|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
Czy posiadacie swoje blogi ? Jak tak to dawajcie ich adresy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Może jestem zacofany, ale co to blog ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
tez nie mam pojecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w encyklopedii tez nie napisali co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
A ja mam młodszą siostrę, w wieku głupich czatów i właśnie blogów. To takie, w większości gówniane internetowe "pamiętniki". blog [ blog.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173 |
http://www.blog.pl/ kiedyś był adres invader.blog.pl . generalnie to takie pamiętniki on-line, z tą tylko różnicą, że każdy może ten pamiętnik przeczytać... takie globalne uzewnętrznianie samego siebie. imho bzdury. ale liczba blogów całkiem niezła :eek: PS. przeważają blogi zdołowanych nastolatków, ale czasami można trafić na prawdziwe perełki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
bardzo szybko dowiedzialem sie co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ah byłbym zapomniał .... dla pokrzepienia i refleksji pamiętnik-zmarłego [ pamietnik-zmarlego.blog.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niezłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czytaliście to??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126 |
a czytaliście "pamiętnik planktona" na kibice.pl? to był chyba najlepszy zmyślony internetowy pseudoblog jaki w życiu czytałem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka