Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#98737 13/01/2003 03:28
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Czy posiadacie swoje blogi ? Jak tak to dawajcie ich adresy.

Bonus: Unibet
#98738 13/01/2003 13:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Może jestem zacofany, ale co to blog ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

SLAV

#98739 13/01/2003 13:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
tez nie mam pojecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((

#98740 13/01/2003 14:12
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w encyklopedii tez nie napisali co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#98741 13/01/2003 15:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
A ja mam młodszą siostrę, w wieku głupich czatów i właśnie blogów. To takie, w większości gówniane internetowe "pamiętniki".
blog [blog.pl]

#98742 13/01/2003 15:36
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
http://www.blog.pl/

kiedyś był adres invader.blog.pl .

generalnie to takie pamiętniki on-line, z tą tylko różnicą, że każdy może ten pamiętnik przeczytać... takie globalne uzewnętrznianie samego siebie.

imho bzdury. ale liczba blogów całkiem niezła :eek:

PS. przeważają blogi zdołowanych nastolatków, ale czasami można trafić na prawdziwe perełki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#98743 13/01/2003 16:14
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
bardzo szybko dowiedzialem sie co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dzieki chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#98744 13/01/2003 20:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Heh ... swego czasu czytywałem kilka blogów. Z ciekawszych mogę polecić zycie-podziemne-mezczyzny [zyciepodziemnemezczyzny.blog.pl] , mąż-mnie-opierniyczył [maz-mnie-opierniczyl.blog.pl] i żona-mnie-opierniczyła [zona-mnie-opierniczyla.blog.pl] .
Polecam zaczęcie czytania od archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#98745 13/01/2003 21:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ah byłbym zapomniał .... dla pokrzepienia i refleksji pamiętnik-zmarłego [pamietnik-zmarlego.blog.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#98746 14/01/2003 02:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]Heh ... swego czasu czytywałem kilka blogów. Z ciekawszych mogę polecić zycie-podziemne-mezczyzny [zyciepodziemnemezczyzny.blog.pl] , mąż-mnie-opierniyczył [maz-mnie-opierniczyl.blog.pl] i żona-mnie-opierniczyła [zona-mnie-opierniczyla.blog.pl] .
Polecam zaczęcie czytania od archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niezłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

czytaliście to??

#98747 17/01/2003 14:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
a czytaliście "pamiętnik planktona" na kibice.pl? to był chyba najlepszy zmyślony internetowy pseudoblog jaki w życiu czytałem.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, burbon, alfa), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1