Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Witam, zamiezram podpisac umowe na 12 miesiecy na pakiet TV+neostrada. Jako ze pierwszy raz w sumei bede korzystal z takiego pakietu to chcialbym sie dowiedzic czy jest ktos na forum co uzywa takiego cegos;)?
w ramach Tv chcialbym miec orange sport i kanaly w jakosci HD no i ten Internet w miare normalnej predkosci.
Ktoś, cos mzoe polecic wink ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by SZULC
Witam, zamiezram podpisac umowe na 12 miesiecy na pakiet TV+neostrada. Jako ze pierwszy raz w sumei bede korzystal z takiego pakietu to chcialbym sie dowiedzic czy jest ktos na forum co uzywa takiego cegos;)?
w ramach Tv chcialbym miec orange sport i kanaly w jakosci HD no i ten Internet w miare normalnej predkosci.
Ktoś, cos mzoe polecic wink ?
mam neostrade z tv w pokoju u dziecka i nie polecam, jedyny plus ze tv w cenie neostrady wiec nic wiecej nie płace, minus to częste kłopoty z sygnałem.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Mam problem taki ze nie moge wysylac w PLAY smsow na numery typu 7668 itp. NA ich infolinie dodzwonic sie nie da, ma ktos jakis pomysl?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
ma ktoś linka do strony, gdzie będzie relacja z sylwestra na Manhattanie ? albo do jakiejś strony gdzie relacjonują powitanie Nowego Roku w różnych miejscach świata ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ma ktoś sprawdzony sposób na obejście limitów na megavideo?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by john
ma ktoś sprawdzony sposób na obejście limitów na megavideo?

http://www.tv.wrzuc.to/

rejestrujesz sie tam wrzucasz linka i ogladasz, ale tez czasem moze nie dzialac.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dzięki sprawdzę

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Czy wy też macie dzisiaj problem z dodzwonieniem się na numery Ery? Chyba problem z siecią jest.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Mam pytanie w czyjejs sprawie, moze ktos pomoze wink
Quote
mam prawo jazdy kat C+E
czy potrzebne jest swiadectwo kwalifikacyjne na uzytek wlasny - pomoc drogowa do 7,5t?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
dać sobie przerwę z typami z Wysp smirk

Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, $-man, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,238 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1