|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
Mysle Panowie ze warto przyjrzec sie takiem malutenkiemu i zapomnianemu pucharowi LVD a zwlaszcza meczykowi harthlepool-bury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mysle ze powinna byc jedyneczka! dlaczego? 2 glowne powody: 1. bury ma szpital w zespole -kontuzje -i to jest ich zmora na ten czas!! 2. gospodarze maja niezmieniony sklad, trener liczy na zwyciestow a przede wszystkim oni traktuja ten puchar POWAZNIE!!! wiec to tylko moja sugestia i oczywiscie korzystalem ze zrodla samych angoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec jesli ktos ma ochote to zapraszam nakopac bukom w dupsko i stawiac ta jedyneczke za 2,4 w profie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> acha tylko zeby potem nikt mi nie smarkal w rekaw ze nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to tylko propozycja ale ..hmm chyba warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
oczywiscie to puchar LDV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> regards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Dobra wiadomsc Morpheus, poprosze link do tego info!
Wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Perełka dzisiejszych typów: Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0 Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja : żadna - Finał na Millenium Stadium w ...... Cardif .......wow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Elgato: [qb]Perełka dzisiejszych typów: Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0 Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja : żadna - Finał na Millenium Stadium w ...... Cardif .......wow.[/qb] A ja głupi dałem to na 1 i to fa+2 :rolleyes: Ale pech...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
bo bedzie jedynka ufo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Morpheus dalem czysta jedyne na hartlepool i jak wejdzie masz u mnie browarka a tak pozatym postawilem tez czysta jedyne na cardif i mam teraz monta czy to siadzie, gdyz elgato mowi ze powinna dwoja wygrac a ja mam czysta 1
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]
A ja głupi dałem to na 1 i to fa+2 :rolleyes: Ale pech...[/qb] Może im się uda jednak, ale prowadzą chyba tylko 4 bramkami, bede trzymal kciuki za nich. Pewnie zaraz zacznie braknąć im motywacji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
to tylko 5-0... jeszcze do odrobienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Nie za dobrze: Hartpool -Bury 0:0 jak narazie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Gratuluje typu Hartpol-Bury 0:0 .Jednak lepiej zapomnieć o tym pucharze. A Hartpol miało być takim faworytem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał Elgato: [qb]Perełka dzisiejszych typów: Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0 Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja : żadna - Finał na Millenium Stadium w ...... Cardif .......wow.[/qb] Przepraszam za blamaż roku . Obiecuję ze sie to więcej nie powtórzy. Wynik ten tylko świadczy o potencjale Cardif. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie jestem tego w sposób rozumny wytłumaczyć... :eek: :eek: Mam nadzieje ze nikt mnie nie posłuchał.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A jednak puchary to puchary żądzą się niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> swoimi prawami. Brak motywacji? Bardzo mozliwe. Myśle jednak, że kolejne rundy pozwolą wyeliminować niekompetentne "11".
|
|
|
Link skopiowany do schowka