Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
weed #1121304 09/04/2007 15:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
licze na to ze skumacie o co pytam wink

Przelew zagraniczny.
Przychodzacy.
Np buk - moje konto w mbanku.
Slyszalem ze niektore przelewy ida na konto automatycznie, a od pewnej sumay czekaja na akceptacje banku.
Pytanie: od jakiej sumy ?

Bonus: Unibet
rozmus #1131481 12/04/2007 19:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Mam pytanie który mam wpisać kod kod BIC/SWIFT mBanku na forum jest podany w dziale kody SWIFT taki BREXPLPWMUL a na stronie mBanku w dziale jak prawidłowo wypełnić przelew zagraniczny taki BREXPLPWMBK

Oba są dobre? czy jeden z nich juz jest nieaktualny? Z góry dzieki za odpowiedź

Marcios #1131962 12/04/2007 21:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Gdzie można sprawdzić po jakim kursie zostanie w mBanku przewalutowanie ze PLN na Euro?

pescar #1135378 13/04/2007 22:23
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
Pierwsza liste hasel jednorazowych dostane poczta ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by Forrest Gump
Pierwsza liste hasel jednorazowych dostane poczta ?

tak

Marcios #1135607 14/04/2007 00:09
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
mam pytanko moglby mi ktos przelac na moje konto 1gr?? bo nie wiem czy moge juz z niego w pelni korzystac niedostalem zadnego maila a minelo ponad 2tyg od podpisania umowy z Kurierem . po rejstracji tez nie dostalem zadnego maila moje gg3812693(niewidoczny)

widget1988 #1137938 14/04/2007 22:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jedno szybkie pytanie: mbank pobiera miesieczne oplaty za prowadzenia konta czy nie ??
na ich stronce pisze ze nie, a moi znajomi gadaja ze jednak pobiera...
z gory dzieki

jad #1137953 14/04/2007 22:32
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by jad
jedno szybkie pytanie: mbank pobiera miesieczne oplaty za prowadzenia konta czy nie ??
na ich stronce pisze ze nie, a moi znajomi gadaja ze jednak pobiera...
z gory dzieki
nie pobieraja smile

P!T3R #1137954 14/04/2007 22:32
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
1,70 za karte do bankomatu.

rozmus #1137977 14/04/2007 22:37
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by rozmus
1,70 za karte do bankomatu.
dziwne mi co miecha nic nie pobieraja :> a raczej dodaja jakeis odsetki smile

P!T3R #1138393 15/04/2007 00:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Te 1,70 pobierają jak masz wybraną chyba opcję ubezpieczenie karty czy coś w tym stylu? Bo mi nie pobierają, a mojej siostrze tak i ja tej opcji zaznaczonej nie mam.

pescar #1139936 15/04/2007 17:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Od 5 lat mam konto i ani razu nie pobrali ani grosza

Logan #1139945 15/04/2007 17:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
Hmm...mi równiez pobierają bodajże 1.30 PLN za ubezpieczenie, jak to wyłączyć ?

Dzako #1140156 15/04/2007 18:16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
mi co miesiac 1,70 zl za ubezpiecznie karty
ciekawe co zrobia jak nie bede mial kasy ;p

rozmus #1140265 15/04/2007 18:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
jak nie będzie kasy to pewnie będziesz miał debet na koncie. I jakoś sobie na pewno kasę ściągnął.
Najlepiej zadzwonić do mLinie i się spytać albo pogadać z konsultantem.

pescar #1141085 15/04/2007 22:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
po prostu minus na koncie

mi tez 1,7zl pobieraja, dopiero niedawno zauwazylem jak wyplacilem wszystko do 0, tydzien pozniej wplacam 300zl, a na konto doszlo 298,3

przy umowie niczego takiego nie bylo


Logan #1141257 15/04/2007 23:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by Logan
Od 5 lat mam konto i ani razu nie pobrali ani grosza

mi też od dobrych paru lat jak mam konto ani grosza nie pobrali (oczywiście poza przelewami 0,50zl)

Żadnych abonamentów i opłat ode mnie nie biorą, a zadnego ubezpieczenia na kartę też nie włączałem.

papa_smerf #1143438 16/04/2007 22:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
pytanko: do której godziny mbank ksieguje przelewy zewnetrzne przychodzace

luki85 #1146413 17/04/2007 23:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
EKONTO
"Rachunek prowadzony w PLN. Środki pieniężne przechowywane na rachunku oprocentowane są według zmiennej stopy procentowej i podlegająmiesięcznej kapitalizacji w ostatnim dniu m-c kalendarzowego. Oprocentowanie nominalne rachunku wynosi 0.50% w stosunku rocznym"

EMAX
"... Oprocentowanie nominalne rachunku wynosi 1.50% w stosunku rocznym"

Co to oznacza? Że mam coś płacić za posiadanie tych kont? I karte płatniczą się otrzymuje dopiero jak otrzyma MBank podpisane umowy?


Izajasza53 #1146415 17/04/2007 23:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
heh to oni tobie beda placic smirk

wszedles wogole na ich stronke? tam wyszystko jest jak dla tumanow wytlumaczone...

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1