|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Piszcie jakie... Więcej znajdziecie tutaj: http://www.stadiony.goal.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Millennium Stadium w Cardiff.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312 |
dziesięciolecia - tu znajdziesz wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oto moim zdaniem kilka najlepszych stadionów w Polsce: Legia Warszawa Wisła Kraków Wisła Płock Lech Poznań Widzew Łódź Pogoń Szczecin
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy ktoś może wie kiedy rozpocznie się budowa stadionu narodowego i czy ten sam pan z Polski, który projektował stadion olimpijski w Sydney będzie sie zajmował tym projektem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Z tego co ja wiem podobno stadion narodowy miał być w Krakowie na Wiśle.A teraz jak Legia wykupiła od wojskowych ziemie gdzie znajduje się stadion to ma być w Warszawie! Na koniec dodam jescze, że podobno budowany jest stadion w Białej Podlasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Teraz chyba najlepszy stadion w Polsce to ma Korona Kielce, wkrótce lepszy będzie miała Wisła Kraków, ale to będzie jedynie chwilowe ponieważ później najlepszym będzie stadion poznańskiego Lecha.
Ze świata najbardziej przypadło mi do gustu nowe Wembley.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
najlepszy to jest śląski ale że jest na Śląsku więc warszafka go za bardzo nie bierze pod uwage a szkoda bo gdyby go zmodernizowano to mógłby być całkiem przyzwoity ale co tam niech sie zrujnuje i juz, zbudujemy 1000 stadionów na tysiąclecie ataku stonki na Polske!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
najlepszy to jest śląski ale że jest na Śląsku więc warszafka go za bardzo nie bierze pod uwage a szkoda bo gdyby go zmodernizowano to mógłby być całkiem przyzwoity ale co tam niech sie zrujnuje i juz, zbudujemy 1000 stadionów na tysiąclecie ataku stonki na Polske!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przecież Dziurowicz włożył tyle pieniedzy w modernizacje tego stadionu ze mozna by było za to wybudować ze trzy stadiony więc nie wiem co Ty chcesz tam jeszcze remontowac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Z tego co ja wiem podobno stadion narodowy miał być w Krakowie na Wiśle.A teraz jak Legia wykupiła od wojskowych ziemie gdzie znajduje się stadion to ma być w Warszawie! Na koniec dodam jescze, że podobno budowany jest stadion w Białej Podlasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tych stadionów narodowych to już miało być z 10. W każdym wiekszym mieście Polskich - tak gadali i tak wciąż gadają i będą gadać do usranej śmierci. A w Kielcach nie gadali tylko budowali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Wchodzisz tam i zapominasz o bożym świecie...nic sie w tej chwili dla Ciebie nie liczy..jedno takie miejsce na planecie...
CAMP NOU... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
w Mielcu jest wypasiony!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
moge tylko powiedziec o tych gdzie bylem... Slaski-moze byc i komplet ponad 40k ale nie bedzie atmosfery takiej jest na lazienkowskiej jak jest 7k (jesli chodzi o repre). szlag mnie trafia jak reprezentacja jest wozona po olimpijskich gownach jaki jest w bydgoszczy. pilkarzyki sami mowia ze wola grac gdzie 'czuja publike'... naprawde ladny stadion maja w kszokach... chociaz wiecej luda jaest za bramkami to i tak trybuny dobrze 'odbijaja' doping... krakow- miasto studenckie: wisla-stadion naprawde ladnieje i naprawde ludzie kochaja tam pilke, kraksa-kamieniarze i bluzgacze na stadioniku, suche stawy- chyba z najwieksza mozliwoscia rozbudowy ale dla kogo- ci fanatycy co przychodza to i tak im wystarczy ale miasto traktuje ich po macoszemu... osobiscie najbardziej imponuje mi to co robia w poznaniu oraz to co zrobili scyzorykom...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
w Polsce Lech Poznań,a ze świata La Bombonera w Buenos Aires i Camp Nou,świątynie futbolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W Polsce bardzo mi przypadł do gustu nowy stadion Korony Kielce, a za granicą nie ma sobie równych ...Arena AufSchalke (VELTINS Arena) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
tomo chyba zapomniałeś o Allianz Arena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Bardzo fajny stadion miała mielecka Stal. Pamietam z lat siedemdziesiątych ich potyczki z HSV czy Realem przy 40 tysiecznej widowni.W tamtym okresie był to moim zdaniem najładnieszy stadion w kraju. Ciekawe czy jeszcze stoi i jak sie teraz prezentuje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka