|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
idzie natychmiatowo, a reklamacje to hmmmmmmmmm, na ich maila [email protected] ale troche poczekasz na odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Panowie czy może przelać pieniądze moja kobieta ze swojego konta inteligo na moje konto w MB ? Czy taka wpłata zostanie zaksięgowana na moim koncie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie czy może przelać pieniądze moja kobieta ze swojego konta inteligo na moje konto w MB ? Czy taka wpłata zostanie zaksięgowana na moim koncie ? nie zaksieguja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Witam, mam taki problem. Dodałem do statusu konta kartę kredytową i w celu weryfikacji jej pobrali z rachunku mojego 6,18zł ale by dokończyć weryfikację musze opodać ta kwotę tylko że chcą bym wpisął ją w euro. Konto mam w PLN, to mam to jakoś przeliczyć czy co? Proszę o info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Konto mam w PLN, to mam to jakoś przeliczyć czy co? Proszę o info. nie przeliczysz sam , musisz im podac kwote co do centa . poczekaj na wyciag z karty lub skontaktuj sie z bankiem ;-) ps. jak Wam sie podoba nowa szata mb ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
[quote] ps. jak Wam sie podoba nowa szata mb ? Wydaje mi się, że teraz jest nieco mniej przejrzysta niż poprzednia. Ale zapewne są większe zabezpieczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Tamta szata mi się bardziej podobałą  Mam jeszcze pytanko, czy są jakieś różnice w szybkości ksiegowania przelewu zrobionego osobiście z banku, a przelewu zrobionego na poczcie? Z banku kiedys wszystko trwało ok. dwóch dni roboczych. Teraz zaś puściłem pocztą w poniedziałek i wciąż czekam... Z góry dziękuję za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Mam jeszcze pytanko, czy są jakieś różnice w szybkości ksiegowania przelewu zrobionego osobiście z banku, a przelewu zrobionego na poczcie? nie chce wprowadzac w bład , ale obawiam sie ze mozesz sie nie doczekac ;/ zdaje sie ze z poczty nie mona zasilc konta w mb .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Mam jeszcze pytanko, czy są jakieś różnice w szybkości ksiegowania przelewu zrobionego osobiście z banku, a przelewu zrobionego na poczcie? nie chce wprowadzac w bład , ale obawiam sie ze mozesz sie nie doczekac ;/ zdaje sie ze z poczty nie mona zasilc konta w mb . Czy aby na pewno? Przecież to jest identyczny przelew, jak ten bankowy? Poproszę jeszczę o opinię jakiejś osoby dla pewności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Valverde jak dla mnie jest to depozyt gotowkowy , wiec....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Valverde jak dla mnie jest to depozyt gotowkowy , wiec.... Ze strony MB: !!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż XXXXX XXXXX. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności. Wysłałem jak ja więc powinny chyba dojść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Wysłałem jako ja więc powinny dojść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Wysłałem jako ja więc powinny dojść. to daj znac jak dojda ;-) sam jestem ciekawy , na chwile obecna daje sobie paznokcie obciac ze mozesz miec problem ale...to tylko paznokcie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Hehe spoko. Obcinacz do paznokci czeka. Dzięki za pomoc.  Jeśli ktoś wpłacał przelewem na poczcie to proszę o podzielenie się doświadczeniami. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Trochę wyżej kolega mundek napisał, że Ja mam wielka prosbe ,prosze o pomoc bo nie kumam troche  Wpłaciłem sobie przekazem pocztowym pieniądze na MB . Z mb chciałem je przelać do gamebookers ,wiec wchodze na strone gb loguje sie daje wpłaty nastepnie przez moneybookers i wpisuje kwote daje DALEJ i łączy mnie ze stroną MB.(...) Więc może jednak dojdzie ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Trochę wyżej kolega mundek napisał, że Ja mam wielka prosbe ,prosze o pomoc bo nie kumam troche  Wpłaciłem sobie przekazem pocztowym pieniądze na MB . Z mb chciałem je przelać do gamebookers ,wiec wchodze na strone gb loguje sie daje wpłaty nastepnie przez moneybookers i wpisuje kwote daje DALEJ i łączy mnie ze stroną MB.(...) Więc może jednak dojdzie ??  Valverde, mam nadzieję , ze dużo nie wysłałeś, aale nie dojdzie. Jak robisz przelew to widać nie tylko Twoje dane , ale co jeszcze ważnejsze numer rachunku bankowego. Jeżeli tego nie ma , to potraktują do jako depozyt od osób trzecich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Valverde jak dla mnie jest to depozyt gotowkowy , wiec.... Ze strony MB: !!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż XXXXX XXXXX. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności. Wysłałem jak ja więc powinny chyba dojść. Do tego chciałem cytować wyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Siemka! Niepotrzebnie panikowałem. Kasa własnie doszła, pomimo że w treści przelewu na poczcie podałem jedynie moje imię nazwisko, adres oraz nr ID.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
LOL nie mów że takze limit Ci zwiększyli .. :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie, czy MB zmienił wystrój strony, ? bo teraz tyle oszustw podających sie za MB , ze musze zapytac...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|