Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
a co z tym Betako Panowie? wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Czy można dokonywać wpłaty wpisowego przez Moneybookers?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
ponawiam pytanie bo cos tu cicho wink mozna dorzucic do listy bukmacherpw naziemne betako? co wy na to panowie?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Po raz pierwszy dziś zajrzałem na stronę Betako i nie podoba mi się - jeżeli trzeba szukac tenisa to dla mnie bez sensu taka oferta.
Poza tym moim zdaniem wystarczą nam już ci co są - nie po to robiliśmy niedawno korektę, żeby znowu dodawac - ale to jest moje zdanie na ten temat.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Originally Posted by Radek_89
Czy można dokonywać wpłaty wpisowego przez Moneybookers?

Niestety nie - jest jedno konto utworzone w tym celu, żeby nie było bałaganu z wpłatami.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
chetnie byl zagral smile sa miejsca?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Tak - do rozpoczęcia konkursu można się wpisywac - wystarczy wpłacic wpisowe przed rozpoczęciem konkursu.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
jestem stanowczo za tym, zeby nie dopisywac betako do listy bukow, bo ... po co ? co wnosi ten buk ciekawego w swojej ofercie ? no oprocz tego, o czym wspominal thom, ze trzeba szukac tenisa w ofercie laugh jestem na nie smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
szukasz w betako tak samo tenisa jak w sts czy profie zakladka tenis wink a tak na powaznie to czasem wyzsze kursy i jak np taki prof sts cyz mile ma 1.42 to taki betako ma 1.48 czy 1.52 i juz sie lapie jako typ konkursowy, dlatego zapytalem jesli jest nie potrzebny to okej , nic sie nie stanie grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
jeśli można to ja również, podobnie jak bodajże Stich, wolałbym edycję 10 tygodniową.. czemu? po pierwsze szybciej mamy emocje smile i Ci co o nic już nie grają tak szybko się nie nudzą, ale to takie osobiste odczucia..
Lecz, co ważniejsze 10-tyg edycja skończyłaby się tak na początku/środku lipca a ta planowo obejmuje cały lipiec, a wiadomo jakie mogą być problemy z zebraniem się do typowania w wakacje, nie mówiąc już, iż zapewne połowa Polski będzie wtedy w pracy, ale... nie w Polsce smile
To tylko moja prywatna sugestia, bo wiem, że konkurs ma swoją tradycję i ciężko jest cokolwiek zmieniać.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Nie ma problemu - możemy skrócić do 10 tygodni, bo i tak mało nas wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055
ja mam takie pytanie bo nigdy jeszcze nie bralem udzialu w czyms takim a chetnie bym sprobowal swoich sil....moze ktos by wytlumaczyl kiedy start jakie zasady co trzeba zrobic zeby wziasc udzial i co mozna wygrac bo zapewno mozna jak w kazdym konkursie pozdrawiam.... piwo

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wystarczy przeczytac regulamin konkursu tam jest napisane to co najważniejsze, w temacie zapisy masz info odnośnie wpisowego i terminu konkursu - pula wpisowego i sponsora jest dzielona pomiędzy najlepszych uczestników.

Konkurs będzie trwał 10 tygodni.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
THOM prosilbm cie o namiary na konto, wyslalem PM pare dni temu ale nie odpisujesz

NIE OTRZYMAŁEM PRIV'A OD CIEBIE - WSZYSTKIM ODPISUJĘ.
WYSŁAŁEM PRIV'A Z NAMIARAMI NA KONTO.

Last edited by THOM; 26/04/2007 20:19.
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
W związku z tym, że będzie Nas wyjątkowo mało w tej edycji i pula wpisowego będzie skromna to z czegoś trzeba będzie zrezygnować tzn. albo z podziału puli na bilans 10-0 i UD albo z góry ustalić po 50 zł na w/w cele.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
jestem za zmniejszeniem do 50 zl, zawsze pozostanie jakaś rywalizacja dodatkowa...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
to ta edycja dzis sie zaczela czy nie? no to ja jeste4m ze rezygnacja na nagrody za bilans i UD, i rozumiem ze trwa 10 tygodni tak ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
10 tygodni - ruszamy od poniedziałku.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
znaczy sie wlasnie, chodzilo mi ze sie jutro zaczyna, cosmi sie wczoraj dni pomieszaly laugh
no to tym razem skromna ekipa bedzie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
w związku z małą ilością uczestników proponuję zmienić troszkę regulamin:
1. Dany typ nie może się powtórzyć więcej niż 2 razy przy typowaniu przez uczestników

Co wy na to?

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1