Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
idzie natychmiatowo, a reklamacje to hmmmmmmmmm, na ich maila [email protected] ale troche poczekasz na odpowiedz

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Panowie czy może przelać pieniądze moja kobieta ze swojego konta inteligo na moje konto w MB ?
Czy taka wpłata zostanie zaksięgowana na moim koncie ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Stoin
Panowie czy może przelać pieniądze moja kobieta ze swojego konta inteligo na moje konto w MB ?
Czy taka wpłata zostanie zaksięgowana na moim koncie ?

nie zaksieguja...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Witam, mam taki problem. Dodałem do statusu konta kartę kredytową i w celu weryfikacji jej pobrali z rachunku mojego 6,18zł ale by dokończyć weryfikację musze opodać ta kwotę tylko że chcą bym wpisął ją w euro. Konto mam w PLN, to mam to jakoś przeliczyć czy co? Proszę o info.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Konto mam w PLN, to mam to jakoś przeliczyć czy co? Proszę o info.

nie przeliczysz sam , musisz im podac kwote co do centa .
poczekaj na wyciag z karty lub skontaktuj sie z bankiem ;-)
ps. jak Wam sie podoba nowa szata mb ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by bolo_lacznik
[quote] ps. jak Wam sie podoba nowa szata mb ?
Wydaje mi się, że teraz jest nieco mniej przejrzysta niż poprzednia. Ale zapewne są większe zabezpieczenia crazy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Tamta szata mi się bardziej podobałą frown

Mam jeszcze pytanko, czy są jakieś różnice w szybkości ksiegowania przelewu zrobionego osobiście z banku, a przelewu zrobionego na poczcie? Z banku kiedys wszystko trwało ok. dwóch dni roboczych. Teraz zaś puściłem pocztą w poniedziałek i wciąż czekam...

Z góry dziękuję za odpowiedź piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Mam jeszcze pytanko, czy są jakieś różnice w szybkości ksiegowania przelewu zrobionego osobiście z banku, a przelewu zrobionego na poczcie?
nie chce wprowadzac w bład , ale obawiam sie ze mozesz sie nie doczekac ;/
zdaje sie ze z poczty nie mona zasilc konta w mb .

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
Mam jeszcze pytanko, czy są jakieś różnice w szybkości ksiegowania przelewu zrobionego osobiście z banku, a przelewu zrobionego na poczcie?
nie chce wprowadzac w bład , ale obawiam sie ze mozesz sie nie doczekac ;/
zdaje sie ze z poczty nie mona zasilc konta w mb .
Czy aby na pewno? Przecież to jest identyczny przelew, jak ten bankowy?
Poproszę jeszczę o opinię jakiejś osoby dla pewności smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Valverde
jak dla mnie jest to depozyt gotowkowy , wiec....

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by bolo_lacznik
Valverde
jak dla mnie jest to depozyt gotowkowy , wiec....

Ze strony MB:

!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż XXXXX XXXXX. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności.

Wysłałem jak ja więc powinny chyba dojść.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Wysłałem jako ja więc powinny dojść.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Valverde
Wysłałem jako ja więc powinny dojść.
to daj znac jak dojda ;-)
sam jestem ciekawy , na chwile obecna daje sobie paznokcie obciac ze mozesz miec problem ale...to tylko paznokcie ;-)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Hehe spoko. Obcinacz do paznokci czeka. Dzięki za pomoc. smile

Jeśli ktoś wpłacał przelewem na poczcie to proszę o podzielenie się doświadczeniami.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Trochę wyżej kolega mundek napisał, że
Originally Posted by Mundek
Ja mam wielka prosbe ,prosze o pomoc bo nie kumam troche frown
Wpłaciłem sobie przekazem pocztowym pieniądze na MB . Z mb chciałem je przelać do gamebookers ,wiec wchodze na strone gb loguje sie daje wpłaty nastepnie przez moneybookers i wpisuje kwote daje DALEJ i łączy mnie ze stroną MB.(...)


Więc może jednak dojdzie ?? smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Valverde
Trochę wyżej kolega mundek napisał, że
Originally Posted by Mundek
Ja mam wielka prosbe ,prosze o pomoc bo nie kumam troche frown
Wpłaciłem sobie przekazem pocztowym pieniądze na MB . Z mb chciałem je przelać do gamebookers ,wiec wchodze na strone gb loguje sie daje wpłaty nastepnie przez moneybookers i wpisuje kwote daje DALEJ i łączy mnie ze stroną MB.(...)


Więc może jednak dojdzie ?? smile

Valverde, mam nadzieję , ze dużo nie wysłałeś, aale nie dojdzie. Jak robisz przelew to widać nie tylko Twoje dane , ale co jeszcze ważnejsze numer rachunku bankowego. Jeżeli tego nie ma , to potraktują do jako depozyt od osób trzecich.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by bolo_lacznik
Valverde
jak dla mnie jest to depozyt gotowkowy , wiec....

Ze strony MB:

!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż XXXXX XXXXX. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności.

Wysłałem jak ja więc powinny chyba dojść.

Do tego chciałem cytować wyzej smirk


Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Siemka! Niepotrzebnie panikowałem. Kasa własnie doszła, pomimo że w treści przelewu na poczcie podałem jedynie moje imię nazwisko, adres oraz nr ID.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
LOL nie mów że takze limit Ci zwiększyli .. :-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pytanie, czy MB zmienił wystrój strony, ? bo teraz tyle oszustw podających sie za MB , ze musze zapytac...

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1