Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Filho - Kizierowski 1.85

Tak na szybko, bo zaraz finał.Bartek po medal smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Post deleted by tomo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Welsh - Zandberg 1.45 Unibet

Zandberg z lepszymi czasami zarówno w eliminacjach jak i w półfinałach.W obu przypadkach lepszy o około 0.5 sekundy co jak na sprint jest dużą przewagą.Welsh ze swoim czasem z półfinałow był dopiero ósmy i zakwalifikował się tylko z czasem o 0.03 sekundy lepszym od dziewiątego zawodnika.Welsh wygląda jakby nie miał już nic więcej do zaoferowania niż to 25.76 osiągnięte w półfinale.Zandberg natomiast może chyba popłynąć jeszcze szybciej niż jego 25.26 z półfinału.W sprincie wszystko zależy od dobrego startu i jeden błąd może zepsuć cały start, ale tutaj faworyt może byc tylko jeden.Zandberg powinien powalczyć o medal.Powodzenia.

Myślał ktoś o Prilukovie przeciwko Sawrymowiczowi? 1.7 w Unibecie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tak myślałem i gram na Mariusza bo jakoś czuję że medal pewny a może nawet... no nic nie zapeszam wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
analizując wyniki eliminacji 1500 i czasy z jakimi przystąpili do wyścigów to w zasadzie davis i prilukov są zagrożeniem dla sawrymowicza .

walijczyk jest obok hacketta najbardziej utytuowanym pływakiem na tym dystansie wśród finalistów .

rekord jego życiowy 14.45.90 ustanowiony na igrzyskach w 2004 i brązowy medal .

na mś w 2005 też z brązem z czasem 14.48.11.


tak więc widać , że ogórek to on nie jest i naszemu złota nie odda za darmo .

jeśli chodzi o prilukova to też ma osiągnięcia na długich dystansach .

na mist. europy w 2004 był 1 /madryt/

na mist. europy w 2006 był 1 /budapeszt/z czasem 14:51.93 co jest rekordem mistrzostw .

co do mariusza to 14.52.76 to czas jaki uzyskał w listopadzie ubiegłego roku i z tym czasem przystąpił do eliminacji .

znał wyniki poprzednich biegów i spokojnie przypłynął na drugim miejscu w swojej serii .

zdziwił mnie trochę czas prilukova . chyba czuje się pewnie bo uzyskał 7 czas eliminacji i będzie płynął na 1 torze co spowoduje , że mariusz będzie musiał obserwować obydwie strony torów .

jeśli chodzi o hacketta to jest słabszy niż zwykle i nie wydaje mi się by stanowił jakiekolwiek zagrożenie dla wyżej wymienionej trójki .

pewnie , że chciałbym żeby wygrał nasz ale wychodzi mnie , że srebro jest w zasięgu naszego pływaka .

jak będą typy u ziemniaków to coś spróbuję podać .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Zwycięstwo Thomasa Ruppratha w sprincie grzbietem po kursie 6 po prostu grzechem jest nie zagrać ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
BAW dał nawet 9 shocked - wg mnie to niewiarygodne - Thomas zrobił w eleminacjach jak dotąd najlepszy czas i w końcu to on broni tytułu

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Phelps wygrał 100m delfinem zabierając medal Crockerowi, a ten ładnie mu się odpłacił robiąc falstart w sztafecie i tym samym pozbawił Phelpsa szansy na 8 złotych medali.Frajer puke

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
mzo ktos sie wypowiedziec o sztafetach na 4 x 100m stylem zmiennym panow , rosja - japonia , japonia - rpa oraz rpa - rosja ?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by Randall
Phelps wygrał 100m delfinem zabierając medal Crockerowi, a ten ładnie mu się odpłacił robiąc falstart w sztafecie i tym samym pozbawił Phelpsa szansy na 8 złotych medali.Frajer puke

czy myślisz , że zrobił to specjalnie ?

nie sądzę .

jemu też pewnie zależało na złotówce ale jak niefart to niefart .mnie jego przegrana pozbawiła niezłej kasy .

jak można przegrać na ostatnich 3 metrach ?

nie mogłem w to uwierzyć .

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
To były eliminacje, a w eliminacjach nie pływa się na takim ryzyku jak on popłynął.Zresztą sztafeta amerykańska jest kilometr przed innymi na 100 m zmiennym.Nie musiał tak wcześnie skakać.A zresztą i tak pewnie nie wystąpiłby w finale a więc...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jeszcze jeden UD - Jessica Hardy win na 50 m klasykiem - kurs w ok. 5 jest bardzo nęcący a jestem pewien że będzie na paznokcie z Jones na finiszu wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
mam pytanie byl wyscig juz na 50 grzbietowym bo mam dziwne wyniki ????

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
ktos moze mi napisac kiedy sa wyscigi na 50 Grzbietowym , bo nie sledze mistrzostw a w expie mozna bylo stawiac do 11, a w tvp 1 mistrzostwa sa o 13, prosze o konkretna odpowiedz, dalem rupartha w 1-3 , mysle ze chlopak sobie poradzi, to ze awansowal z 4 czasem tutaj niczego nie przesadza , bo to zawsze eliminacje , i mam nadzieje ze bedzie walczyl o wygrana, a conajmniej zdobedzie medal

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Post deleted by tomo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Post deleted by tomo

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Post deleted by tomo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
mam juz widzialem przed chwilka dzieki i sorka za pomylke w Twoim nicku Meister, powodzenia

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Post deleted by tomo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Sawrymowicz Złoty!!! Świetny występ!! Brawo!!

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1