|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Filho - Kizierowski 1.85 Tak na szybko, bo zaraz finał.Bartek po medal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Welsh - Zandberg 1.45 Unibet
Zandberg z lepszymi czasami zarówno w eliminacjach jak i w półfinałach.W obu przypadkach lepszy o około 0.5 sekundy co jak na sprint jest dużą przewagą.Welsh ze swoim czasem z półfinałow był dopiero ósmy i zakwalifikował się tylko z czasem o 0.03 sekundy lepszym od dziewiątego zawodnika.Welsh wygląda jakby nie miał już nic więcej do zaoferowania niż to 25.76 osiągnięte w półfinale.Zandberg natomiast może chyba popłynąć jeszcze szybciej niż jego 25.26 z półfinału.W sprincie wszystko zależy od dobrego startu i jeden błąd może zepsuć cały start, ale tutaj faworyt może byc tylko jeden.Zandberg powinien powalczyć o medal.Powodzenia.
Myślał ktoś o Prilukovie przeciwko Sawrymowiczowi? 1.7 w Unibecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Tak myślałem i gram na Mariusza bo jakoś czuję że medal pewny a może nawet... no nic nie zapeszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
analizując wyniki eliminacji 1500 i czasy z jakimi przystąpili do wyścigów to w zasadzie davis i prilukov są zagrożeniem dla sawrymowicza .
walijczyk jest obok hacketta najbardziej utytuowanym pływakiem na tym dystansie wśród finalistów .
rekord jego życiowy 14.45.90 ustanowiony na igrzyskach w 2004 i brązowy medal .
na mś w 2005 też z brązem z czasem 14.48.11.
tak więc widać , że ogórek to on nie jest i naszemu złota nie odda za darmo .
jeśli chodzi o prilukova to też ma osiągnięcia na długich dystansach .
na mist. europy w 2004 był 1 /madryt/
na mist. europy w 2006 był 1 /budapeszt/z czasem 14:51.93 co jest rekordem mistrzostw .
co do mariusza to 14.52.76 to czas jaki uzyskał w listopadzie ubiegłego roku i z tym czasem przystąpił do eliminacji .
znał wyniki poprzednich biegów i spokojnie przypłynął na drugim miejscu w swojej serii .
zdziwił mnie trochę czas prilukova . chyba czuje się pewnie bo uzyskał 7 czas eliminacji i będzie płynął na 1 torze co spowoduje , że mariusz będzie musiał obserwować obydwie strony torów .
jeśli chodzi o hacketta to jest słabszy niż zwykle i nie wydaje mi się by stanowił jakiekolwiek zagrożenie dla wyżej wymienionej trójki .
pewnie , że chciałbym żeby wygrał nasz ale wychodzi mnie , że srebro jest w zasięgu naszego pływaka .
jak będą typy u ziemniaków to coś spróbuję podać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Zwycięstwo Thomasa Ruppratha w sprincie grzbietem po kursie 6 po prostu grzechem jest nie zagrać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
BAW dał nawet 9  - wg mnie to niewiarygodne - Thomas zrobił w eleminacjach jak dotąd najlepszy czas i w końcu to on broni tytułu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Phelps wygrał 100m delfinem zabierając medal Crockerowi, a ten ładnie mu się odpłacił robiąc falstart w sztafecie i tym samym pozbawił Phelpsa szansy na 8 złotych medali.Frajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
mzo ktos sie wypowiedziec o sztafetach na 4 x 100m stylem zmiennym panow , rosja - japonia , japonia - rpa oraz rpa - rosja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
Phelps wygrał 100m delfinem zabierając medal Crockerowi, a ten ładnie mu się odpłacił robiąc falstart w sztafecie i tym samym pozbawił Phelpsa szansy na 8 złotych medali.Frajer  czy myślisz , że zrobił to specjalnie ? nie sądzę . jemu też pewnie zależało na złotówce ale jak niefart to niefart .mnie jego przegrana pozbawiła niezłej kasy . jak można przegrać na ostatnich 3 metrach ? nie mogłem w to uwierzyć .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
To były eliminacje, a w eliminacjach nie pływa się na takim ryzyku jak on popłynął.Zresztą sztafeta amerykańska jest kilometr przed innymi na 100 m zmiennym.Nie musiał tak wcześnie skakać.A zresztą i tak pewnie nie wystąpiłby w finale a więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jeszcze jeden UD - Jessica Hardy win na 50 m klasykiem - kurs w ok. 5 jest bardzo nęcący a jestem pewien że będzie na paznokcie z Jones na finiszu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
mam pytanie byl wyscig juz na 50 grzbietowym bo mam dziwne wyniki ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
ktos moze mi napisac kiedy sa wyscigi na 50 Grzbietowym , bo nie sledze mistrzostw a w expie mozna bylo stawiac do 11, a w tvp 1 mistrzostwa sa o 13, prosze o konkretna odpowiedz, dalem rupartha w 1-3 , mysle ze chlopak sobie poradzi, to ze awansowal z 4 czasem tutaj niczego nie przesadza , bo to zawsze eliminacje , i mam nadzieje ze bedzie walczyl o wygrana, a conajmniej zdobedzie medal
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
mam juz widzialem przed chwilka dzieki i sorka za pomylke w Twoim nicku Meister, powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Sawrymowicz Złoty!!! Świetny występ!! Brawo!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|