|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Wrocław Bellwether sjeżeli można 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Zdaje sobie sprawe że prowadzenie rankingu to ciężka robota i szacunek dla Kevina że się tego podejmuje  ale ta zabawa przestaje mieć sens w momencie jęsli tak długo ranking nie jest uaktualniany Ostatni ranking był po 10 lutego dziś mamy 25 a przecież były 4 dni przerwy związane z meczem gwiazd i można było nadrobić zaległości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Przecież Kewin nie jest sam w tym dziale opiekunem i może jakiś inny zielony mu pomoże w zaległościach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Przecież nie trzeba byc zielonym żeby pomóc w zaległościach Wystarczy napisac do kewina o arkusz i zaktualizowac ranking.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
pisałem do niego kiedyś, ze ja lub rangiz możemy mu pomóc, ale jak widać sam sobie lepiej radzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Napisałem priva do kewina, jestem pewien, że niedługo się wszystko wyjaśni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
hrabia ma rację.....były 4 dni....jak kewin sobie nie radzi, nie ma czasu , ma inne wazniejsze sprawy niech da znac a że są chetni to nie ma problemu z aktualizacją ....tak jak jest obecnie to kaszanka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Panowie cos z tym trzeba zrobić! Nadmieniam, ze w zeszlym sezonie RANKING miał jeszcze dodatkową funkcję pokazującą jaką ktoś ma passe ( ile pod rząd trafił bądz nie trafił), co było bardzo przydatne. W tym sezonie nie dość ze czegos takiego nie ma to ranking staje sie coraz krótszy, ze wzgledu na rezygnacje z uczestnictwa części graczy. Szacunek dla tych ktorzy prowadza ten ranking ale mimo wszystko tak dalej byc nie może.....POZDRAWIAM GRACZY
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
i jak się sprawa ma Panowie moderatorzy ? ( Ghost, snoopol, kewin, amkwish, Feher, g00niek, Biszop ? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Panowie ja mam w tym momencie takie same możliwości jak Wy. Kewin się nie pokazuje, nie mam arkusza, nie wiem może ktoś go ma, nawet nieaktualny by pomógł. Zresztą, jeśli Wam zależy na dokończeniu konkursu to musicie go zaktualizować na własną rękę bo na kewina chyba nie można liczyć, a łatwiej Wam się za to wziąć niż mi czy komukolwiek innemu kto nie bierze udziału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
NA gg sie pokazuje, zlapac i lac go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Zresztą, jeśli Wam zależy na dokończeniu konkursu to musicie go zaktualizować na własną rękę bo na kewina chyba nie można liczyć, a łatwiej Wam się za to wziąć niż mi czy komukolwiek innemu kto nie bierze udziału. ok ale potrzebny arkusz, przeciez nie będę liczył od początku sezonu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Baqu: czy masz juz ten arkusz??? CZy ktokolwiek zainteresował sie tematem..?... bo po trochu zaczyna to juz byc czeski film; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
widzisz przecież, że żaden moderator się nie odezwał -> dział US Sports jest olewany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dobrze, powtórzę raz jeszcze: Kewina nie ma i arkusza też nie ma. Ani ja, ani żaden inny moderator nic na to nie pomoże. Skoro zależy Wam na dokończeniu konkursu, to zamiast narzekac, weźcie ostatni ranking i policzcie od tej pory, przecież to nie trzeba liczyc od początku sezonu. Jeśli nie, to się poświęcę i policzę nową tabelę, ale konkurs zostanie zamknięty z dniem jutrzejszym, bo ja nie mam czasu na regularne liczenie rankingów. Czekam na odpowiedź do jutra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Nie wiem w czym jest problem Jest ranking tenisowy, jest piłkarski tam nikt nie liczy "na piechote" a Dziabor i Kamel mają arkusze Baqu jeśli chcesz prowadzić ranking to napisz do Kamela albo Dziabora priv z prośbą o arkusz i po sprawie Amen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Hm....Niech mi tu nikt RANKINGU nie konczy...chyba wszyscy uczestnicy mnie tu poprą: )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Skoro zależy Wam na dokończeniu konkursu, to zamiast narzekac, weźcie ostatni ranking i policzcie od tej pory, przecież to nie trzeba liczyc od początku sezonu. tak też postaram się zrobić Baqu jeśli chcesz prowadzić ranking to napisz do Kamela albo Dziabora priv z prośbą o arkusz i po sprawie Nie kcem ale muszem  pray the LORD ! dzisiaj wieczorem się zabiore
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Baqu: jezeli moge w jakikolwiek sposób Tobie pomoc napisz prosze: ) [email protected]: ) POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
Hm....Niech mi tu nikt RANKINGU nie konczy...chyba wszyscy uczestnicy mnie tu poprą: ) Moj glos juz masz.Pozdrawiam PROFESJONALISTOW.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|