Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#10515 16/10/2001 03:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
Mysle Panowie ze warto przyjrzec sie takiem malutenkiemu i zapomnianemu pucharowi LVD a zwlaszcza meczykowi harthlepool-bury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mysle ze powinna byc jedyneczka!
dlaczego?
2 glowne powody:
1. bury ma szpital w zespole -kontuzje -i to jest ich zmora na ten czas!!
2. gospodarze maja niezmieniony sklad, trener liczy na zwyciestow a przede wszystkim oni traktuja ten puchar POWAZNIE!!!
wiec to tylko moja sugestia i oczywiscie korzystalem ze zrodla samych angoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wiec jesli ktos ma ochote to zapraszam nakopac bukom w dupsko i stawiac ta jedyneczke za 2,4 w profie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
acha tylko zeby potem nikt mi nie smarkal w rekaw ze nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
to tylko propozycja ale ..hmm chyba warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#10516 16/10/2001 03:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
oczywiscie to puchar LDV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
regards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#10517 16/10/2001 13:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Dobra wiadomsc Morpheus, poprosze link do tego info!

Wielkie dzieki

#10518 16/10/2001 13:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111

#10519 16/10/2001 20:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Perełka dzisiejszych typów:
Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0
Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja :
żadna - Finał na Millenium Stadium w ......
Cardif .......wow.

#10520 16/10/2001 21:24
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Perełka dzisiejszych typów:
Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0
Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja :
żadna - Finał na Millenium Stadium w ......
Cardif .......wow.[/qb]

A ja głupi dałem to na 1 i to fa+2 :rolleyes: Ale pech...

#10521 16/10/2001 23:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
bo bedzie jedynka ufo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#10522 17/10/2001 00:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Morpheus dalem czysta jedyne na hartlepool i jak wejdzie masz u mnie browarka a tak pozatym postawilem tez czysta jedyne na cardif i mam teraz monta czy to siadzie, gdyz elgato mowi ze powinna dwoja wygrac a ja mam czysta 1

POZDRAWIAM

#10523 17/10/2001 01:36
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

A ja głupi dałem to na 1 i to fa+2 :rolleyes: Ale pech...[/qb]

Może im się uda jednak, ale prowadzą chyba tylko 4 bramkami, bede trzymal kciuki za nich. Pewnie zaraz zacznie braknąć im motywacji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#10524 17/10/2001 02:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
to tylko 5-0... jeszcze do odrobienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#10525 17/10/2001 02:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie za dobrze:
Hartpool -Bury 0:0 jak narazie.

#10526 17/10/2001 02:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Gratuluje typu Hartpol-Bury 0:0 .Jednak lepiej zapomnieć o tym pucharze. A Hartpol miało być takim faworytem.

#10527 17/10/2001 03:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Perełka dzisiejszych typów:
Cardif - Rushden&Diamonds 2 5.0
Gospodarze w drugim składzie . przez 2 lata odpadali w 1 rundzie. Motywacja :
żadna - Finał na Millenium Stadium w ......
Cardif .......wow.[/qb]

Przepraszam za blamaż roku . Obiecuję ze sie to więcej nie powtórzy.
Wynik ten tylko świadczy o potencjale Cardif. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nie jestem tego w sposób rozumny wytłumaczyć... :eek: :eek:
Mam nadzieje ze nikt mnie nie posłuchał.

#10528 17/10/2001 03:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A jednak puchary to puchary żądzą się niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> swoimi prawami. Brak motywacji? Bardzo mozliwe. Myśle jednak, że kolejne rundy pozwolą wyeliminować niekompetentne "11".


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1