|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
Kupie 300zl na MB.. wplacam mBank - wplacam jako drugi.. moge wyslac skan dowodu oraz podac nr telefonu stacjonernego w celu weryfikacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
ej $ports gnojku ,moze najpierw oddasz mi 50pln? Uwaga na oszusta! pozdr
p.s Skupie mb kontakt priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Sprzedam 380 zl na mb - potrzebuje na mbank - kontakt priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Sprzedam 380 zl na mb - potrzebuje na mbank - kontakt priv zaufanym wplace pierwszy. Mam tylko 20 minut prosze o pospiech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam Własie otrzymalem kase na mb wiec chetnie sprzedam przyjme mbank,inteligo,pko24 gg 6874622(niewidocznyn)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
Udana wymiana na kwote 200zł z "thxluk" - jeszcze troche ma więc można śmiało uderzać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Potwierdzam ekspresową wyminke<pifko>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
kupie 300zł na MB moge pierwszy wpłacic ale tylko na mBank.............zalezy mi na dzisiejszym dniu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Kupie 300zl na MB.. wplacam mBank - wplacam jako drugi.. moge wyslac skan dowodu oraz podac nr telefonu stacjonernego w celu weryfikacji. udana wymiana na 300 zl , polecam zostalo mi jeszcze 80 zl na mb , oczekuje na mbank (priv)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 92 |
kupie 300zł na MB moge pierwszy wpłacic ale tylko na mBank.............zalezy mi na dzisiejszym dniu! to zapraszam na moje gg7863686
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3 |
Witam bylbym zainetersowany wymiana 60zl wplace na mbank GG: 1176944
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Witam bylbym zainetersowany wymiana 60zl wplace na mbank GG: 1176944 udana wymiana na 80 zl , dzieki i polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Kupie 70zł na MB. Zaufanym uzytkownikom wplacam pierwszy na konto..Zalezy mi na czasie!
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3 |
Udana wymiana z uzytkownikiem: ermolek
Dzięki i polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
Kupie 300zl na MB.. wplacam mBank - wplacam jako drugi.. moge wyslac skan dowodu oraz podac nr telefonu stacjonernego w celu weryfikacji. udana wymiana na 300 zl , polecam zostalo mi jeszcze 80 zl na mb , oczekuje na mbank (priv) potwierdzam i dziekuje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40 |
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro dla mnie ten ziomek po prostu jest oszustem ktory probowal sie wykrecic a w ta cala historie ze ktos mu sie wlamal na konto pocztowe po prostu nie uwierzylem jesli odda kase to zwroce honor ale jakos nie sadze abys ta kase odzyskal od !sebik! No wiem juz raczej nie licze na to, ale chcialem ostrzec innych urzytkowników. Niby robi teraz wymiany na duże sumy ale to chyba tylko poto zeby stac sie troszke wiarygodniejszym i oszukiwać innych dalej. Naprawde nie polecam tego gościa. Pozdrawiam uczciwych  tomason tak jak powiedzielm tak oddam bo moja wina ze ktos wlamal si ena moje konto i tyle ale moze bys tak podal mi na pw numer konta i swoja godnosć?? Bo jak inaczej mam Ci wyslac?? Co do bukmy to robie wymiany na duze kwoty nie po to by stac sie wiarygodnym tylko po to by sie wymienic. Jak zauwazyles wymieniam sie z boss-em bo to uczciwy i porzadny user, nie mialem problemow z nim zadnych dlatego tylko z nim narazie dokonuje wymiany. Tomason wyslij prosze numery, teraz jestem to przeleje bo wczesniej przez robote nie bywalem sporadycznie a pw od Ciebie z danymi nie przyszedl. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8 |
Kupie 80zł na MB wpłacam jako pierwszy przez mbank PILNE!!! gg: 3334007
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40 |
Posiadam sporo gotowki na MB sprzedam na Mbank. Wplacam pierwszy osobą ktore maja sporo wymian i tylko takie prosze o pisanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|