Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#10515 16/10/2001 03:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
Mysle Panowie ze warto przyjrzec sie takiem malutenkiemu i zapomnianemu pucharowi LVD a zwlaszcza meczykowi harthlepool-bury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mysle ze powinna byc jedyneczka!
dlaczego?
2 glowne powody:
1. bury ma szpital w zespole -kontuzje -i to jest ich zmora na ten czas!!
2. gospodarze maja niezmieniony sklad, trener liczy na zwyciestow a przede wszystkim oni traktuja ten puchar POWAZNIE!!!
wiec to tylko moja sugestia i oczywiscie korzystalem ze zrodla samych angoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wiec jesli ktos ma ochote to zapraszam nakopac bukom w dupsko i stawiac ta jedyneczke za 2,4 w profie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
acha tylko zeby potem nikt mi nie smarkal w rekaw ze nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
to tylko propozycja ale ..hmm chyba warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#10516 16/10/2001 03:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
oczywiscie to puchar LDV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
regards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#10517 16/10/2001 13:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Dobra wiadomsc Morpheus, poprosze link do tego info!

Wielkie dzieki

#10518 16/10/2001 13:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111

#10519 16/10/2001 20:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Perełka dzisiejszych typów:
Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0
Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja :
żadna - Finał na Millenium Stadium w ......
Cardif .......wow.

#10520 16/10/2001 21:24
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Perełka dzisiejszych typów:
Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0
Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja :
żadna - Finał na Millenium Stadium w ......
Cardif .......wow.[/qb]

A ja głupi dałem to na 1 i to fa+2 :rolleyes: Ale pech...

#10521 16/10/2001 23:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
bo bedzie jedynka ufo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#10522 17/10/2001 00:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Morpheus dalem czysta jedyne na hartlepool i jak wejdzie masz u mnie browarka a tak pozatym postawilem tez czysta jedyne na cardif i mam teraz monta czy to siadzie, gdyz elgato mowi ze powinna dwoja wygrac a ja mam czysta 1

POZDRAWIAM

#10523 17/10/2001 01:36
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

A ja głupi dałem to na 1 i to fa+2 :rolleyes: Ale pech...[/qb]

Może im się uda jednak, ale prowadzą chyba tylko 4 bramkami, bede trzymal kciuki za nich. Pewnie zaraz zacznie braknąć im motywacji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#10524 17/10/2001 02:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
to tylko 5-0... jeszcze do odrobienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#10525 17/10/2001 02:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie za dobrze:
Hartpool -Bury 0:0 jak narazie.

#10526 17/10/2001 02:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Gratuluje typu Hartpol-Bury 0:0 .Jednak lepiej zapomnieć o tym pucharze. A Hartpol miało być takim faworytem.

#10527 17/10/2001 03:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Perełka dzisiejszych typów:
Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0
Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja :
żadna - Finał na Millenium Stadium w ......
Cardif .......wow.[/qb]

Przepraszam za blamaż roku . Obiecuję ze sie to więcej nie powtórzy.
Wynik ten tylko świadczy o potencjale Cardif. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nie jestem tego w sposób rozumny wytłumaczyć... :eek: :eek:
Mam nadzieje ze nikt mnie nie posłuchał.

#10528 17/10/2001 03:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A jednak puchary to puchary żądzą się niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> swoimi prawami. Brak motywacji? Bardzo mozliwe. Myśle jednak, że kolejne rundy pozwolą wyeliminować niekompetentne "11".


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1