002 00:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
dziesięciolecia - tu znajdziesz wszystko

#98316 09/09/2002 00:21
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Najlepszy stadion ma Mrowlanka Mrowla.

http://www.stadiony.goal.pl/stad_mini/mrowlanka02.jpg

#98317 12/09/2002 12:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Oto moim zdaniem kilka najlepszych stadionów w Polsce:
Legia Warszawa
Wisła Kraków
Wisła Płock
Lech Poznań
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin

#98318 13/09/2002 02:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy ktoś może wie kiedy rozpocznie się budowa stadionu narodowego i czy ten sam pan z Polski, który projektował stadion olimpijski w Sydney będzie sie zajmował tym projektem?

#98319 13/09/2002 18:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Z tego co ja wiem podobno stadion narodowy miał być w Krakowie na Wiśle.A teraz jak Legia wykupiła od wojskowych ziemie gdzie znajduje się stadion to ma być w Warszawie! Na koniec dodam jescze, że podobno budowany jest stadion w Białej Podlasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#98320 30/09/2006 20:57
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Teraz chyba najlepszy stadion w Polsce to ma Korona Kielce, wkrótce lepszy będzie miała Wisła Kraków, ale to będzie jedynie chwilowe ponieważ później najlepszym będzie stadion poznańskiego Lecha.

Ze świata najbardziej przypadło mi do gustu nowe Wembley.

#98321 30/09/2006 21:12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Emirates Stadium

#98322 30/09/2006 21:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
najlepszy to jest śląski ale że jest na Śląsku więc warszafka go za bardzo nie bierze pod uwage a szkoda bo gdyby go zmodernizowano to mógłby być całkiem przyzwoity ale co tam niech sie zrujnuje i juz, zbudujemy 1000 stadionów na tysiąclecie ataku stonki na Polske!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#98323 30/09/2006 21:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Quote
najlepszy to jest śląski ale że jest na Śląsku więc warszafka go za bardzo nie bierze pod uwage a szkoda bo gdyby go zmodernizowano to mógłby być całkiem przyzwoity ale co tam niech sie zrujnuje i juz, zbudujemy 1000 stadionów na tysiąclecie ataku stonki na Polske!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przecież Dziurowicz włożył tyle pieniedzy w modernizacje tego stadionu ze mozna by było za to wybudować ze trzy stadiony więc nie wiem co Ty chcesz tam jeszcze remontowac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#98324 30/09/2006 21:59
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Z tego co ja wiem podobno stadion narodowy miał być w Krakowie na Wiśle.A teraz jak Legia wykupiła od wojskowych ziemie gdzie znajduje się stadion to ma być w Warszawie! Na koniec dodam jescze, że podobno budowany jest stadion w Białej Podlasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tych stadionów narodowych to już miało być z 10. W każdym wiekszym mieście Polskich - tak gadali i tak wciąż gadają i będą gadać do usranej śmierci. A w Kielcach nie gadali tylko budowali...

#98325 30/09/2006 23:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Wchodzisz tam i zapominasz o bożym świecie...nic sie w tej chwili dla Ciebie nie liczy..jedno takie miejsce na planecie...

CAMP NOU... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#98326 01/10/2006 10:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
w Mielcu jest wypasiony!!!!

#98327 01/10/2006 17:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
moge tylko powiedziec o tych gdzie bylem... Slaski-moze byc i komplet ponad 40k ale nie bedzie atmosfery takiej jest na lazienkowskiej jak jest 7k (jesli chodzi o repre). szlag mnie trafia jak reprezentacja jest wozona po olimpijskich gownach jaki jest w bydgoszczy. pilkarzyki sami mowia ze wola grac gdzie 'czuja publike'... naprawde ladny stadion maja w kszokach... chociaz wiecej luda jaest za bramkami to i tak trybuny dobrze 'odbijaja' doping... krakow- miasto studenckie: wisla-stadion naprawde ladnieje i naprawde ludzie kochaja tam pilke, kraksa-kamieniarze i bluzgacze na stadioniku, suche stawy- chyba z najwieksza mozliwoscia rozbudowy ale dla kogo- ci fanatycy co przychodza to i tak im wystarczy ale miasto traktuje ich po macoszemu... osobiscie najbardziej imponuje mi to co robia w poznaniu oraz to co zrobili scyzorykom...

#98328 01/10/2006 17:55
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
w Polsce Lech Poznań,a ze świata La Bombonera w Buenos Aires i Camp Nou,świątynie futbolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#98329 01/10/2006 20:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
W Polsce bardzo mi przypadł do gustu nowy stadion Korony Kielce, a za granicą nie ma sobie równych ...Arena AufSchalke (VELTINS Arena) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#98330 01/10/2006 22:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
tomo chyba zapomniałeś o Allianz Arena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#98331 01/10/2006 23:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Bardzo fajny stadion miała mielecka Stal.
Pamietam z lat siedemdziesiątych ich potyczki z HSV czy Realem przy 40 tysiecznej widowni.W tamtym okresie był to moim zdaniem najładnieszy stadion w kraju.
Ciekawe czy jeszcze stoi i jak sie teraz prezentuje.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,412 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1