|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
mozecie sobie wsadzic te 3 trickety gleboko w dupe  oszusci ale to co sie stalo sie, bo nie napisales nie dopisali mi 3tricketow na turnieje gold rush warunki spelnilem na 100% opierajac sie o ich tabelke po rozmowie na chacie z niejaka  (to dla ciebie pizdo ) Adrianna ( nie kuma nic zakrecona strasznie raz mowi co innego a pozniej zmienia zdanie  zal)stracilem ponad 50min na darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
caly Luty zbieralem punkty zeby zagrac w tych turkach w kazdy dzien a oni zamiast 3 wejsciowek dopisali mi 15e na konto  smieszne tlumaczac sie: najpierw byla wersja ze na poczatku wybralem ze chce nagrode pieniezna (nic takiego nie wybieralem - nawet takiego wyboru z tego co pamietam nie bylo )gdy im oznajmilem ze nie dokonywalem takiego wyboru napisali mi "otrzymal Pan wyzsza nagrode i dopisalismy 15e do konta a nie trickety" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Zleciłem w tym momencie Ppierwszą wypłate od nich od 2 lat. Zmieniłem dane adresowe ( nastapiła w tym okresie przeprowadzka) i zobaczymy jak to sie potoczy... Wypłata zlecona w neidziele wieczor doszła na konto we wtorek po 10 rano. Jak zwykle nie zawiedli:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja mam konto w Unibecie kolo 3 lat, w miedzy czasie jakos po roku rowniez zmienilem miejsce zamieszkania i z wyplata przed jak i po nigdy nie mialem zadnego problemu, a wyplacam u nich srednio raz na miesiac kwote wieksza niz 3000zl, moze dwa razy wyplacilem mniejsza i ze 2-3 miesiace mialem przerwe i nic nie wyplacalem, ani nie wplacalem. Gdyby nie ten zajebny live, ktory sie blokuje = robi na szaro w najwazniejszych momentach, to by byl to zajebisty buk  mam kurwa tego dość wypadam na Bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Dawno nie grałem u nich. Jak tam ostatnio z terminem wypłat na MB sobie radzą .
Czy już sytuacja sie ustabilizowała w stosunku do początku bieżącego roku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
wpłaciłem, wygrałem, wypłaciłem, część funduszy zostawiłem, udało się trochę pomnożyć, ale co by "kontrolować" nałóg się samowykluczyłem zapominając o zleceniu wypłaty, chciałem, żeby mi ręcznie wypłacili na konto lub mb, ale w odp dostałem info, żebym się z nimi skontaktował po 13.09.2012  no co za dziady! nie wiem może to normalne, ale z konkurencji mi kiedyś wypłacili...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Akceptowanie zakładu przez 25min to chyba lekka przesada, czy może jestem nadgorliwy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Akceptowanie zakładu przez 25min to chyba lekka przesada, czy może jestem nadgorliwy?  to bardzo dużo, ja nigdy tyle nie czekałem góra 5 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Akceptowanie zakładu przez 25min to chyba lekka przesada, czy może jestem nadgorliwy?  a czy to pierwszy raz u nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No aż tak długo u nich nie czekałem jeszcze. Zazwyczaj w około 10 min się uwijali. Odrzucili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Mi sie zdarzalo na elitserien i to z 2-3 lata temu kwadrans byl standardem mozna powiedziec .... ogolnie to im juz od dluzszego czasu podziekowalem  A co tam pogrywales  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
mi ze dwa razy po 20 minut, tak to srednio kolo 10, przewaznie odrzucaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Wypłata zlecona wczoraj o godzinie 20 57 . Potwierdzenie wypłaty na meila o godzinie 11 10. teraz puszczam przelewy z konta i widze pieniadze juz sa! Nigdy wczesniej nie mialem tak szybko wyplaty z zadnego buka az jestem w szoku. Kwota wyplaty niecale 1200 pln.
|
|
|
Link skopiowany do schowka