Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Takie posty jesli dotycza rozdan, bo jak zagrales i wiesz, ze to dobrze to anazlizy nie potrzebowales - to raczej bardziej pasuja do "nasze rozdania"

pzdr

Bonus: Unibet
chris #1058366 19/03/2007 14:12
Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
Originally Posted by chris
Takie posty jesli dotycza rozdan, bo jak zagrales i wiesz, ze to dobrze to anazlizy nie potrzebowales - to raczej bardziej pasuja do "nasze rozdania"

pzdr

Sory chris ale mi chodziło właśnie o to jak wy widzicie tą sytuację cool Chciałem wiedzieć co wy zrobicie i już wiem dzieki i pozdro laugh

chris #1058376 19/03/2007 14:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Bulinardo, takie rozdania w których sie chcesz pochwalić jak ci ladnie karty doszy do beznadziejnego zagrania to wrzuć sobie w 'nasze rozdania'. Obydwa rozdania rozegraleś fatalnie. Najlepszy bylby fold preflop w obydwu. To że ci sie poszczęścilo nie znaczy że dobrze zagraleś.

pozdr

maycj #1058425 19/03/2007 14:29
Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
Originally Posted by maycj
Bulinardo, takie rozdania w których sie chcesz pochwalić jak ci ladnie karty doszy do beznadziejnego zagrania to wrzuć sobie w 'nasze rozdania'. Obydwa rozdania rozegraleś fatalnie. Najlepszy bylby fold preflop w obydwu. To że ci sie poszczęścilo nie znaczy że dobrze zagraleś.

pozdr

Właśnie o to mi chodziło !!! To jest analiza że źle to rozegrałem bo na perflop już powinien być fold !!! Ale jak ten gość grał non stop 20 rise $ ! Nie lubie się chwalić laugh więc jak tak uważasz to proszę o usunięcie moich postów z tego tematu

Dzięki za wypowiedź i pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Nie bede ukrywać ale jesteś zwykłym fishem który ma szczescie. Koniec tematu.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Jak zobaczylem oba rozdania Buli to az sie przerazilem smile.

#1 Rozdanie 1. Tu rzeczywiscie jak dla mnie easy fold na preflopie. Jesli juz gramy i mam 2 parki to staralbym sie kolesia wyrzucic z rozdania na turn smile.

#2 Rozdanie 2. Hmmm niby dobrze rozpracowany przeciwnik skoro zawsze gra 20$ raise to bym sprawdzil. Wkoncu to pojedynek h2h i przeciwnik raczej seta, strita ani flushdraw nie ma. I to rozdanie polecialbym do konca podobnie. Podkreslam, ze przy dobrze rozpracowanym przeciwniku.

#3 Rozwazania. Nie ma co sie panowie oburzac, ponoc w kazdym rozdaniu jest cos do analizy!! Komentarze na temat gdzie to powinno sie znalezc sa zbedne tongue.

#4 Osobiste przemyslenia. I aby takich horrorow w rozdaniach unikac gram przedewszystkim na stolikach Fixed Limit wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
tu byłem ---> sprzątacz

Last edited by Bzyku; 21/03/2007 22:04.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Tu byłem ---> sprzątacz wink

Last edited by Bzyku; 21/03/2007 22:04.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
5#

[Linked Image] [img161.imageshack.us]

Czy grali byście tego allina na riverze?


sorki za zasmiecanie tematu jakby ktos wladczy mogl posprzatac:)

Last edited by Bzyku; 21/03/2007 22:04.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
ja bym sprawdził

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
wszyscy by sprawdzili i nie ma sie co oszukiwac. smile

hbr #1067176 22/03/2007 00:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dokładnie tak jak pisze hbr. Chodziło tutaj tylko o pochwalenie się karetą ósemek smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A gdzie ta kareta ? Ja widzę tylko three of kind wink

Szewa #1067249 22/03/2007 00:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ajjjj.. przepraszam, ale topiłem dzisiaj smutki w but.... i mi się przewidziało.

Bez urazy.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1