Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
Kupie 300zl na MB.. wplacam mBank - wplacam jako drugi.. moge wyslac skan dowodu oraz podac nr telefonu stacjonernego w celu weryfikacji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
ej $ports gnojku ,moze najpierw oddasz mi 50pln?
Uwaga na oszusta!
pozdr

p.s
Skupie mb
kontakt priv

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Sprzedam 380 zl na mb - potrzebuje na mbank - kontakt priv

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by ermolek
Sprzedam 380 zl na mb - potrzebuje na mbank - kontakt priv

zaufanym wplace pierwszy. Mam tylko 20 minut prosze o pospiech wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam
Własie otrzymalem kase na mb wiec chetnie sprzedam
przyjme
mbank,inteligo,pko24
gg 6874622(niewidocznyn)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
Udana wymiana na kwote 200zł z "thxluk" - jeszcze troche ma więc można śmiało uderzać wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Potwierdzam ekspresową wyminke<pifko>

Dołączył: May 2005
Posty: 395
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 395
kupie 300zł na MB moge pierwszy wpłacic ale tylko na mBank.............zalezy mi na dzisiejszym dniu!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
alientoja priv

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by solidny_gracz
Kupie 300zl na MB.. wplacam mBank - wplacam jako drugi.. moge wyslac skan dowodu oraz podac nr telefonu stacjonernego w celu weryfikacji.

udana wymiana na 300 zl , polecam


zostalo mi jeszcze 80 zl na mb , oczekuje na mbank (priv)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 92
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 92
Originally Posted by alientoja
kupie 300zł na MB moge pierwszy wpłacic ale tylko na mBank.............zalezy mi na dzisiejszym dniu!


to zapraszam na moje gg7863686

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
Witam bylbym zainetersowany wymiana
60zl wplace na mbank
GG: 1176944

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by zbysiontko
Witam bylbym zainetersowany wymiana
60zl wplace na mbank
GG: 1176944

udana wymiana na 80 zl , dzieki i polecam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Kupie 70zł na MB. Zaufanym uzytkownikom wplacam pierwszy na konto..Zalezy mi na czasie!

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
p.s. moje gg: 2985189

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
Udana wymiana z uzytkownikiem: ermolek

Dzięki i polecam!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
Originally Posted by ermolek
Originally Posted by solidny_gracz
Kupie 300zl na MB.. wplacam mBank - wplacam jako drugi.. moge wyslac skan dowodu oraz podac nr telefonu stacjonernego w celu weryfikacji.

udana wymiana na 300 zl , polecam


zostalo mi jeszcze 80 zl na mb , oczekuje na mbank (priv)

potwierdzam i dziekuje:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
!
newbie
newbie
! Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
Originally Posted by tomason
Originally Posted by bukma
Originally Posted by tomason
Chciałem wrócić do tematu goscia o niku !sebik!. Najpierw mnie oszukał, potem oficjalnie na forum zarzekał się że odda kase poczym zniknoł na ok 2 tyg. Teraz znowu sie pojawia a kasy jak nie bylo tak niema. Nie polecam z nim wymian. Pozdro

dla mnie ten ziomek po prostu jest oszustem ktory probowal sie wykrecic a w ta cala historie ze ktos mu sie wlamal na konto pocztowe po prostu nie uwierzylem
jesli odda kase to zwroce honor ale jakos nie sadze abys ta kase odzyskal od !sebik!

No wiem juz raczej nie licze na to, ale chcialem ostrzec innych urzytkowników. Niby robi teraz wymiany na duże sumy ale to chyba tylko poto zeby stac sie troszke wiarygodniejszym i oszukiwać innych dalej. Naprawde nie polecam tego gościa. Pozdrawiam uczciwych smile

tomason tak jak powiedzielm tak oddam bo moja wina ze ktos wlamal si ena moje konto i tyle ale moze bys tak podal mi na pw numer konta i swoja godnosć?? Bo jak inaczej mam Ci wyslac?? Co do bukmy to robie wymiany na duze kwoty nie po to by stac sie wiarygodnym tylko po to by sie wymienic. Jak zauwazyles wymieniam sie z boss-em bo to uczciwy i porzadny user, nie mialem problemow z nim zadnych dlatego tylko z nim narazie dokonuje wymiany.
Tomason wyslij prosze numery, teraz jestem to przeleje bo wczesniej przez robote nie bywalem sporadycznie a pw od Ciebie z danymi nie przyszedl. Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
Kupie 80zł na MB wpłacam jako pierwszy przez mbank
PILNE!!!
gg: 3334007

Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
!
newbie
newbie
! Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 40
Posiadam sporo gotowki na MB sprzedam na Mbank. Wplacam pierwszy osobą ktore maja sporo wymian i tylko takie prosze o pisanie.

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, betowiec, rafal08, aker, bukma, alfa, $-man), 915 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1