Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#99427 21/06/2003 16:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Kto zamknał temat Kto lepszy: Boniek vs Engel?

Jesli juz ktos zamyka to niech wpisze sie w ostatnim poscie zebym wiedzial na kogo jechać!

Forumowicze odebrali mnie jako rasiste chodz wypowiedz nie byla rasistowska a jedynie pokazywala prawde o Murzynach. Fan jagi pyta sie czy robilem sobie jaja piszac ta historyjke?

Odpowiadam ze jest to wszystko oparte na faktach autentycznych i poparte reportazem wyemitowanym okolo 3 mieisecy temu na regionalnej piatce o Murzynach grajacych w Hutniku Krakow i Stali Głowno oraz artykulem zamieszczonym w ubieglym tygodniu w Rzeczpospolitej autorstwa Oskara maya i Arakdiusza Bartosiaka pt. Czarno to widze.

Wszelkie uwagi w stosunku do mojej osoby jako bym byl rasitsa sa atakiem na mnie i przypisywaniem mi cech ktorych nie posiadam. stop

Bonus: Unibet
#99428 21/06/2003 18:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
szakal, nikt nie negował tego co pisałeś m.in o szanownej chiomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale styl w jakim to zrobiłeś - pełen pogardy i generalizowania. np. z tymi kurierami - nie mów, że to głównie murzyni zajmują się organizowaniem przemytu, bo to tylko jednostki, za wszystkim stoją wyspecjalizowane grupy(bynajmniej nie typerów).

a z tym zamykaniem tematów to rzeczywiście przesada, przez to pozbawia się prawa do przedstawienia i obrony swoich argumentów.

#99429 21/06/2003 18:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]styl w jakim to zrobiłeś - pełen pogardy i generalizowania.[/qb]
Kazdy okresla czlowieka wg wlasnych słow. Dla mnie czlowiek o czarnym kolorze skory to po prostu czarnuch.

"Przykazanie nowe daje wam, abyscie sie wzajemnie milowali, abyscie tak, jak ja was umiłowałem, i wy wzajemnie sie milowali" (J.13,34)

A zatem biali, zolci i czarni tworza wielka rodzine na calym swiecie ale niestety ja wsrod niej nie jestem bo nie lubie Murzynow a rasista nie jestem. stop

#99430 21/06/2003 19:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
A może to forum czytają osoby o innym kolorze skóry i co sobie myślą o Polakach jak jakiś biały k.. ich obraża. Lepiej się skup na typowaniu, bo myślenie to Ci nie wychodzi.

#99431 21/06/2003 19:27
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Szakal, narzekasz na pogarszający się poziom forum ale zastanów się czy zakładaniem nowych tematów takich jak ten walnie się do tego nie przyczyniasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#99432 21/06/2003 20:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Szakal, narzekasz na pogarszający się poziom forum ale zastanów się czy zakładaniem nowych tematów takich jak ten walnie się do tego nie przyczyniasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
O czym Ty wogole mowisz? Gdzie dalem wyraz temu ze to forum sie pogarsza? To sie stalo juz dawno...

Ja wklad i zapal mam na pewno mniejszy niz tu przychodzilem ale "wyszedlem" z forum bogatszy o nowe kontakty i doswiadczenia. Wklad w rozwoj forum mam nadal i bledne jest stwierdzenie niektorych forumowiczow ze ograniczam sie tylko do komentowania. Spojrz na temat Siatkowka.

Ja po prostu nie potrafie sie podniecac jak Ty np. Sosna po kazdym trafionym typie i pisaniu ton komentarzy dodanego spotkania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A tematy zakladac musze jak mi ****a zamykacie i nie dajecie dokonczyc watku! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#99433 21/06/2003 20:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb][QUOTE]

Ja po prostu nie potrafie sie podniecac jak Ty np. Sosna po kazdym trafionym typie i pisaniu ton komentarzy dodanego spotkania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

[/qb]
Oj Szakal,Szakal :rolleyes:
Komentarze przed (i po) meczami to chyba własnie istota tego miejsca.Wybacz ale wolę to, aniżeli czytać o twoich przemyślanieach na temat...Murzynów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

PS: I własnie teraz dyskusja pójdzie w kierunku który nijak się bedzie miał do przeznaczenia tego działu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#99434 21/06/2003 20:26
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Ostatnio to te Twoje tematy są bardzo monotematyczne. Wierz mi, nikogo nie interesują Twoje rasistowskie poglądy.

#99435 21/06/2003 20:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
[Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#99436 21/06/2003 20:37
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
N
member
member
N Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
arcy powiedz skad wziales tego misia ?
pozdrawiam
Nicram marciN

#99437 21/06/2003 20:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Nie pamiętam, gdzie go znalazłem - z jakiegoś forum chyba.

#99438 21/06/2003 20:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]Ostatnio to te Twoje tematy są bardzo monotematyczne. Wierz mi, nikogo nie interesują Twoje rasistowskie poglądy.[/qb]
Wymien przynajmniej 3 takie tematy jesli tyle ich znajdziesz!

A mi uwierz ze interesuja tylko ludzie boja sie wychylic tak samo jak np. powiedziec pare ostrych zdan Conradowi widzac ze narazaja sie na bana.

#99439 21/06/2003 20:49
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Ja nie jestem przeciw Tobie, razi mnie tylko określenie "czarnuch". Pozdrówka

#99440 21/06/2003 20:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139

#99441 21/06/2003 21:25
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]A mi uwierz ze interesuja tylko ludzie boja sie wychylic tak samo jak np. powiedziec pare ostrych zdan Conradowi widzac ze narazaja sie na bana.[/qb]
Szakal, czy ty aby nie masz jakiejś Conradofobii ?

Temat przeniesiony do działu "To i Owo" :zobacz:

#99442 21/06/2003 21:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]A może to forum czytają osoby o innym kolorze skóry i co sobie myślą o Polakach jak jakiś biały k.. ich obraża. Lepiej się skup na typowaniu, bo myślenie to Ci nie wychodzi.[/qb]
I bardzo dobrze żydzi do gazu murzyni do afryki.

#99443 21/06/2003 21:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]Ja nie jestem przeciw Tobie, razi mnie tylko określenie "czarnuch". Pozdrówka[/qb]
Avia w dupe ****ny dziad avia avia żydnik ****na jest

#99444 21/06/2003 21:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Lemieux ty pedale coś dla ciebie mam:

Bo w nienawiści do tej drużyny,
Tak wychowano, wychowano nas,
I bez powodu i bez przyczyny,
Śpiewamy wszystkim na cały głos:
A Hetman Zamość kutasem, a Hetman Zamość kutasem,
A Hetman Zamość kutasem, Hetman Zamość kutasem na całą Polskę jest !

#99445 21/06/2003 21:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cwelu w której lidze jest teraz avia żółto niebieski ptak

#99446 21/06/2003 21:49
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Możemy się c***u spotkać poza forum, zobaczymy czy taki mocny jesteś. Twój pedał Hetman został przez całą 2. ligę wyruchamy i zleciał z wielkim hukiem do trzeciej ligi cioto jedna.

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1