Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#98868 08/02/2003 09:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gra ktoś w multilotka jestem ciekawy czy na tym można zarobić lotto przeznacza tylko 50 % na wygrane czy natym jedynie może zarobić lotto i naciągacze sprzedający systemy ? podawajcie liczby jakie uważacie ze powinny być w następnym losowaniu może po wspólnych analizach da się na tym zarobić

Bonus: Unibet
#98869 08/02/2003 20:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
System jest tak pomyślany, żeby zarabiało na tym tylko i wyłącznei LOTTO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lepiej sobie odpuść i graj w zakłady bukmacherskie, większa satysfakcja i prawdopodobieństwo zysku.

#98870 09/02/2003 02:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Znam kolesia, który grał w multilotka progresją na 2 liczby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wyszło mu to na zdrowie, ale cóż każdy uczy się na własnych błędach, ja wq ten syf nie gram.
Pozdrawiam

#98871 09/02/2003 04:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Wszystkie metody oraz reklamowane systemy to przede wszystkim granie progresja. Gwarantuja 100% skuteczności bo jest to spowodowane czystymi wyliczeniami matematycznymi,jak puscimy np. jedną liczbe w czterech kolejnych losowaniach to matematyczne szanse trafienia to 100%

#98872 09/02/2003 04:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]Wszystkie metody oraz reklamowane systemy to przede wszystkim granie progresja. Gwarantuja 100% skuteczności bo jest to spowodowane czystymi wyliczeniami matematycznymi,jak puscimy np. jedną liczbe w czterech kolejnych losowaniach to matematyczne szanse trafienia to 100%[/qb]
100% ????
Szczerze wÄ…tpiÄ™...
Jak to "matematycznie" Wyliczyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

Prawdopodobnie Masz na myśli spodziewaną średnią ilość sukcesów (1 na 4 losowania) a to jest baaaardzo duża różnica !!!!
Losuje się 20 liczb spośród 80, więc każda liczba ma 25% szans na wylosowanie, ale to wcale nie oznacza, że raz na cztery losowania każda liczba będzie wylosowana !!!!

Fakt faktem, nie ma systemu gwarantujÄ…cego zysk.

Pozdrowienia
wuzz

#98873 09/02/2003 16:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Matematycznie wychodzi że przynajmniej raz na 4 losowania powinna być np. cyfra 69. Ale tylko maetmatycznie...

A ogólnie to wszystkie systemy można znaleźć w necie, wystarczy poszukać.

#98874 09/02/2003 17:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Jak ktos lubi grać w Multilotka na pewno przyda mu się program: Miliarder Lotto z tej strony [macredel.republika.pl] .

W przeciwieństwie do większości podobnych jego autor nie twierdzi, że na pewno korzystając z jego programu wygracie Bóg wie jakie pieniądze, a tylko pomoże w analizowaniu gry.....

.... i co najważniejsze program ów jest całkowicie darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Pozdrawiam

#98875 09/02/2003 19:19
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Hej chuligan,

Może się i czepiam, ale moje sumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie pozwala zgodzić się ze sforumułowaniem, że:
Quote
Matematycznie wychodzi że przynajmniej raz na 4 losowania powinna być np. cyfra 69
Gdybyś napisał, że ... ŚREDNIO 1 raz na 4 losowania... , to w 100% zgoda, ale nie "przynajmniej" !!!

Bez zbędnych analiz matematyczno-statystycznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wystarczy policzyć:
20 liczb przypada na jedno losowanie. Jeżeli każda liczba przynajmniej jeden raz wypada na cztery losowania, to by znaczyło, że w ciągu czterech losowań wylosować trzeba by przynajmniej 80 kul.
A losuje się dokładnie 80 kul w czterech losowaniach.

Czy to oznacza, że każda kula wypada dokładnie 1 raz na 4 losowania?
Też nie! Wypada średnio 1 raz na 4 losowania, ale nie dokładnie ani nie przynajmniej 1 raz na 4 losowania.
A dlaczego?
O tym innym razem...

Czepiam się takich szczegółów dla naszego wsspólnego dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Zgadzam się z chuliganem, że większość "systemów" to poprostu jakaś odmiana progresji, w dodatku zwykle oparta na nieprawdziwych założeniach.

pozdrowienia
wuzz

#98876 09/02/2003 19:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał KOIOT:
[qb]gra ktoś w multilotka jestem ciekawy czy na tym można zarobić lotto przeznacza tylko 50 % na wygrane czy natym jedynie może zarobić lotto i naciągacze sprzedający systemy ? podawajcie liczby jakie uważacie ze powinny być w następnym losowaniu może po wspólnych analizach da się na tym zarobić[/qb]
jesli naprawde nie wiesz co zrobic z kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i koniecznie chcesz zasponsorowac totalizator sportowy to typow szukaj na http://lotto-centrum.com/ w dziale: gorace typowania

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#98877 18/02/2003 20:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Zupełnie nie pojmuję skąd tu tyle przeciwników Multilotka...Kolesie pograli pewnie przez tydzień i wqrwieni odpuścili odradzając przy okazji kazdemu i wmawiając, że to kicz itp. Kiczem byłoby wtedy gdyby nie możnabyło wygrać. Nie chodzi tu wcale o systemy, progresje bo wszędzie one są i tak samo pomagają czy zawodzą.
Pokażcie mi tylu ludzi wygrywających spore sumki dziennie u bukmacherów ilu wygrywa w Keno na świecie. Ciekawe ilu ludziom na całym świecie grającym u bukmacherów uda się jednym kuponem zapewnić dostatnie życie. To jest loteria, a wygrać może każdy. Loterią zresztą jest również bukmacherka pomiomo zwolenników procentów i analiz,prawdopodobieństwa. W grach liczbowych to też wystepuje. Ja zupełnie nie widze problemu miesięcznie wykładać np 100 zł na multilotka i oklepanym juz sposobem jechać do upadłego na te same liczby. Na fuksa po prostu. Przecież ludziom się udaje. Gdybym miał dziennie wydać 2 tysiące złotych na granie u buka nawet singla, to wole to wyłozyc na ilość w multilotku i przyłożyć jakimś systemem, czy kombinacją systemów. A to , że totek wygrywa co mnie interesuje? A buki na was nie zarabiają? Nie zarabiają na was kasyna?
Kojot, ja uważam, że spróbowac warto i zyczę powodzenia.
P.S.Ciekawe ilu z was oblizało sie na wieść o wygranej pond 10 milionów w Dużego Lotka. Wiecie jakie są z tego procenty miesięczne... :rolleyes:

#98878 18/02/2003 22:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Quote
Wszystkie metody oraz reklamowane systemy to przede wszystkim granie progresja. Gwarantuja 100% skuteczności bo jest to spowodowane czystymi wyliczeniami matematycznymi,jak puscimy np. jedną liczbe w czterech kolejnych losowaniach to matematyczne szanse trafienia to 100%
to trochÄ™ nie tak
zakładając, że obstawiamy jedną liczbę i mamy 4 losowania
prawdopodobieństwo, że nasza liczba:
zostanie wylosowana 4 razy wynosi 0.39%
wylosowana 3 razy wynosi 4.69%
wylosowana 2 razy wynosi 21.09%
wylosowana 1 raz wynosi 42.19%
nie zostanie wylosowana wynosi 31.64%
podsumowując, matematyczna szansa, że przez 4 losowania nasza liczba będzie wylosowana co najmniej jeden raz wynosi 68.36%
pozdrawiam

#98879 18/02/2003 23:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
wlasnie zgromadzilem caly dostepny material w necie i przejrzalem wszystkie mozliwe strony poza grupami dyskusyjnymi byla jedna taka ale chya juz nieaktywna chociaz nie zapisywalem sie
ale pracuje wlasnie nad materialami
a co do liczb
granice sa takie:
najmniejsza seria nie wystapien danej liczby to 16
a najwieksza to 52
wiec jesli ktos chce grac progresja to zycze fuksa 16 to juz sporo chociaz kto wie ale 52 no to rekord <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> propo jakby ktos umial rozpisac 16 losowan zeby to bylo z zyskiem jakos to bymbyl wdzieczny.

#98880 19/02/2003 02:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
oczywiscie mowilem o zysku (w realnych granicach)

#98881 19/02/2003 02:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]najmniejsza seria nie wystapien danej liczby to 16
.[/qb]
Nie rozumiem co brałes pod uwagę okreslając najmniejszą serię nie wystąpień :rolleyes:

#98882 19/02/2003 02:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Ja ostatnio mialem w ciastku z wrozba podane numery na duzego lotka i to spowodowalo ze wporwadzilem swoj nad ktorym wczesniej myslalem.
Te liczby ktroe byly tam podane bede skreslal w kazdym losowaniu potem jak mnie juz nie bedzie na tym swiecie te same numery beda skreslaly moje dzieci wnukowie itd.w koncu ktores pokolenie mojej rodziny moze trafi.A moze to jeszcze mi sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sprawdzilem nawet w bazie losowan i otoz do tej pory jeszcze nie padla 6 skladajaca sie z takiej kombinacji liczb.Wyniki przesledzilem od stycznia 1957 roku.
Caly moj plan ma duza szanse powodzenia pod warunkiem ze lotto nie stosuje zlodziejskiej praktyki o ktroej juz kiedys pisalem na forum.

#98883 19/02/2003 02:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]najmniejsza seria nie wystapien danej liczby to 16
.[/qb]
Nie rozumiem co brałes pod uwagę okreslając najmniejszą serię nie wystąpień :rolleyes: [/qb]
no że liczba miała 16 dni przerwy (nie wypadla 16 razy pod rząd) a 17 juz siedziało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chodzi tu oczywiscie o jedna liczbe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta liczba to 67
a ta c***owa co miala przerwe 52 to 55 bodajze
po prostu przestrzegam przed progresjo na 1 liczbe bo chyba to jednak nie ma sensu 16 losowan to za duzo

#98884 19/02/2003 02:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Podaj dowolnie jaką szóstkę i ile chcesz od początku losowań i jak trafisz "6" jesteś gość. Niemal dla każdej szóstki liczb jaką sprawdzałem w bazie danych z 6 typowanych liczb trafiasz maksymalnie "4". Dla porównania chciałem grać systemem 12 skreśleniowym i o dziwo siadają same "5" ,a "6" nie udało mi sie wykombinować. Po prostu gry losowe i zaawansowana matematyka(prawdopodobieństwo)wszystko dlatego progresje w Totku to raczej pewny bankrut.

#98885 19/02/2003 02:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
RyanGigs progresja na 1 liczbę w multilotku jest bez sensu. Jak juz grać to 2 lub 3 liczby, albo klombinacją systemów.

A tu web page [forum.lotto.w-s.pl] masz przykład progresji na pary, ale stawki mogą być mniejsze i więcej stopni. W bukmacherce do 20 stopnia nie dojdziesz bo braknie Ci kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mimo wszystko odradzam tego typu progresje, jesli już to sprawdzonym systemem 3 z 5 obszernie opisywanym w gazetach i tych słynnych programach (Zoom, Rtl 7 ).

#98886 19/02/2003 03:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Podaj dowolnie jaką szóstkę i ile chcesz od początku losowań i jak trafisz "6" jesteś gość. Niemal dla każdej szóstki liczb jaką sprawdzałem w bazie danych z 6 typowanych liczb trafiasz maksymalnie "4". Dla porównania chciałem grać systemem 12 skreśleniowym i o dziwo siadają same "5" ,a "6" nie udało mi sie wykombinować. Po prostu gry losowe i zaawansowana matematyka(prawdopodobieństwo)wszystko dlatego progresje w Totku to raczej pewny bankrut.[/qb]
Podobne symulacje robiłem dawniej dla multilotka i przykładowo z 24 wybranych przez siebie liczb maksymalnie od początku istnienia multilotka trafiałem 12 lub 13 liczb.
Z 40 wybranych liczb bedziesz trafiał maksymalnie 16 i 17 liczb...Próbowałem dla naprawdę wielu układów i to się sprawdza nader regularnie.

#98887 19/02/2003 04:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
jesli trafiasz 12 na 24 to juz niezle
calkiem
widzialem systemy z gwarancjami przy ktorych dawalo to zyski.
Jesli trafisz minimum 7 z 17 to pukaj do mnie na maila i kroimy kase.
Ewentualnie 4 na 8 jak trafisz to bedzie luzik
chodzi mi o czeste trafianie ;-)
a co do progresji to jest to mozliwe z tym ze mało opłacalne choć cholernie realne w;asnie przegladalem parki ktore wystepowaky najczesciej
jest fajna tendencja gdy parka nie wystepuje wiecej niz 20 razy to po takiej c***owej serii nastepna na pewno siada w 20 losowaniach a nawet wczesniej i to grubo. z tym ze jak liczylem z 300 zł zainwestowanych mozna wyjac od 10 do 15 zł a to niebyt optymistyczne(no ale bardzo realne gdyz sprawdzalem) ale jak to multi od 1997 ten bajer sie sprawdza choc jeszcze go nie stosowalem bo mam tu na myśli akurat konkretna parke. Ale mysle ze moze jednak sprobuje jednak trzeba tu poswiecic duzo czasu i codziennie latac do kolektury(ale chyba to nie problem)
Pozdrawiam.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1