|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
ciekawe sposoby ma Borys Szyc w Testosteronie " chodź przetrzepię Ci sakwę, ze Ci nawet grosik w niej nie zostanie" i wiele wiele innych, równie "na poziomie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Moze szanowne Pany mają e-booka Alchemia Uwodzenia, o którym ostatnio tak głośno? Podobno warto przeczytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Te ciekawe pomysly Marcina sa calkiem calkiem  Panowie a teraz pytanie tylko dla orlow  Jakies tricki, sztuczki na zainteresowanie soba dziewczyny, moze nawet uwiesc(ale nie chodzi o jedna noc), zauroczenie. Problem jest to, ze wlasnie ja uwodzi jakis koles, a ona na niego leci(ewidentnie na urode, coz niektorym bozia dala wiecej  ), ale koles jest strasznym gowniarzem, wiec trzeba sobie z nim poradzic jakos. Najchetniej to bym go  bo on nie stanowi dla mnie problemu, ale wtedy jestem raczaj spisany na straty u tej dziewczyny. Umiejetnie musze sie go pozbyc, ale naprawde umiejetnie  Jakies pomysly, stad moje pytanie do wyjadaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Skoro leci na urodę to po co Ci taka dziewczyna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Sluchaj, sa faceci ktorzy jednak nie oszukujmy sie sa b przystojni, zdaja sobie z tego sprawe, a kobietom sie tacy podobaja(pod wzgledem fizycznym). I takie pskudy jak Ty i ja musimy nadrabiac w innych kategoriach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Zaraz, zaraz. To jaką ty notę masz na fotce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
jak rozdaje 10 to i w zamian ma także 10 , to chyba akurat proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Sluchaj, sa faceci ktorzy jednak nie oszukujmy sie sa b przystojni, zdaja sobie z tego sprawe, a kobietom sie tacy podobaja(pod wzgledem fizycznym). I takie pskudy jak Ty i ja musimy nadrabiac w innych kategoriach  może pieniądze  trzeba trochę powygrywać i zobaczymy czy będzie nadal lecieć na urodę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Sluchaj, sa faceci ktorzy jednak nie oszukujmy sie sa b przystojni, zdaja sobie z tego sprawe, a kobietom sie tacy podobaja(pod wzgledem fizycznym). I takie pskudy jak Ty i ja musimy nadrabiac w innych kategoriach  może pieniądze  trzeba trochę powygrywać i zobaczymy czy będzie nadal lecieć na urodę  Oo tak, większość leci na kasę  A skoro należysz teraz do sektora pracującego, to możesz paroma stówkami poszastać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nie zebym byl orlem ale wtrace 3 grosze;-) Jak nie potrafisz jej przekonac do siebie rozmowa, swoim intelektem to albo: a, ona jest glupiutka i nie dorosla na nic powazniejszego b, albo Ty nie jestes zbyt ten tego...bystry;-) c, albo tamten koles nie dosc ze fajniejszy to jeszcze niezly nawijacz makaronu d, albo poprostu jej sie chce sexu i ma w nerkach intelekt tamtego kolesia i nie chce z Toba chodzenia za raczke choc bys byl najbystrzejszy i najzabawniejszy na swiecie, kobieta to czuje i jak nie spelniasz jej oczekiwan to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tylko czy to, że jest przystojny automatycznie musi oznaczać, że jest ogierem w łóżku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Nie zebym byl orlem ale wtrace 3 grosze;-) Jak nie potrafisz jej przekonac do siebie rozmowa, swoim intelektem to albo: a, ona jest glupiutka i nie dorosla na nic powazniejszego b, albo Ty nie jestes zbyt ten tego...bystry;-) c, albo tamten koles nie dosc ze fajniejszy to jeszcze niezly nawijacz makaronu d, albo poprostu jej sie chce sexu i ma w nerkach intelekt tamtego kolesia i nie chce z Toba chodzenia za raczke choc bys byl najbystrzejszy i najzabawniejszy na swiecie, kobieta to czuje i jak nie spelniasz jej oczekiwan to  sama rozmowa to za mało, musisz ja lupus poprostu zainteresować, a to możesz osiągnąć będąc pomysłowym i oryginalnym, panny lubia być zaskakiwane, więc zapraszajac ja gdzies nastepnym razem nie wybieraj kina czy knajpy tylko pojdz z nia np na gokarty, zafunduj jej lot motolotnią zabierz ja na jakis fajny spacer na koncu ktorego czekala bedzie na nai jakas niespodzianka. Panna musi zobaczyc ze warto sie z Toba zadawac nie tylko dlatego ze jestes przystojny, fajnei sie ubierasz i masz fajna fure ale jestes oryginalnym i zabawnym gosciem przy ktorym ona nie bedzie sie nudzic. Ja wiem to frazesy żywcem sciagniete z tych "podrecznikow" uwodzenia ale to naprawde dziala, a jesli nie to tak jak Biszop napisal - panna ma fiu bzdziu w glowie i nie warto zawracac sobie nia glowy. a tak przy okazji to ile ma lat? bo wlasnie z kumplem rozgryzamy pewna mila 20stke, ktora wpadla mu w oko i idzie nam calkiem niezle (tez jest jakis "ogier" do wyautowania  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
poderwij inna (tylko fajna jakas:D) i pokaz sie tamtej ^^ od razu sie Toba zainteresuje, a jak nie przynajmniej pozazdrosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@Zbigniew Fotka smierdzi  Sposob zdobywania, ocen opisal ci Piecia, jakis pokemon siedzi pare h na neci i bladiz po profilach i daje wszyytkim 10, liczac ze dostanie to samo w zamian, nawet nie nie pokwapi by cokolwiek poczyatc badz napisac  Ja tam sie zawsze wysila i jak ktos cos mi da to czytam opisy i tak jak ostanio u laski jakiejs, co lubi: esemski kometarzyki gg wypady do Alberta(ten supermarket) Myslalem, ze padne  Paly tez doswatalem, co ciekawe od bab z mojego miasta, zebym nie przeskoczyl ich chlpaka czy cos  @Biszop Troche sie nie jasno wyrazilem  Dodadujemy sie znakomicie, ale najwiekszym problemem tu jest odleglosc, nie moge sobie pozwlic na codzienie spotkania, nawet na kilka razy w tyg. Koles ma nade mna ta przewage, ze jest miejscowy, i ma do niej praktycznie dostep non stop  To mnie martwei, wiec chetnie bym go jakos wyeliminowal  A na kase nie leci, bo juz wczesniej krecil sie jakis koles, wszytko jej fndowal, ale szybko go dosc splawila  @marzano Ma 21, studentka, a koles jest w...LO  Sorry, za literowki, ale siedze w kafejce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO   Może po prostu woli młodszych ? Przecież to jeszcze dzieciak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wiem o tym. Przynajmniej jej mama jest po mojej stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO   Może po prostu woli młodszych ? Przecież to jeszcze dzieciak jest  E tam się czepiasz że z młodym kręci. Mój kumpel z klasy w liceum i teraz ze studiów jest z dziewczyną która ma 25 lat (on nie skończył jeszcze 19) i była u nas praktykantką na języku polskim  To jest dopiero przykład niczym z meksykańskiej telenoweli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO   Może po prostu woli młodszych ? Przecież to jeszcze dzieciak jest  E tam się czepiasz że z młodym kręci. Mój kumpel z klasy w liceum i teraz ze studiów jest z dziewczyną która ma 25 lat (on nie skończył jeszcze 20) i była u nas praktykantką na języku polskim  To jest dopiero przykład niczym z meksykańskiej telenoweli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
25 do 20, za 5 lat bedzie ok gdy to mlodsze dorosnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|