|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
gra ktoś w multilotka jestem ciekawy czy na tym można zarobić lotto przeznacza tylko 50 % na wygrane czy natym jedynie może zarobić lotto i naciągacze sprzedający systemy ? podawajcie liczby jakie uważacie ze powinny być w następnym losowaniu może po wspólnych analizach da się na tym zarobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
System jest tak pomyślany, żeby zarabiało na tym tylko i wyłącznei LOTTO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lepiej sobie odpuść i graj w zakłady bukmacherskie, większa satysfakcja i prawdopodobieństwo zysku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Znam kolesia, który grał w multilotka progresją na 2 liczby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wyszło mu to na zdrowie, ale cóż każdy uczy się na własnych błędach, ja wq ten syf nie gram. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wszystkie metody oraz reklamowane systemy to przede wszystkim granie progresja. Gwarantuja 100% skuteczności bo jest to spowodowane czystymi wyliczeniami matematycznymi,jak puscimy np. jedną liczbe w czterech kolejnych losowaniach to matematyczne szanse trafienia to 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]Wszystkie metody oraz reklamowane systemy to przede wszystkim granie progresja. Gwarantuja 100% skuteczności bo jest to spowodowane czystymi wyliczeniami matematycznymi,jak puscimy np. jedną liczbe w czterech kolejnych losowaniach to matematyczne szanse trafienia to 100%[/qb] 100% ???? Szczerze wątpię... Jak to "matematycznie" Wyliczyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Prawdopodobnie Masz na myśli spodziewaną średnią ilość sukcesów (1 na 4 losowania) a to jest baaaardzo duża różnica !!!! Losuje się 20 liczb spośród 80, więc każda liczba ma 25% szans na wylosowanie, ale to wcale nie oznacza, że raz na cztery losowania każda liczba będzie wylosowana !!!! Fakt faktem, nie ma systemu gwarantującego zysk. Pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Matematycznie wychodzi że przynajmniej raz na 4 losowania powinna być np. cyfra 69. Ale tylko maetmatycznie...
A ogólnie to wszystkie systemy można znaleźć w necie, wystarczy poszukać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Jak ktos lubi grać w Multilotka na pewno przyda mu się program: Miliarder Lotto z tej strony [ macredel.republika.pl] . W przeciwieństwie do większości podobnych jego autor nie twierdzi, że na pewno korzystając z jego programu wygracie Bóg wie jakie pieniądze, a tylko pomoże w analizowaniu gry..... .... i co najważniejsze program ów jest całkowicie darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Hej chuligan, Może się i czepiam, ale moje sumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie pozwala zgodzić się ze sforumułowaniem, że: Matematycznie wychodzi że przynajmniej raz na 4 losowania powinna być np. cyfra 69 Gdybyś napisał, że ... ŚREDNIO 1 raz na 4 losowania... , to w 100% zgoda, ale nie "przynajmniej" !!! Bez zbędnych analiz matematyczno-statystycznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wystarczy policzyć: 20 liczb przypada na jedno losowanie. Jeżeli każda liczba przynajmniej jeden raz wypada na cztery losowania, to by znaczyło, że w ciągu czterech losowań wylosować trzeba by przynajmniej 80 kul. A losuje się dokładnie 80 kul w czterech losowaniach. Czy to oznacza, że każda kula wypada dokładnie 1 raz na 4 losowania? Też nie! Wypada średnio 1 raz na 4 losowania, ale nie dokładnie ani nie przynajmniej 1 raz na 4 losowania. A dlaczego? O tym innym razem... Czepiam się takich szczegółów dla naszego wsspólnego dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zgadzam się z chuliganem, że większość "systemów" to poprostu jakaś odmiana progresji, w dodatku zwykle oparta na nieprawdziwych założeniach. pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Oryginalnie wysłał KOIOT: [qb]gra ktoś w multilotka jestem ciekawy czy na tym można zarobić lotto przeznacza tylko 50 % na wygrane czy natym jedynie może zarobić lotto i naciągacze sprzedający systemy ? podawajcie liczby jakie uważacie ze powinny być w następnym losowaniu może po wspólnych analizach da się na tym zarobić[/qb] jesli naprawde nie wiesz co zrobic z kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i koniecznie chcesz zasponsorowac totalizator sportowy to typow szukaj na http://lotto-centrum.com/ w dziale: gorace typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Zupełnie nie pojmuję skąd tu tyle przeciwników Multilotka...Kolesie pograli pewnie przez tydzień i wqrwieni odpuścili odradzając przy okazji kazdemu i wmawiając, że to kicz itp. Kiczem byłoby wtedy gdyby nie możnabyło wygrać. Nie chodzi tu wcale o systemy, progresje bo wszędzie one są i tak samo pomagają czy zawodzą. Pokażcie mi tylu ludzi wygrywających spore sumki dziennie u bukmacherów ilu wygrywa w Keno na świecie. Ciekawe ilu ludziom na całym świecie grającym u bukmacherów uda się jednym kuponem zapewnić dostatnie życie. To jest loteria, a wygrać może każdy. Loterią zresztą jest również bukmacherka pomiomo zwolenników procentów i analiz,prawdopodobieństwa. W grach liczbowych to też wystepuje. Ja zupełnie nie widze problemu miesięcznie wykładać np 100 zł na multilotka i oklepanym juz sposobem jechać do upadłego na te same liczby. Na fuksa po prostu. Przecież ludziom się udaje. Gdybym miał dziennie wydać 2 tysiące złotych na granie u buka nawet singla, to wole to wyłozyc na ilość w multilotku i przyłożyć jakimś systemem, czy kombinacją systemów. A to , że totek wygrywa co mnie interesuje? A buki na was nie zarabiają? Nie zarabiają na was kasyna? Kojot, ja uważam, że spróbowac warto i zyczę powodzenia. P.S.Ciekawe ilu z was oblizało sie na wieść o wygranej pond 10 milionów w Dużego Lotka. Wiecie jakie są z tego procenty miesięczne... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Wszystkie metody oraz reklamowane systemy to przede wszystkim granie progresja. Gwarantuja 100% skuteczności bo jest to spowodowane czystymi wyliczeniami matematycznymi,jak puscimy np. jedną liczbe w czterech kolejnych losowaniach to matematyczne szanse trafienia to 100% to trochę nie tak zakładając, że obstawiamy jedną liczbę i mamy 4 losowania prawdopodobieństwo, że nasza liczba: zostanie wylosowana 4 razy wynosi 0.39% wylosowana 3 razy wynosi 4.69% wylosowana 2 razy wynosi 21.09% wylosowana 1 raz wynosi 42.19% nie zostanie wylosowana wynosi 31.64% podsumowując, matematyczna szansa, że przez 4 losowania nasza liczba będzie wylosowana co najmniej jeden raz wynosi 68.36% pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
wlasnie zgromadzilem caly dostepny material w necie i przejrzalem wszystkie mozliwe strony poza grupami dyskusyjnymi byla jedna taka ale chya juz nieaktywna chociaz nie zapisywalem sie ale pracuje wlasnie nad materialami a co do liczb granice sa takie: najmniejsza seria nie wystapien danej liczby to 16 a najwieksza to 52 wiec jesli ktos chce grac progresja to zycze fuksa 16 to juz sporo chociaz kto wie ale 52 no to rekord <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> propo jakby ktos umial rozpisac 16 losowan zeby to bylo z zyskiem jakos to bymbyl wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
oczywiscie mowilem o zysku (w realnych granicach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]najmniejsza seria nie wystapien danej liczby to 16 .[/qb] Nie rozumiem co brałes pod uwagę okreslając najmniejszą serię nie wystąpień :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Ja ostatnio mialem w ciastku z wrozba podane numery na duzego lotka i to spowodowalo ze wporwadzilem swoj nad ktorym wczesniej myslalem. Te liczby ktroe byly tam podane bede skreslal w kazdym losowaniu potem jak mnie juz nie bedzie na tym swiecie te same numery beda skreslaly moje dzieci wnukowie itd.w koncu ktores pokolenie mojej rodziny moze trafi.A moze to jeszcze mi sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sprawdzilem nawet w bazie losowan i otoz do tej pory jeszcze nie padla 6 skladajaca sie z takiej kombinacji liczb.Wyniki przesledzilem od stycznia 1957 roku. Caly moj plan ma duza szanse powodzenia pod warunkiem ze lotto nie stosuje zlodziejskiej praktyki o ktroej juz kiedys pisalem na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb] Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]najmniejsza seria nie wystapien danej liczby to 16 .[/qb] Nie rozumiem co brałes pod uwagę okreslając najmniejszą serię nie wystąpień :rolleyes: [/qb] no że liczba miała 16 dni przerwy (nie wypadla 16 razy pod rząd) a 17 juz siedziało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi tu oczywiscie o jedna liczbe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta liczba to 67 a ta c***owa co miala przerwe 52 to 55 bodajze po prostu przestrzegam przed progresjo na 1 liczbe bo chyba to jednak nie ma sensu 16 losowan to za duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Podaj dowolnie jaką szóstkę i ile chcesz od początku losowań i jak trafisz "6" jesteś gość. Niemal dla każdej szóstki liczb jaką sprawdzałem w bazie danych z 6 typowanych liczb trafiasz maksymalnie "4". Dla porównania chciałem grać systemem 12 skreśleniowym i o dziwo siadają same "5" ,a "6" nie udało mi sie wykombinować. Po prostu gry losowe i zaawansowana matematyka(prawdopodobieństwo)wszystko dlatego progresje w Totku to raczej pewny bankrut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
RyanGigs progresja na 1 liczbę w multilotku jest bez sensu. Jak juz grać to 2 lub 3 liczby, albo klombinacją systemów. A tu web page [ forum.lotto.w-s.pl] masz przykład progresji na pary, ale stawki mogą być mniejsze i więcej stopni. W bukmacherce do 20 stopnia nie dojdziesz bo braknie Ci kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mimo wszystko odradzam tego typu progresje, jesli już to sprawdzonym systemem 3 z 5 obszernie opisywanym w gazetach i tych słynnych programach (Zoom, Rtl 7 ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Podaj dowolnie jaką szóstkę i ile chcesz od początku losowań i jak trafisz "6" jesteś gość. Niemal dla każdej szóstki liczb jaką sprawdzałem w bazie danych z 6 typowanych liczb trafiasz maksymalnie "4". Dla porównania chciałem grać systemem 12 skreśleniowym i o dziwo siadają same "5" ,a "6" nie udało mi sie wykombinować. Po prostu gry losowe i zaawansowana matematyka(prawdopodobieństwo)wszystko dlatego progresje w Totku to raczej pewny bankrut.[/qb] Podobne symulacje robiłem dawniej dla multilotka i przykładowo z 24 wybranych przez siebie liczb maksymalnie od początku istnienia multilotka trafiałem 12 lub 13 liczb. Z 40 wybranych liczb bedziesz trafiał maksymalnie 16 i 17 liczb...Próbowałem dla naprawdę wielu układów i to się sprawdza nader regularnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
jesli trafiasz 12 na 24 to juz niezle calkiem widzialem systemy z gwarancjami przy ktorych dawalo to zyski. Jesli trafisz minimum 7 z 17 to pukaj do mnie na maila i kroimy kase. Ewentualnie 4 na 8 jak trafisz to bedzie luzik chodzi mi o czeste trafianie ;-) a co do progresji to jest to mozliwe z tym ze mało opłacalne choć cholernie realne w;asnie przegladalem parki ktore wystepowaky najczesciej jest fajna tendencja gdy parka nie wystepuje wiecej niz 20 razy to po takiej c***owej serii nastepna na pewno siada w 20 losowaniach a nawet wczesniej i to grubo. z tym ze jak liczylem z 300 zł zainwestowanych mozna wyjac od 10 do 15 zł a to niebyt optymistyczne(no ale bardzo realne gdyz sprawdzalem) ale jak to multi od 1997 ten bajer sie sprawdza choc jeszcze go nie stosowalem bo mam tu na myśli akurat konkretna parke. Ale mysle ze moze jednak sprobuje jednak trzeba tu poswiecic duzo czasu i codziennie latac do kolektury(ale chyba to nie problem) Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|