Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
ciekawe sposoby ma Borys Szyc w Testosteronie

" chodź przetrzepię Ci sakwę, ze Ci nawet grosik w niej nie zostanie"

i wiele wiele innych, równie "na poziomie" tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.speedyshare.com/360475302.html

i ten temat nie potrzebny ;p

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Moze szanowne Pany mają e-booka Alchemia Uwodzenia, o którym ostatnio tak głośno? Podobno warto przeczytać laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Te ciekawe pomysly Marcina sa calkiem calkiem piwo


Panowie a teraz pytanie tylko dla orlow wink

Jakies tricki, sztuczki na zainteresowanie soba dziewczyny, moze nawet uwiesc(ale nie chodzi o jedna noc), zauroczenie.

Problem jest to, ze wlasnie ja uwodzi jakis koles, a ona na niego leci(ewidentnie na urode, coz niektorym bozia dala wiecej wink ), ale koles jest strasznym gowniarzem, wiec trzeba sobie z nim poradzic jakos.
Najchetniej to bym go boks bo on nie stanowi dla mnie problemu, ale wtedy jestem raczaj spisany na straty u tej dziewczyny.

Umiejetnie musze sie go pozbyc, ale naprawde umiejetnie wink

Jakies pomysly, stad moje pytanie do wyjadaczy wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Skoro leci na urodę to po co Ci taka dziewczyna...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Sluchaj, sa faceci ktorzy jednak nie oszukujmy sie sa b przystojni, zdaja sobie z tego sprawe, a kobietom sie tacy podobaja(pod wzgledem fizycznym).

I takie pskudy jak Ty i ja musimy nadrabiac w innych kategoriach wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Zaraz, zaraz. To jaką ty notę masz na fotce?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
jak rozdaje 10 to i w zamian ma także 10 , to chyba akurat proste grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by lupus
Sluchaj, sa faceci ktorzy jednak nie oszukujmy sie sa b przystojni, zdaja sobie z tego sprawe, a kobietom sie tacy podobaja(pod wzgledem fizycznym).

I takie pskudy jak Ty i ja musimy nadrabiac w innych kategoriach wink


może pieniądze smile trzeba trochę powygrywać i zobaczymy czy będzie nadal lecieć na urodę tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by arielo
Originally Posted by lupus
Sluchaj, sa faceci ktorzy jednak nie oszukujmy sie sa b przystojni, zdaja sobie z tego sprawe, a kobietom sie tacy podobaja(pod wzgledem fizycznym).

I takie pskudy jak Ty i ja musimy nadrabiac w innych kategoriach wink


może pieniądze smile trzeba trochę powygrywać i zobaczymy czy będzie nadal lecieć na urodę tongue
Oo tak, większość leci na kasę grin A skoro należysz teraz do sektora pracującego, to możesz paroma stówkami poszastać wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Nie zebym byl orlem ale wtrace 3 grosze;-)
Jak nie potrafisz jej przekonac do siebie rozmowa, swoim intelektem to albo:
a, ona jest glupiutka i nie dorosla na nic powazniejszego
b, albo Ty nie jestes zbyt ten tego...bystry;-)
c, albo tamten koles nie dosc ze fajniejszy to jeszcze niezly nawijacz makaronu
d, albo poprostu jej sie chce sexu i ma w nerkach intelekt tamtego kolesia i nie chce z Toba chodzenia za raczke choc bys byl najbystrzejszy i najzabawniejszy na swiecie, kobieta to czuje i jak nie spelniasz jej oczekiwan to papa

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tylko czy to, że jest przystojny automatycznie musi oznaczać, że jest ogierem w łóżku ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Biszop
Nie zebym byl orlem ale wtrace 3 grosze;-)
Jak nie potrafisz jej przekonac do siebie rozmowa, swoim intelektem to albo:
a, ona jest glupiutka i nie dorosla na nic powazniejszego
b, albo Ty nie jestes zbyt ten tego...bystry;-)
c, albo tamten koles nie dosc ze fajniejszy to jeszcze niezly nawijacz makaronu
d, albo poprostu jej sie chce sexu i ma w nerkach intelekt tamtego kolesia i nie chce z Toba chodzenia za raczke choc bys byl najbystrzejszy i najzabawniejszy na swiecie, kobieta to czuje i jak nie spelniasz jej oczekiwan to papa

sama rozmowa to za mało, musisz ja lupus poprostu zainteresować, a to możesz osiągnąć będąc pomysłowym i oryginalnym, panny lubia być zaskakiwane, więc zapraszajac ja gdzies nastepnym razem nie wybieraj kina czy knajpy tylko pojdz z nia np na gokarty, zafunduj jej lot motolotnią zabierz ja na jakis fajny spacer na koncu ktorego czekala bedzie na nai jakas niespodzianka. Panna musi zobaczyc ze warto sie z Toba zadawac nie tylko dlatego ze jestes przystojny, fajnei sie ubierasz i masz fajna fure ale jestes oryginalnym i zabawnym gosciem przy ktorym ona nie bedzie sie nudzic. Ja wiem to frazesy żywcem sciagniete z tych "podrecznikow" uwodzenia ale to naprawde dziala, a jesli nie to tak jak Biszop napisal - panna ma fiu bzdziu w glowie i nie warto zawracac sobie nia glowy. a tak przy okazji to ile ma lat? bo wlasnie z kumplem rozgryzamy pewna mila 20stke, ktora wpadla mu w oko i idzie nam calkiem niezle (tez jest jakis "ogier" do wyautowania laugh )

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
poderwij inna (tylko fajna jakas:D) i pokaz sie tamtej ^^
od razu sie Toba zainteresuje, a jak nie przynajmniej pozazdrosci laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
@Zbigniew

Fotka smierdzi smile

Sposob zdobywania, ocen opisal ci Piecia, jakis pokemon siedzi pare h na neci i bladiz po profilach i daje wszyytkim 10, liczac ze dostanie to samo w zamian, nawet nie nie pokwapi by cokolwiek poczyatc badz napisac wink

Ja tam sie zawsze wysila i jak ktos cos mi da to czytam opisy i tak jak ostanio u laski jakiejs, co lubi:
esemski
kometarzyki
gg
wypady do Alberta(ten supermarket)

Myslalem, ze padne laugh

Paly tez doswatalem, co ciekawe od bab z mojego miasta, zebym nie przeskoczyl ich chlpaka czy cos laugh

@Biszop

Troche sie nie jasno wyrazilem wink
Dodadujemy sie znakomicie, ale najwiekszym problemem tu jest odleglosc, nie moge sobie pozwlic na codzienie spotkania, nawet na kilka razy w tyg.
Koles ma nade mna ta przewage, ze jest miejscowy, i ma do niej praktycznie dostep non stop duch
To mnie martwei, wiec chetnie bym go jakos wyeliminowal grin

A na kase nie leci, bo juz wczesniej krecil sie jakis koles, wszytko jej fndowal, ale szybko go dosc splawila smile


@marzano
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO duch


Sorry, za literowki, ale siedze w kafejce wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by lupus
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO duch
shocked

Może po prostu woli młodszych ? Przecież to jeszcze dzieciak jest smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wiem o tym.

Przynajmniej jej mama jest po mojej stronie wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by Szewczenko
Originally Posted by lupus
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO duch
shocked

Może po prostu woli młodszych ? Przecież to jeszcze dzieciak jest smirk


E tam się czepiasz że z młodym kręci.
Mój kumpel z klasy w liceum i teraz ze studiów jest z dziewczyną która ma 25 lat (on nie skończył jeszcze 19) i była u nas praktykantką na języku polskim wink
To jest dopiero przykład niczym z meksykańskiej telenoweli wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by pszek
Originally Posted by Szewczenko
Originally Posted by lupus
Ma 21, studentka, a koles jest w...LO duch
shocked

Może po prostu woli młodszych ? Przecież to jeszcze dzieciak jest smirk


E tam się czepiasz że z młodym kręci.
Mój kumpel z klasy w liceum i teraz ze studiów jest z dziewczyną która ma 25 lat (on nie skończył jeszcze 20) i była u nas praktykantką na języku polskim wink
To jest dopiero przykład niczym z meksykańskiej telenoweli wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
25 do 20, za 5 lat bedzie ok gdy to mlodsze dorosnie.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], kamel), 2,772 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,250
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1