Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Wrocław Bellwethers

jeżeli można smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Zdaje sobie sprawe że prowadzenie rankingu to ciężka robota i szacunek dla Kevina że się tego podejmuje wink ale ta zabawa przestaje mieć sens w momencie jęsli tak długo ranking nie jest uaktualniany Ostatni ranking był po 10 lutego dziś mamy 25 a przecież były 4 dni przerwy związane z meczem gwiazd i można było nadrobić zaległości frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Przecież Kewin nie jest sam w tym dziale opiekunem i może jakiś inny zielony mu pomoże w zaległościach wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Przecież nie trzeba byc zielonym żeby pomóc w zaległościach wink
Wystarczy napisac do kewina o arkusz i zaktualizowac ranking.


Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
pisałem do niego kiedyś, ze ja lub rangiz możemy mu pomóc, ale jak widać sam sobie lepiej radzi smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Napisałem priva do kewina, jestem pewien, że niedługo się wszystko wyjaśni.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
hrabia ma rację.....były 4 dni....jak kewin sobie nie radzi, nie ma czasu , ma inne wazniejsze sprawy niech da znac a że są chetni to nie ma problemu z aktualizacją ....tak jak jest obecnie to kaszanka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Panowie cos z tym trzeba zrobić! Nadmieniam, ze w zeszlym sezonie RANKING miał jeszcze dodatkową funkcję pokazującą jaką ktoś ma passe ( ile pod rząd trafił bądz nie trafił), co było bardzo przydatne. W tym sezonie nie dość ze czegos takiego nie ma to ranking staje sie coraz krótszy, ze wzgledu na rezygnacje z uczestnictwa części graczy. Szacunek dla tych ktorzy prowadza ten ranking ale mimo wszystko tak dalej byc nie może.....POZDRAWIAM GRACZY

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
i jak się sprawa ma Panowie moderatorzy ? ( Ghost, snoopol, kewin, amkwish, Feher, g00niek, Biszop ? )

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Panowie ja mam w tym momencie takie same możliwości jak Wy. Kewin się nie pokazuje, nie mam arkusza, nie wiem może ktoś go ma, nawet nieaktualny by pomógł.
Zresztą, jeśli Wam zależy na dokończeniu konkursu to musicie go zaktualizować na własną rękę bo na kewina chyba nie można liczyć, a łatwiej Wam się za to wziąć niż mi czy komukolwiek innemu kto nie bierze udziału.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
NA gg sie pokazuje, zlapac i lac go grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Ghost
Zresztą, jeśli Wam zależy na dokończeniu konkursu to musicie go zaktualizować na własną rękę bo na kewina chyba nie można liczyć, a łatwiej Wam się za to wziąć niż mi czy komukolwiek innemu kto nie bierze udziału.

ok ale potrzebny arkusz, przeciez nie będę liczył od początku sezonu... smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Baqu: czy masz juz ten arkusz??? CZy ktokolwiek zainteresował sie tematem..?... bo po trochu zaczyna to juz byc czeski film; )

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
widzisz przecież, że żaden moderator się nie odezwał -> dział US Sports jest olewany frown

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dobrze, powtórzę raz jeszcze:
Kewina nie ma i arkusza też nie ma. Ani ja, ani żaden inny moderator nic na to nie pomoże. Skoro zależy Wam na dokończeniu konkursu, to zamiast narzekac, weźcie ostatni ranking i policzcie od tej pory, przecież to nie trzeba liczyc od początku sezonu. smirk

Jeśli nie, to się poświęcę i policzę nową tabelę, ale konkurs zostanie zamknięty z dniem jutrzejszym, bo ja nie mam czasu na regularne liczenie rankingów.

Czekam na odpowiedź do jutra...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Nie wiem w czym jest problem smirk

Jest ranking tenisowy, jest piłkarski tam nikt nie liczy "na piechote" a Dziabor i Kamel mają arkusze

Baqu jeśli chcesz prowadzić ranking to napisz do Kamela albo Dziabora priv z prośbą o arkusz i po sprawie

Amen

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Hm....Niech mi tu nikt RANKINGU nie konczy...chyba wszyscy uczestnicy mnie tu poprą: )

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Ghost
Skoro zależy Wam na dokończeniu konkursu, to zamiast narzekac, weźcie ostatni ranking i policzcie od tej pory, przecież to nie trzeba liczyc od początku sezonu.

tak też postaram się zrobić

Originally Posted by Stoin
Baqu jeśli chcesz prowadzić ranking to napisz do Kamela albo Dziabora priv z prośbą o arkusz i po sprawie

Nie kcem ale muszem wink

Originally Posted by Stoin
Amen

pray the LORD !

dzisiaj wieczorem się zabiore

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Baqu: jezeli moge w jakikolwiek sposób Tobie pomoc napisz prosze: ) [email protected]: )
POZDRAWIAM

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Originally Posted by ___On
Hm....Niech mi tu nikt RANKINGU nie konczy...chyba wszyscy uczestnicy mnie tu poprą: )
Moj glos juz masz.Pozdrawiam PROFESJONALISTOW.

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, rafal08, aker, betowiec), 1,073 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,201
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1