|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Kto zamknał temat Kto lepszy: Boniek vs Engel? Jesli juz ktos zamyka to niech wpisze sie w ostatnim poscie zebym wiedzial na kogo jechać! Forumowicze odebrali mnie jako rasiste chodz wypowiedz nie byla rasistowska a jedynie pokazywala prawde o Murzynach. Fan jagi pyta sie czy robilem sobie jaja piszac ta historyjke? Odpowiadam ze jest to wszystko oparte na faktach autentycznych i poparte reportazem wyemitowanym okolo 3 mieisecy temu na regionalnej piatce o Murzynach grajacych w Hutniku Krakow i Stali Głowno oraz artykulem zamieszczonym w ubieglym tygodniu w Rzeczpospolitej autorstwa Oskara maya i Arakdiusza Bartosiaka pt. Czarno to widze. Wszelkie uwagi w stosunku do mojej osoby jako bym byl rasitsa sa atakiem na mnie i przypisywaniem mi cech ktorych nie posiadam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
szakal, nikt nie negował tego co pisałeś m.in o szanownej chiomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale styl w jakim to zrobiłeś - pełen pogardy i generalizowania. np. z tymi kurierami - nie mów, że to głównie murzyni zajmują się organizowaniem przemytu, bo to tylko jednostki, za wszystkim stoją wyspecjalizowane grupy(bynajmniej nie typerów).
a z tym zamykaniem tematów to rzeczywiście przesada, przez to pozbawia się prawa do przedstawienia i obrony swoich argumentów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał tyler: [qb]styl w jakim to zrobiłeś - pełen pogardy i generalizowania.[/qb] Kazdy okresla czlowieka wg wlasnych słow. Dla mnie czlowiek o czarnym kolorze skory to po prostu czarnuch. "Przykazanie nowe daje wam, abyscie sie wzajemnie milowali, abyscie tak, jak ja was umiłowałem, i wy wzajemnie sie milowali" (J.13,34)A zatem biali, zolci i czarni tworza wielka rodzine na calym swiecie ale niestety ja wsrod niej nie jestem bo nie lubie Murzynow a rasista nie jestem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
A może to forum czytają osoby o innym kolorze skóry i co sobie myślą o Polakach jak jakiś biały k.. ich obraża. Lepiej się skup na typowaniu, bo myślenie to Ci nie wychodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Szakal, narzekasz na pogarszający się poziom forum ale zastanów się czy zakładaniem nowych tematów takich jak ten walnie się do tego nie przyczyniasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]Szakal, narzekasz na pogarszający się poziom forum ale zastanów się czy zakładaniem nowych tematów takich jak ten walnie się do tego nie przyczyniasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] O czym Ty wogole mowisz? Gdzie dalem wyraz temu ze to forum sie pogarsza? To sie stalo juz dawno... Ja wklad i zapal mam na pewno mniejszy niz tu przychodzilem ale "wyszedlem" z forum bogatszy o nowe kontakty i doswiadczenia. Wklad w rozwoj forum mam nadal i bledne jest stwierdzenie niektorych forumowiczow ze ograniczam sie tylko do komentowania. Spojrz na temat Siatkowka. Ja po prostu nie potrafie sie podniecac jak Ty np. Sosna po kazdym trafionym typie i pisaniu ton komentarzy dodanego spotkania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A tematy zakladac musze jak mi ****a zamykacie i nie dajecie dokonczyc watku! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb][QUOTE]
Ja po prostu nie potrafie sie podniecac jak Ty np. Sosna po kazdym trafionym typie i pisaniu ton komentarzy dodanego spotkania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
[/qb] Oj Szakal,Szakal :rolleyes: Komentarze przed (i po) meczami to chyba własnie istota tego miejsca.Wybacz ale wolę to, aniżeli czytać o twoich przemyślanieach na temat...Murzynów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> PS: I własnie teraz dyskusja pójdzie w kierunku który nijak się bedzie miał do przeznaczenia tego działu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Ostatnio to te Twoje tematy są bardzo monotematyczne. Wierz mi, nikogo nie interesują Twoje rasistowskie poglądy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
[ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
arcy powiedz skad wziales tego misia ? pozdrawiam Nicram marciN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Nie pamiętam, gdzie go znalazłem - z jakiegoś forum chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał mpbrowar: [qb]Ostatnio to te Twoje tematy są bardzo monotematyczne. Wierz mi, nikogo nie interesują Twoje rasistowskie poglądy.[/qb] Wymien przynajmniej 3 takie tematy jesli tyle ich znajdziesz! A mi uwierz ze interesuja tylko ludzie boja sie wychylic tak samo jak np. powiedziec pare ostrych zdan Conradowi widzac ze narazaja sie na bana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Ja nie jestem przeciw Tobie, razi mnie tylko określenie "czarnuch". Pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]A mi uwierz ze interesuja tylko ludzie boja sie wychylic tak samo jak np. powiedziec pare ostrych zdan Conradowi widzac ze narazaja sie na bana.[/qb] Szakal, czy ty aby nie masz jakiejś Conradofobii ? Temat przeniesiony do działu "To i Owo" :zobacz:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał mpbrowar: [qb]A może to forum czytają osoby o innym kolorze skóry i co sobie myślą o Polakach jak jakiś biały k.. ich obraża. Lepiej się skup na typowaniu, bo myślenie to Ci nie wychodzi.[/qb] I bardzo dobrze żydzi do gazu murzyni do afryki.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał mpbrowar: [qb]Ja nie jestem przeciw Tobie, razi mnie tylko określenie "czarnuch". Pozdrówka[/qb] Avia w dupe ****ny dziad avia avia żydnik ****na jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Lemieux ty pedale coś dla ciebie mam:
Bo w nienawiści do tej drużyny, Tak wychowano, wychowano nas, I bez powodu i bez przyczyny, Śpiewamy wszystkim na cały głos: A Hetman Zamość kutasem, a Hetman Zamość kutasem, A Hetman Zamość kutasem, Hetman Zamość kutasem na całą Polskę jest !
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cwelu w której lidze jest teraz avia żółto niebieski ptak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Możemy się c***u spotkać poza forum, zobaczymy czy taki mocny jesteś. Twój pedał Hetman został przez całą 2. ligę wyruchamy i zleciał z wielkim hukiem do trzeciej ligi cioto jedna.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|