|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
a co z tym Betako Panowie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Czy można dokonywać wpłaty wpisowego przez Moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
ponawiam pytanie bo cos tu cicho  mozna dorzucic do listy bukmacherpw naziemne betako? co wy na to panowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Po raz pierwszy dziś zajrzałem na stronę Betako i nie podoba mi się - jeżeli trzeba szukac tenisa to dla mnie bez sensu taka oferta. Poza tym moim zdaniem wystarczą nam już ci co są - nie po to robiliśmy niedawno korektę, żeby znowu dodawac - ale to jest moje zdanie na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Czy można dokonywać wpłaty wpisowego przez Moneybookers? Niestety nie - jest jedno konto utworzone w tym celu, żeby nie było bałaganu z wpłatami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
chetnie byl zagral  sa miejsca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Tak - do rozpoczęcia konkursu można się wpisywac - wystarczy wpłacic wpisowe przed rozpoczęciem konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
jestem stanowczo za tym, zeby nie dopisywac betako do listy bukow, bo ... po co ? co wnosi ten buk ciekawego w swojej ofercie ? no oprocz tego, o czym wspominal thom, ze trzeba szukac tenisa w ofercie  jestem na nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
szukasz w betako tak samo tenisa jak w sts czy profie zakladka tenis  a tak na powaznie to czasem wyzsze kursy i jak np taki prof sts cyz mile ma 1.42 to taki betako ma 1.48 czy 1.52 i juz sie lapie jako typ konkursowy, dlatego zapytalem jesli jest nie potrzebny to okej , nic sie nie stanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
jeśli można to ja również, podobnie jak bodajże Stich, wolałbym edycję 10 tygodniową.. czemu? po pierwsze szybciej mamy emocje  i Ci co o nic już nie grają tak szybko się nie nudzą, ale to takie osobiste odczucia.. Lecz, co ważniejsze 10-tyg edycja skończyłaby się tak na początku/środku lipca a ta planowo obejmuje cały lipiec, a wiadomo jakie mogą być problemy z zebraniem się do typowania w wakacje, nie mówiąc już, iż zapewne połowa Polski będzie wtedy w pracy, ale... nie w Polsce  To tylko moja prywatna sugestia, bo wiem, że konkurs ma swoją tradycję i ciężko jest cokolwiek zmieniać. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Nie ma problemu - możemy skrócić do 10 tygodni, bo i tak mało nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055 |
ja mam takie pytanie bo nigdy jeszcze nie bralem udzialu w czyms takim a chetnie bym sprobowal swoich sil....moze ktos by wytlumaczyl kiedy start jakie zasady co trzeba zrobic zeby wziasc udzial i co mozna wygrac bo zapewno mozna jak w kazdym konkursie pozdrawiam.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wystarczy przeczytac regulamin konkursu tam jest napisane to co najważniejsze, w temacie zapisy masz info odnośnie wpisowego i terminu konkursu - pula wpisowego i sponsora jest dzielona pomiędzy najlepszych uczestników.
Konkurs będzie trwał 10 tygodni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
THOM prosilbm cie o namiary na konto, wyslalem PM pare dni temu ale nie odpisujesz
NIE OTRZYMAŁEM PRIV'A OD CIEBIE - WSZYSTKIM ODPISUJĘ. WYSŁAŁEM PRIV'A Z NAMIARAMI NA KONTO.
Last edited by THOM; 26/04/2007 20:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
W związku z tym, że będzie Nas wyjątkowo mało w tej edycji i pula wpisowego będzie skromna to z czegoś trzeba będzie zrezygnować tzn. albo z podziału puli na bilans 10-0 i UD albo z góry ustalić po 50 zł na w/w cele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
jestem za zmniejszeniem do 50 zl, zawsze pozostanie jakaś rywalizacja dodatkowa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
to ta edycja dzis sie zaczela czy nie? no to ja jeste4m ze rezygnacja na nagrody za bilans i UD, i rozumiem ze trwa 10 tygodni tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
10 tygodni - ruszamy od poniedziałku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
znaczy sie wlasnie, chodzilo mi ze sie jutro zaczyna, cosmi sie wczoraj dni pomieszaly  no to tym razem skromna ekipa bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
w związku z małą ilością uczestników proponuję zmienić troszkę regulamin: 1. Dany typ nie może się powtórzyć więcej niż 2 razy przy typowaniu przez uczestników
Co wy na to?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|