|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
licze na to ze skumacie o co pytam  Przelew zagraniczny. Przychodzacy. Np buk - moje konto w mbanku. Slyszalem ze niektore przelewy ida na konto automatycznie, a od pewnej sumay czekaja na akceptacje banku. Pytanie: od jakiej sumy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Mam pytanie który mam wpisać kod kod BIC/SWIFT mBanku na forum jest podany w dziale kody SWIFT taki BREXPLPWMUL a na stronie mBanku w dziale jak prawidłowo wypełnić przelew zagraniczny taki BREXPLPWMBK
Oba są dobre? czy jeden z nich juz jest nieaktualny? Z góry dzieki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Gdzie można sprawdzić po jakim kursie zostanie w mBanku przewalutowanie ze PLN na Euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
Pierwsza liste hasel jednorazowych dostane poczta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Pierwsza liste hasel jednorazowych dostane poczta ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
mam pytanko moglby mi ktos przelac na moje konto 1gr?? bo nie wiem czy moge juz z niego w pelni korzystac niedostalem zadnego maila a minelo ponad 2tyg od podpisania umowy z Kurierem . po rejstracji tez nie dostalem zadnego maila moje gg3812693(niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
jedno szybkie pytanie: mbank pobiera miesieczne oplaty za prowadzenia konta czy nie ?? na ich stronce pisze ze nie, a moi znajomi gadaja ze jednak pobiera... z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
jedno szybkie pytanie: mbank pobiera miesieczne oplaty za prowadzenia konta czy nie ?? na ich stronce pisze ze nie, a moi znajomi gadaja ze jednak pobiera... z gory dzieki nie pobieraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
1,70 za karte do bankomatu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
1,70 za karte do bankomatu. dziwne mi co miecha nic nie pobieraja :> a raczej dodaja jakeis odsetki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Te 1,70 pobierają jak masz wybraną chyba opcję ubezpieczenie karty czy coś w tym stylu? Bo mi nie pobierają, a mojej siostrze tak i ja tej opcji zaznaczonej nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Od 5 lat mam konto i ani razu nie pobrali ani grosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
Hmm...mi równiez pobierają bodajże 1.30 PLN za ubezpieczenie, jak to wyłączyć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
mi co miesiac 1,70 zl za ubezpiecznie karty ciekawe co zrobia jak nie bede mial kasy ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
jak nie będzie kasy to pewnie będziesz miał debet na koncie. I jakoś sobie na pewno kasę ściągnął. Najlepiej zadzwonić do mLinie i się spytać albo pogadać z konsultantem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
po prostu minus na koncie
mi tez 1,7zl pobieraja, dopiero niedawno zauwazylem jak wyplacilem wszystko do 0, tydzien pozniej wplacam 300zl, a na konto doszlo 298,3
przy umowie niczego takiego nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Od 5 lat mam konto i ani razu nie pobrali ani grosza mi też od dobrych paru lat jak mam konto ani grosza nie pobrali (oczywiście poza przelewami 0,50zl) Żadnych abonamentów i opłat ode mnie nie biorą, a zadnego ubezpieczenia na kartę też nie włączałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
pytanko: do której godziny mbank ksieguje przelewy zewnetrzne przychodzace
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
EKONTO "Rachunek prowadzony w PLN. Środki pieniężne przechowywane na rachunku oprocentowane są według zmiennej stopy procentowej i podlegająmiesięcznej kapitalizacji w ostatnim dniu m-c kalendarzowego. Oprocentowanie nominalne rachunku wynosi 0.50% w stosunku rocznym"
EMAX "... Oprocentowanie nominalne rachunku wynosi 1.50% w stosunku rocznym"
Co to oznacza? Że mam coś płacić za posiadanie tych kont? I karte płatniczą się otrzymuje dopiero jak otrzyma MBank podpisane umowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
heh to oni tobie beda placic  wszedles wogole na ich stronke? tam wyszystko jest jak dla tumanow wytlumaczone...
|
|
|
Link skopiowany do schowka