|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Takie posty jesli dotycza rozdan, bo jak zagrales i wiesz, ze to dobrze to anazlizy nie potrzebowales - to raczej bardziej pasuja do "nasze rozdania"
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 706
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 706 |
Takie posty jesli dotycza rozdan, bo jak zagrales i wiesz, ze to dobrze to anazlizy nie potrzebowales - to raczej bardziej pasuja do "nasze rozdania"
pzdr Sory chris ale mi chodziło właśnie o to jak wy widzicie tą sytuację  Chciałem wiedzieć co wy zrobicie i już wiem dzieki i pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Bulinardo, takie rozdania w których sie chcesz pochwalić jak ci ladnie karty doszy do beznadziejnego zagrania to wrzuć sobie w 'nasze rozdania'. Obydwa rozdania rozegraleś fatalnie. Najlepszy bylby fold preflop w obydwu. To że ci sie poszczęścilo nie znaczy że dobrze zagraleś.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 706
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 706 |
Bulinardo, takie rozdania w których sie chcesz pochwalić jak ci ladnie karty doszy do beznadziejnego zagrania to wrzuć sobie w 'nasze rozdania'. Obydwa rozdania rozegraleś fatalnie. Najlepszy bylby fold preflop w obydwu. To że ci sie poszczęścilo nie znaczy że dobrze zagraleś.
pozdr Właśnie o to mi chodziło !!! To jest analiza że źle to rozegrałem bo na perflop już powinien być fold !!! Ale jak ten gość grał non stop 20 rise $ ! Nie lubie się chwalić  więc jak tak uważasz to proszę o usunięcie moich postów z tego tematu Dzięki za wypowiedź i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Nie bede ukrywać ale jesteś zwykłym fishem który ma szczescie. Koniec tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Jak zobaczylem oba rozdania Buli to az sie przerazilem  . #1 Rozdanie 1. Tu rzeczywiscie jak dla mnie easy fold na preflopie. Jesli juz gramy i mam 2 parki to staralbym sie kolesia wyrzucic z rozdania na turn  . #2 Rozdanie 2. Hmmm niby dobrze rozpracowany przeciwnik skoro zawsze gra 20$ raise to bym sprawdzil. Wkoncu to pojedynek h2h i przeciwnik raczej seta, strita ani flushdraw nie ma. I to rozdanie polecialbym do konca podobnie. Podkreslam, ze przy dobrze rozpracowanym przeciwniku. #3 Rozwazania. Nie ma co sie panowie oburzac, ponoc w kazdym rozdaniu jest cos do analizy!! Komentarze na temat gdzie to powinno sie znalezc sa zbedne  . #4 Osobiste przemyslenia. I aby takich horrorow w rozdaniach unikac gram przedewszystkim na stolikach Fixed Limit 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
tu byłem ---> sprzątacz
Last edited by Bzyku; 21/03/2007 22:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Tu byłem ---> sprzątacz 
Last edited by Bzyku; 21/03/2007 22:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
5# [Linked Image] [ img161.imageshack.us] Czy grali byście tego allina na riverze? sorki za zasmiecanie tematu jakby ktos wladczy mogl posprzatac:)
Last edited by Bzyku; 21/03/2007 22:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
wszyscy by sprawdzili i nie ma sie co oszukiwac. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dokładnie tak jak pisze hbr. Chodziło tutaj tylko o pochwalenie się karetą ósemek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A gdzie ta kareta ? Ja widzę tylko three of kind 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ajjjj.. przepraszam, ale topiłem dzisiaj smutki w but.... i mi się przewidziało.
Bez urazy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka